Jump to content

Nowe zasady -gra z jednego IP

satena
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie, dlaczego team nie chce zarabiac? Wprowadza sie zasade, ze dwie osoby z jednego IP nie moga grac jednoczesnie. Z mezem mamy jeden router -jedno IP , ale dwa terminale- PC i laptop. Chce namowic meza na gre tutaj (oczywiscie wykupione jakies dodatki) tym czasem zapis o jednym IP niweczy mozliwosc gry razem. A nie po to posiadamy kazdy wlasny terminal , by sie logowac na przemian z zegarkiem na reku. POdejrzewam, ze nie jestem jedyna , wiec pytanie jak team moze rozwiazac ten klopot? Chcialabym , by maz gral w moim sojuszu, ze wzgledu na acs i inne opcje powinnismy grac jednoczesnie!

Pozdrawiam.

Powiedzmy ze masz racje co do gry z mezem i logowania sie w tym samym czasie ale wspolny ACS odpada , popatrz na to ze strony innych graczy ktorzy graja sami jezeli bedzie zgoda na wspolny ACS to powstanie duzo multi kont ktore bedzie takowy ACS wykorzystywac .

Domin ma racje, mysle ze powinnismy indywidualnie podchodzic do problemow graczy mimo ze regulamin jest jasny. Konta w twoim przypadku powinny byc dokladnie monitorowane. Musisz zrozumiec ze ty beda uczciwym uzytkownikiem mozez wprowadzic niebezpieczny precedens dla ludzi ktorzy nie chca grac uczciwie. A bedzie bardzo trudno udowodnic ze to nie sa czlonkowie rodzin lub studenc mieszkajacy w jednym akademiku.

Mysle ze ACS i wymiana surowcow powinna byc niestety zabroniona miedzy takimi kontami tak jak jest obecnie w regulaminie, pomyslal bym nad zmienieniem troszke reguly o czasie logowania :)

Pozdrawiam

Prosze wiec Panowie byscie jasno okreslili zasady , bo nie wiem czy jest sens, by maz sie tu rejestrowal. Jak np chcecie rozwiazac sprawe banku sojuszowego? Acs choc z trudem jestem w stanie zrozumiec- chociaz , gdy atakuje 7 osob z sojuszu a 8 nie moze tez jest troche bez sensu. Prosze wiec o jasne zasady. Co wolno a co nie.

POzdrawiam.

Nie wiem czemu tutaj panuje zasada, ze dwie osoby z jednego domu nie moga grac...

Jak najbardziej moga, jednak trzeba zachowywac odpowiednie zasady.

Nie wolno byc w tym samym sojuszu oraz nie wolno transportowac sobie surowcow.

Na razie jest taki regulamin i tych zasad trzeba sie trzymac.

deusx , rozumiem doskonale brak transportu surki ale czemu nie w jednym sojuszu? poza tym chodzi o fakt , ze nie mozna grac z jednego IP w tym samym czasie. a to jest jakis absurd! mam wychodzic z gry, po to by maz po 15 minutach z zegarkiem na reku mogl regulaminowo wejsc na gre? prosze zmiencie to jakos. w innym przypadku nie bedzie sensu, by maz w ogole sie tu rejestrowal. a szkoda , bo gra naprawde super.

pozdrawiam.

Mozna grac w jednym sojuszu, regulamin na to pozwala.

swietnie rozumiem o co Pani chodzi, niech teraz Pani Nas zrozumie.

Na 100 osob, ktore zglosily gre z jednego ip, 10 osob bedzie gralo uczciwie, a pozostale 90 bedzie kombinowac. Jezeli nie bedzie tego ograniczenia w odstepie logowania to beda notoryczne zasiadania na kontach i floty takich osob beda praktycznie nie do zlapania przez graczy. Odstepy miedzy logowaniami daja przynajmniej te 15 minut, kiedy konta nie sa pilnowane ;).

Nie dyskutuje z regulaminem ale on jest tylko dla pewnej czesci uzytkownikow. Juz tlumacze. Zasada nie grania z jednego IP jest dla osob ktore nie moga pozwolic sobie na drugi internet w domku. Ja moglbym grac na 2 kontach i niestety nic byscie nie mogli zrobic regulaminowo. Mam 2 dostawcow internetu i to jest rozwiazanie dla ludzi z pani problemem. Jest to swego rodzaju oszustwo ale zgodne z tym punktem regulaminu i praktycznie nie do wykrycia jesli nie uzywasz do zakupow dodatkow tej samej karty lub konta.

Jak widac wszystko jest do obejscia nawet regulamin napisany jasno.

To tez jest do wykrycia jezeli tylko SGO bedzie drazyl temat.

Po co Ci multi ? zeby sie pushowac, zeby robic wspolne ACS`y, zeby mozna go bylo farmic i dostawac z tego sure.

Push jest wykrywalny, ACS w koncu wyszedlby na jaw (po to wlasnie ten ambitny SGO), jedyne to farmienie... Ale tutaj kolejny psikus - nie tylko Ty bys go farmil, bo na kazdym Uni sa jakies hieny, ktore zweszylyby surowce i jezdzily po tym koncie. Wiec i to znowu nie jest takie latwe.

Multi mozna miec, da sie obejsc wszystko... do czasu ;).

ej ja na ogame mialem GG, numery na kom., skype do calego sojuszu i mielismy swoj kanal TeamSpeak... i ACSy lecialy dosc czesto;P nie trzeba gadac z kims kto siedzi metr kolo Ciebie zeby razem wysylac floty... co do farmienia, to sa lepsze farmy, gracze z topki bez obrony, na ktorych nie musisz poswiecac czasu zeby rozwinac te planety od poczatku. a po co pieprz*c sobie kilka tygodni gry jakims multi ktore i tak nam nie da za duzo...?;P