Jump to content

Zmijka Uni 9

Zmijka1982
 Share

Recommended Posts

Zgłaszałem adminowi, był problem z logowaniem, jakbyś nie wiedział! Admin zgłoszenie zaakceptował. Mam nawet korespondencje SMS z kirosem, odnośnie problemów z logowaniem i komunikatu „brak loginu w systemie” i to dotyczy tych kont 123...(przez które próbowałem w ogole wejść do gry, ale byl ten sam problem, a jak widzisz konta się utworzyły).

Jak się okazało, system finalnie zarejestrował konto pod innym loginem „zmijka” z powodu najprawdopodniej autokorekty w telefonie. Wszystko było zgłoszone kirosowi, który się tym zajmował!

Po awarii udało mi się w końcu zalogować na chyba 1234, po czym zobaczyłem ze konto wujka ma login zmijka a nie ten który ja nadałem. Wpisałem zmijka, moje hasło i weszło (e-mail również się zgadzał wiec albo tel zmienił login korektom albo w systemie przez awarie coś nie grało), po czym wysłałem zgłoszenie które kiros zaakceptował, ze konto Zmijka jest moim jedynym kontem od teraz, sprawdź datę zgłoszenia.

Podczas awarii nad która pracował kiros, każde nowe konto dawało ten sam objaw „brak loginu w systemie”. A zmijka finalnie 500cos tam.

Pokaz powiązanie miedzy tymi „fikcyjnymi” kontami, oprocz IP w dniu awarii.

Niezgłoszona gra z jednego IP - 1 dzień (maksymalnie co możesz dać, jeśli jakiegoś „braku loginu w systemie” niezgłosikem. Byłbyś człowiekiem to i ten jeden dzień byś darował, ze względu na sytuacje, czy tam awarie przez która nie można było nic zrobić, poza oglądaniem pięknej strony głównej i forum.

https://zapodaj.net/04b5e744e3ed5.jpg.html

https://zapodaj.net/38cb4809da278.png.html

Początkowo nie wiedziałem o awarii, stad tyle tych kont 1234 itp. Zgłupiałem z początku jak konto wujek znikło z puli kont do przejęcia. Wiec założyłem kolejne 123...żeby sprawdzić co jest grane, ktoś mnie uprzedził? Czy jak? Ale znowu brak systemu w loginie, i do skutku. Aż w końcu napisałem do kirosa. Tamte konta maja po 0pkt, i są wynikiem awarii, a nie jakiegoś kombinowania..

Sorry za chaos, ale jestem na telefonie i mnie krew zalewa jak musze na nim pisać.

Edited by Zmijka1982

Nie było, ja nawet nie wiem czy na któreś prócz 1234 udało mi się zalogowac, podczas tej awarii. Nebu sorry ze tak to wyszło, ale jak mówię co utworzyłem konto to wyszło ze brak loginu w systemie, zreszta widzisz nazwy tych kont tak, a chciałem się dowiedzieć czy ktoś inny przejął konto w tym samym momencie czy jak. Sprawdź kiedy było pierwsze udane logowanie na Zmijka, dopiero po awarii jak udało mi się na 1234 zalogowac i sprawdzić login na koncie. Jak już doszedłem do ladu co i jak to po zalogowaniu się na docelowe konto nie było żadnych kontaktów pomiędzy kontami. Chyba można to zrozumieć tak? Jakby nie było awarii to i tych kont by nie było.

Edited by Zmijka1982

Tu nie ma co się naradzać, konta po 0pkt to jest zerowa szkodliwość/zerowe oszustwo. Przecież i tak mógłby sobie za darmo przeglądać galaktykę a nic poza tym konto 0pkt nie jest w stanie zrobić. Nie daj się wodzić temu gościowi za nos, jego nadgorliwość jest łagodnie mówiąc nieprzyjemna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.