Skocz do zawartości

Kilka drobnych pomysłów


Inik

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie to kilka drobnych pomysłów

 

- Zmniejszanie temperatury za tryt kosztuje o 1,5 razy więcej z każdym poziomem, tak wyczytałem na forum. 

Dlaczego nie ma o tym info z w sklepiku?

 

- Zmniejszanie czasu badania o ile tam dni kosztuje o 1,5 razy więcej za każde użycie, tak wyczytałem na forum. 

Dlaczego nie ma o tym info z w sklepiku?

 

Przez co mogę myśleć, że za każde użycie będzie taka sama cena i źle skalkulować strategie gry.

 

- Budując flotę można by wpisywać np. 1bln lub 1.000.000.000 zamiast 1000000000. Nie było by kłopotu z liczeniem zer.

 

- zapisane cele. Z podglądu galaktyki i raportu szpiegowskiego przydała by się opcja szybkiego zapisywania celu z jakąś domyślną nazwą.

Obecnie trzeba klikać flota, wybrać statki, kliknąć kontynuuj, i dopiero wtedy pojawia się dodaj cel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sklepiku za tryt pisze

Zniesiono limity skracania badań,,

Chciałem o 5 dni skrócić, i taki komunikat dostałem

Wykorzystałeś limit skrócenia czasu badania, dostępny jest tylko pakiet 10 dniowy.

 

Jest to oszustwo, brak limitów to brak limitów, a nie jakieś kruczki jak internet bez limitu,,, a potem lejki wskakują.

 

Niepotrzebnie kupiłem 100tys trytu przez to.

Edytowane przez Inik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny pomysł

 

Mamy statystyki starć, ilość wygranych, przegranych, remisów.

Te liczby nie są wiele wart, ponieważ wliczają się w nie nawet zwykłe latanie po farmach UT.

Wysyłam czasami kilkaset takich ataków,,, czasem wysyłam po 1000LM by stworzyć księżyce by wykonać zadania.

Złomu praktycznie zero, żadna to walka, a cyferki lecą.

 

Proponuje dać dolny limit od równowartości 1001 LMów na PZ. Wtedy te liczby będą miały jakiś większy sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł OK, ale pod warunkiem że dodatkowe wydobycie będzie mniej opłacalne niż sprzedaż trytu na giełdzie.

W innym razie handlarz trytu stracił by sens bytu.

 

Nie mogło by też być tak że dodatkowe wydobycie będzie większe niż koszt zakupu trytu.

Np. kupujemy tryt za 10bln deutru, inwestujemy go w wydobycie i mamy dodatkowo 12bln deutru,,, czyli jesteśmy na plus 2bln deutru,,,

 

 

Chociaż rynek sam by zweryfikował na odpowiednią cenę, by takich numerów nie było.

ale mimo to,,, było by więcej sposobów na bardziej skomplikowany PUSH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.