Skocz do zawartości

inik, uni10 wyjaśnienie


Inik

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick: inik

Treść blokady: §4 ust.6 + zwrot trytu

Nick SGO, który nałożył bana:Nebu

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

 

Kupiłem na giełdzie Tryt, za legalne pieniądze, za co ban?

Wspomniany punkt regulaminu w powodzie bana brzmi

 

6. Z każdej usługi wymienionej w §2 można w dowolnej chwili zrezygnować powiadamiając o tym Właściciela drogą elektroniczną na adres pomoc@ogam.online. Na wniosek Użytkownika, Właściciel zakończy świadczenie zgłoszonych usług po przez usunięcie danych Użytkownika z serwisu lub ich ograniczenie, wynikające ze świadczenia usług.

 

 

O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, powinna być blokada na wystawianie trytu po takiej ilości i tyle.

Za czasów deusxa proponowałem by to robił skrypt i by ograniczyć ilość wystawionych ofert sprzedaży do np 5 ale podejście admina do zmian jakie było każdy wie A nowemu przedstawię propozycje w tym temacie po tym co się robi na u10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie gracz miesci w widelkach to nie powinno sie ingerowac czy sprzedaje za 350 czy za 150.rynek tak dziala.Nastepnie wstawienie tylko 5 ofert tez jest bez sensu,chyba że na jednego gracza wystawiajacego to jeszcze...powiedzmy..

ok.Ale sadze ze 10 ofert bylo by dobrze.Wielu graczy kupuje male ilosci.A wielu ogolnie juz nie zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bany to są bez zasadne. Osoby kupujące nic nie zrobiły. Skoro ktoś wystawił tryt do sprzedania i system na to pozwolił to za co ban. Chyba na tym polega handel żeby kupić jak najtaniej. A skoro 3 graczy zabijało się o to który taniej sprzeda. Sytuacja trwała ta parę dni a administracja nic z tym nie zrobiła tylko się patrzyła a potem bez powodu bany dawać. Zamiast zachęcić ludzi do grania to za wszelką cenę robią tak aby graczy zniechęcić. Przez tego bana każdy z nas ponosi straty. A tu jest ewidentnie błąd gry. A nie graczy.

Edytowane przez medyk192
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medyk 100% się z Tobą zgadzam, operator gry wyraźnie zaspał lub czekał aby nas tylko uwalić, jako gracz nie mam zamiaru po każdej ostatniej transakcji wyliczać sobie średniej, sprzedaje za tyle ile mi się podoba.
Albo zrobić skrypt z limitami min/max

Prędzej czy później admin coś z tym zrobi, bo taki sobie Nebu uwala graczy a później się odechciewa grać, jeszcze trochę a całkiem padnie ta gra przez takich służbistów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zniechęca to do gry. Według mnie powinniśmy dostać jakieś upomnienie ewentualnie krótki ban na np. 1h by zapoznać się jeszcze raz z zasadami gry.

Nie było to złamanie podstawowych zasad gry by od razu banować.

 

Po za tym ta zasada 20% jest nie do końca dobra. Dziś wystawie, będzie ok,, jutro średnia się zmieni , pojutrze ktoś kupi ode mnie i co?

 

Kolejna prawa, czy jeśli pięć transakcji przed moją były wbrew regulaminowi, ale średnia przez nie spadła w taki sposób, że moja transakcja stała się zgodna z regulaminowi to co wtedy? Usuwanie transakcji nielegalnych powoduje zmianę średniej, co może skutkować tym, że legalna transakcja stanie się nielegalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.