Jump to content

Nanity na moonach Dyskusja

Leoben
 Share

Recommended Posts

Tak pomyslalem ze sprobuje to zebrac co sie pojawilo na SB.

Nanity na moonach w formie jakiej byly dzisiaj przedstawione nie moga istniec :)

Ale trzeba poszukac alternatywy dla latwo spadajacych moonow i dlugiego oczekiwania na wybudowanie sie kolejnych poziomow budynkow.

Kilka moich pomyslow, jezeli sa niewykonalne prosze poprostu powiedziec :)

1. Nanity na moonach nie obejmujace obrony.

2. Nanity na moonach bez mozliwosci budowania obrony.

3. Mozliwosc wysylaniaRMP na moon.

4. Zmniejszenie procentu na zniszczenie moona.

5. Wprowadzenie innego budynku na moonach ktory bedzie pozwalal szybciej budowac budynki ale nie bedzie mial wplywu na obrone.

Dzieki i Pozdro

Trzeba bylo o tym myslec przed wprowaceniem nanitow ( zwyklych ) a nie wnerwiane admina ze chcemy chcemy, ale jak sa to sie nam przypomna do czego sluza.

1 pkt to to sam co 5. Zrobic nanity bez obrony i juz tylko ze mozna sobie natrzepac stocznie tym to moze tez cos na nie.

Ale dobrze ze nie wy tak do konca decydujecie. Zrobcie ankiete bo to w koncu nie GO graja na tych uni tylko gracze. I oni powinni sie wypowiedziec. Wtedy zobaczymy za czym sa ludzie. Dodatki. Niby rozwiazanie ale nie kazdy chce z nich korzystac.

widzisz kanah pomimo ze jestem SGO to gram na innym uniwersum i jestem za jakiejkolwiek rozbudowie o dodatkowe ulatwienia. Uwazam ze gracz powinien sam dojsc do wszystkiego wowczas bedzie szanowal to co osiagnie. Wiadomym jest ze serwer musi sie z czegos otrzymac wiec sklep jest potrzebny bo sa gracze ktorzy pojda na ulatwienia. podoba mi sie sklep na uni4, mozne oficerowie (+) nie do konca ale to juz nie moja decyzja.

na ksiezycu:

NANITY -> Mega obrona w krotkim czasie -> flota bez FS'a -> oszczednosci na lotach -> brak zlomowan -> koniec zainteresowania graczy

w duzym czasowym skrocie (patrze w przyszlosc)

I zgadzam sie z toba Sith Grom. Rozumiem twoj punkt widzenia. Ja bylbym rowniez przeciw dodawaniu takiego budynku do moona ale mozna by cos zrobic by teleport i falanga robila sie szybciej - jak i stacja ksiezycowa - ale aby nie mialo to wplywu na stocznie i obrone.

Jezeli obrona robilaby sie na moonach szybciej (i zostalby zdjety ten limit 400k), to wypadaloby tez wtedy umozliwic ataki RMP na ksiezyc, bo ktos zrobi sobie spory bunkier i bedzie nie do ruszenia.

A jezeli RMP beda mogly atakowac ksiezyce, to beda sie ona niewiele roznily od planet.

Jest juz budynek, ktory skraca jedynie czas budowy budynkow, chociaz wiadomo jak on dziala... Moze i przydalby sie jakis nowy budynek, ale jedynie do czasu budowy budynkow, nic wiecej.

sorki ze w temacie po paru dniach pisze ale jestem ciekawy czy to umarlo smiercia naturalna:) Bo nie ma wypowiedzi admina. A moze po prostu skrocic czasy budowy teleportow i falang na tych wysokich poziomach mowie o 14-15poziomie i to wszystko. Nie ruszac juz dodatkowych budynkow.

Ale wiesz ile czasu roboty na 22 poziom sie robia? 5 dni bez mala. I o to mi chodzi by te czasy poskracac tych budowli na wyzsze poziomy a nie chce nanitow bo wtedy bylyby bunkry na moonach choc i teraz moge zrobic bunkry majac 20 poziom robotow i 12 stoczni plus ten co skraca budowanie obrony i w sumie w czasie 0 sekund juz buduje. Dlatego nanity nie sa potrzebne mozna by bylo skrocic po prostu czasy budowy :)

Obecnie bunkier na moonie ciezko zrobic. Nawet z nanitami nie byloby tak latwo. Jest przeciez to ograniczenie 400k dzialek jednorazowo, a to jest przeciez tyle, co nic.

zeby postawic 1 mld dzialek trzeba kliknac 2,5k razy. Zakladajac, ze wszystko trwa 2 sekundy, mamy 5k sekund (czyli ponad godzine ciaglego klikania). Nanity w tym temacie moglyby niewiele namieszac jednakze nadal jestem na nie.

Jedyne co by mozna tutaj zrobic to, to, zeby stacja powiekszala Nam wielkosc moona = sprawiala, ze bylby coraz to wytrzymalszy na ataki gwiazdkami. Wtedy rozbudowy moona mialyby sens i prowadzilyby do jego swoistej ochrony.

Kicha, na starym serwerze bylo 1mln ograniczenie rowniez na planetach, jak a kogos polecialem i mialem przykladowo 3kkk LMow do tylu to musialem klikac 3k razy, a strona sie odswiezala jakies 3-4 sek, nie raz siedzialem cala noc;)

zlom na jakims typie, mialem 200kkk OW, 6-7kkkk LMow, spadlo Ci polowe, masz surke na przypuscmy 150kkk OW i 4-5 kkkk LMow, siedziales w nocy i klikales bo najlepiej szlo... cala noc na wpisywaniu 1000000 w odpowiednie pole bez przerwy... uwoerz, mozna bylo sie zaklikac...:D