Jump to content

ZSRR
 Share

Recommended Posts

Nick: ZSRR

Treść blokady: push giełda

Nick SGO, który nałożył bana: Leonardo_da_Vinci

Chciałbym odwołać się od tej blokady ponieważ, konto silniejsze - czyli GERDAL nie zyskało korzyści w grze kosztem mojego konta. Nie mam zamiaru pushować kogoś kogo chętnie bym spakował. GERDAL wystawił niewielkie ilości trytu po bardzo okazyjnej cenie jak dla mnie więc kupiłem, chyba oczywiste, że z okazji się korzysta? :) Żadnej zmowy pomiędzy nami nie było i nie będzie.

Pozdrawiam, ZSRR

Wyciąg z regulaminu gry :

§4 Push

6. Transakcję trytu, których cena jest mniejsza lub większa niż 20% ceny średniej z ostatnich 15-tu transakcji, będą uznane za PUSH! 

Tabela Kar :

3. Push

Wszelkiego rodzaju PUSH mieszczący się w przedziale o wartości 3.000.000.000.000 – 30.000.000.000.000 jednostek deuteru –  3 dni oba konta

Wszelkiego rodzaju PUSH o wartości powyżej 30.000.000.000.000 jednostek deuteru – 14 dni oba konta

Handlarz, giełda*, specjalne ataki dla PZ, MULTI i inne sposoby na nieregulaminowe przekazanie surowców podlegają pod PUSH! 

*transakcję trytu, których cena jest mniejsza lub większa niż 20% ceny średniej z ostatnich 15-tu transakcji, mogą być uznane za PUSH!

Rozumiem iż zapoznałeś sie z Regulaminem oraz z Tabelą Kar ;) a że obowiązuje wszystkich więc Ciebie też, nie ma wyjątków.

Po blokadzie proszę sprzedającemu wysłać resztę surowca deuteru w odpowiedniej ilości, którą mam nadzieję jesteś w stanie obliczyć. 

Blokada nie zostanie zdjęta. 

Rozumiem iż zapoznałeś sie z Regulaminem oraz z Tabelą Kar ;)

Pewnie, jakieś 10 lat temu  ;-) Proszę o podlinkowanie tematu z forum z regulaminem gry bo nie mogę go znaleźć, a powinien być w widocznym miejscu  ;-) W grze w lewym menu też go nie widzę, dolnego paska nie widzę całkowicie z powodu bana więc ciężko mi na tą chwilę stwierdzić czy coś tam wisi. Poczekam. 

A wracając do tematu - załóżmy, że ktoś pilnie potrzebuje surki, ma nadwyżki trytu. Po normalniej cenie nikt tego od razu nie kupi, tryt i tak schodzi sporadycznie. Jedyna opcja to wystawić po okazyjnej cenie i obie strony są zadowolone, bez żadnych machlojek. Rozumiem jakby ktoś słabszym kontem pushował mocniejsze ale w zaistniałej sytuacji jest to bez sensu. Biorę bana na klate ale logiki to w tym nie ma  :brawo2: