Jump to content

Odwołanie Amtrak U7

Amtrak
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: Amtrak
Treść blokady: 
używanie dodatkowego oprogramowania
Nick SGO, który nałożył bana: nebu
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana: Jeśli przeglądarka chrome jest uznawana jako dodatkowe oprogramowanie...

Samo w sobie używanie przeglądarki nie jest niczym niezgodnym z regulaminem. Natomiast, używanie różnych dostępnych opcji przeglądarki, takich jak konsola i poprzez nią uruchamianie skryptów ingerujących w grę za nas, jest już złamaniem regulaminu.

Samo w sobie używanie przeglądarki nie jest niczym niezgodnym z regulaminem. Natomiast, używanie różnych dostępnych opcji przeglądarki, takich jak konsola i poprzez nią uruchamianie skryptów ingerujących w grę za nas, jest już złamaniem regulaminu.

Używam klawiatury i myszy do wpisywania danych i nawigacji.

Oczekuję dowodów, a nie jakiś Twoich widzimisiów, 

Odblokowania konta, rzecz jasna, również.

Edited by Amtrak

Po rozpatrzeniu Pana odwołania i analizie zapisów na koncie, wraz z administratorem
stwierdzamy, że nie ma podstaw do zdjęcia nałożonej blokady.

Amtrak-1j_qsxeqqa.png

Na załączonym obrazku widać częstotliwość z jaką rzekomo Pan - a nie program/bot - wysyła kolejne sloty 
misji atakuj z precyzyjną powtarzalnością. Należy przy tym wspomnieć, że każdy slot leci na inne kordy.
Niestety technicznie bez pomocy programu taka precyzja jest niemożliwa.

Pozdrawiam 
SGO nebu

Po rozpatrzeniu Pana odwołania i analizie zapisów na koncie, wraz z administratorem
stwierdzamy, że nie ma podstaw do zdjęcia nałożonej blokady.

Amtrak-1j_qsxeqqa.png

Na załączonym obrazku widać częstotliwość z jaką rzekomo Pan - a nie program/bot - wysyła kolejne sloty 
misji atakuj z precyzyjną powtarzalnością. Należy przy tym wspomnieć, że każdy slot leci na inne kordy.
Niestety technicznie bez pomocy programu taka precyzja jest niemożliwa.

Pozdrawiam 
SGO nebu

Widzę, że możesz być uprzejmy bardziej niż w zeszłym tygodniu na pw U7, gdzie zagroziłeś mi blokadą konta po tym jak Cię przeskanowałem i nie mając argumentów zwiałeś z podkulonym ogonem. Nawet słowo "Pan" zagościło w Twoim słowniku. Musi ciężko się wpisywać, ale przy ludziach nie wypada.
To teraz postanowiłeś mnie u..... w inny sposób.
U....... mnie.

Szanowny,
mam na swoim koncie ponad 200 tys. ataków, lubię sobie farmić.
Przy takiej ilości przeklikanych klawiszy nawet średnio rozgarnięty ......... (gracz) potrafi wyrobić sobie takie umiejętności, że zabuzuje w Twojej szklanej kuli. Nie mam Ci tego za złe, że nie potrafisz i uważasz, że to niemożliwe. To Ty tak uważasz. Zawsze znajdzie się jakiś ....... z inicjatywą, który nie będzie wiedział, że to niemożliwe i to zrobi.

Spójrz dokładniej w szklaną kulę, zobaczysz w niej, że też czasem popełniam błędy, mam przerwy na fajkę i siku.

Piszesz: "Należy przy tym wspomnieć, że każdy slot leci na inne kordy."
Nobla za to nie dostaniesz. Mam po prostu otwarty obok okna przeglądarki notatnik z listą farm.

Jedyny ban, który mógłbyś mi nałożyć to bash. Wystąpi to wtedy jak jakaś farma przypomni sobie, że ma konto zaloguje się i mnie przypucuje, zanim wykreślę z listy moich farm.

Napiszę jeszcze raz dla przypomnienia: Używam klawiatury i myszy do wpisywania danych i nawigacji.

Skoro napisał tu właściciel tego tego grajdoła. Widzę właścicielu tego grajdoła, że słuchasz tej ż.... nebu. Nie zamierzam kopać się z koniem i mam kolokwialnie mówiąc na to sam wiesz co.

To tylko cyferki, bawcie się.
Edited by Leonardo_da_Vinci
Operatorów się z zasady nie lubi, ale kultura musi być ;)

Siemka.

Wiem, że nie pownienem komentować odwołań, ale czy sama ilość wysłanych ataków to jakiś dowód?

Sam mam porobione mapy moich farm które regularnie farmie, i przykładowo, wysłanie całej floty (~65 ataków z 71 slotów, pozostałe 6 to ekspedycje) zajmuje mi mniej niż minutę (z reguły koło 45-50s). (oczywiście jak wszystkie zakładki mam już odpalone z ustawionymi koordami i zostaje jedynie ostatnie naciśnięcie "kontunuuj" w okienku, gdzie zaznaczona jest misja napadaj).

Masz 100 % racji nie powinieneś komentować 

spam

Napisano dziś, 01:18

Siemka.

Wiem, że nie pownienem komentować odwołań, ale czy sama ilość wysłanych ataków to jakiś dowód?

Sam mam porobione mapy moich farm które regularnie farmie, i przykładowo, wysłanie całej floty (~65 ataków z 71 slotów, pozostałe 6 to ekspedycje) zajmuje mi mniej niż minutę (z reguły koło 45-50s). (oczywiście jak wszystkie zakładki mam już odpalone z ustawionymi koordami i zostaje jedynie ostatnie naciśnięcie "kontunuuj" w okienku, gdzie zaznaczona jest misja napadaj).

Masz 100 % racji nie powinieneś komentować

Użytkownik Leonardo_da_Vinci edytował ten post dziś, 06:52

spam

Było kiedyś możliwe coś takiego, coś jak zapisanie "sesji" czy jakoś tak.

Szykowało się 60 zakładek, zapisywało sesję i odpalało w kilka sekund. Zakładki były przygotowane do wysłania floty na 1 klik, wystarczyło mieć latawce w garażu.

Bardzo dobrze, że w końcu ktoś batem potraktował takie zachowanie.

BRAVO ADMIN

Spam to nie obora a regulamin dotyczy wszystkich

spam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.