Skocz do zawartości

Degradacja SGO "KMueller"


kiros

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi bardzo przykro ze po tak krotkim czasie otwarcia na nowo serwera, musialem zmierzyc sie z niekompetencja jednego z naszych kolegow w Teamie OGam "KMueller"

Jak niektorzy gracze na uniwersum 10 zauwazyli szybki wzrost punktow gracza "MocJestWeMnie" to bylo wlasnie spowodowane ingerencja bylego juz SGO "KMueller", na koniec dodam ze konto "1234" rowniez bylo powiazane z ta sprawa. Wlasnie dlatego wszystkie te konta zostaly zbanowane! Nie pozwole na takie zachowanie.

Naprawde brak slow, w dodatku gdy zostalem poinformowany o dziwnym wzroscie punktow "MocJestWeMnie" od jednego z graczy, "KMueller" skasowal te wiadomosci i na szybko zredukowal punkty i surowce, nie spodziewalem sie tego po tobie "KMueller" - no ale coz, czlowiek sie uczy na bledach.

Kazdy gracz z uniwersum 10 ktory odniosl straty przez wyzej wymienione konta miedzy 15.05.2019 do dzisiaj tj. 28.05.2019 - zostana przeze mnie zwrocone.

 

Pozdrawiam i zycze milej gry

 

kiros :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 usunął lewe astaty jak i tryt. 

Na to to już chyba jakieś 3 lata za późno, gdzie były wtedy Cudowne ....... deusa?? - Aaaaa nic nie robili bo deus miał to w du***  ;>  :oO:  :ok:

Edytowane przez Leonardo_da_Vinci
obraza administracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi właśnie coś nie pasowało po starciach % bitew , miałem napisać do Ciebie o tym Kiros , a teraz proszę Cię o to byś sprawdził banki gracza marszal I reszty jego sojuszu , usunął lewe astaty jak i tryt.

 

Lewe astaty... Z kad wy bierzecie tych operatorów

Sprawdzajcie sobie co chcecie i dajcie znać co ciekawego tam było haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO już pominąłem, kolega kirosa co nie ma pojęcia co to Astaty.

Kmueller , kolega czy nie , ale jestem uczciwy do szpiku kości , nigdy tu , ani na innej grze gdzie też jestem moderatorem, jak i dawnym SGO nie zrobiłem zadnego wałka , bo ktoś wydaje Cięzko zarobione pieniądze , stara sie doprowadzić wszystko do należytego porządku , a ktoś taki jak Ty wbija nóż w plecy , więc nie mow mi że coś zle zrobiłem czy na czymś sie nie znam , ZACZNIJ OD SIEBIE  nastepnie oceniaj INNYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nebu dlaczego nie napiszesz wprost, ze SGO nie ma czegoś takiego jak wejście na cudze konto? Nie jesteś pierwszy dzień SGO, a siejesz ferment i niepotrzebny syf.

 

 

Kazdy gracz z uniwersum 10 ktory odniosl straty przez wyzej wymienione konta miedzy 15.05.2019 do dzisiaj tj. 28.05.2019 - zostana przeze mnie zwrocone.

 

Proszę o publiczna informacje od Administratora (nie nic wiedzących SGO, bo to oni tu sieją sałatę widzę), na jakich graczach wyrządziłem szkody nadużywając swoich funkcji? Odpowiem wprost - na żadnym, i proszę przestać pieprzyć za przeproszeniem.

Wszystkie bany/unbany/zwroty flot które sam kiros zwracał! Były uzgadnianie z Kirosem - PW do wglądu po Unbanie Kmueller.

Revenge uważasz ze mi odwaliło? Nie, po prostu nie mogę patrzeć na ten syf i hejt który tworzycie nie znając sytuacji.

Co do sprawy cyklicznego, jego Ban również był uzgadniany z kirosem, nawet był chyba temat na Internalu, a teraz chcecie/chcesz się drogi adminie wybielić? Skończmy ten temat raz na zawsze.

Mino wszystko....pozdrawiam. 

Edytowane przez Corratec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację operator nie widzi hasła do konta graczy jeśli ci o to chodzi i pod tym względem nie może zalogować się na konto danego gracza.

 

Co do szkód to zaistniała sytuacja wymaga sprawdzenia tego faktu więc pozwolisz, że wstrzymam się z oceną tego do czasu zweryfikowania.

 

A co do cyklicznego to jeśli surowce były na koncie w sposób legalny i nie popełnił innych wykroczeń ujetych w regulaminem to nie ma pkt w regulaminie do nałożenia kary.

To że był nie fair wobec sojuszników świadczy tylko o nim natomiast regulamin nie przewiduje w tej kwestii blokady konta.

Jest o moja opinia na jego temat.

 

A to czy popełnił czy nie popełnił innych wykroczeń jest t o aktualnie sprawdzane i z pewnością was poinformujemy o wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację operator nie widzi hasła do konta graczy jeśli ci o to chodzi i pod tym względem nie może zalogować się na konto danego gracza.

 

Co do szkód to zaistniała sytuacja wymaga sprawdzenia tego faktu więc pozwolisz, że wstrzymam się z oceną tego do czasu zweryfikowania.

 

A co do cyklicznego to jeśli surowce były na koncie w sposób legalny i nie popełnił innych wykroczeń ujetych w regulaminem to nie ma pkt w regulaminie do nałożenia kary.

To że był nie fair wobec sojuszników świadczy tylko o nim natomiast regulamin nie przewiduje w tej kwestii blokady konta.

Jest o moja opinia na jego temat.

 

A to czy popełnił czy nie popełnił innych wykroczeń jest t o aktualnie sprawdzane i z pewnością was poinformujemy o wynikach.

Można porozmawiać jak ludzie? można  ;-)

 

Co do cyklicznego, tak wiem ze nie ma tego w regulaminie - chciałem tylko być dobrym dla graczy którzy poświęcili czas na grę a nie jak on kasę, to mnie w żaden sposób nie usprawiedliwia.

Chciałem być fajny a teraz mnie gnojem smarują - nie warto się nad nimi litować, ale Ty i Leo o tym doskonale wiecie. Początkowo waszej obojętności nie potrafiłem zrozumieć, ale teraz to doskonale wiem - ZERO LITOŚCI jako SGO.

 

Jeśli chodzi o Cyklicznego, nic na jego konto nie było dodawane - przynajmniej prze zemnie, On miał przecież flotę jakoś ponad 200kkkk? Nie wiem nawet szczerze, bo tych jego RW nawet nie oglądałem jakoś specjalnie - Sam sposób w jaki dokonał tych RW, odrzucał od niego na kilometr.

 

I oświadczam wszem i wobec, że żaden gracz nie dostał ode mnie nic nieregulaminowego? Nie wiem jak to nazwać, wszystkie zwroty jak i większość BANÓW były uzgadniane z Kiros - Więc tutaj możesz spać spokojnie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Corratec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.