Skocz do zawartości

Zadanie 5 w kategorii Floty nie zaliczyło się (Uni10)


mirai99

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem atak na ponad 6.000.000%, jednak system nie zaliczył mi zadania (Wykonaj atak na co najmniej 1.000.000%.)
W statystykach serwera mam prawidłowo sumę ataków na ~7.000.000%, ale w statystykach zadań mam (Ilość wygranych na co najmniej 5.000.000%: 0)

 

Agresor wygrał bitwę!
 
Agresor stracił  249.893.534.000 jednostek.
Obrońca stracił  867.398.560.600 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 340.446.465.900 Metal i 273.274.968.600 Kryształ.
Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (6.137.214%)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest flota, nie ekspedycja.

 

Bitwa odbyła się: 05-05 18:08:21, a więc po przeliczeniu, które było 3 dni temu.

 

To by się zgadzało.

To co podałem, to jest godzina podliczenia wszystkich statystyk w dziale zadania.

Twój atak miał miejsce 5.05, a podliczenie 4.05.

Poczekaj cierpliwie, Kiros to ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, flot nie ma za bardzo.

Pozatym KMueller znalazł, że się podliczenia nie robią od 3 dni.


EDIT: nawet lepiej, na moim koncie to wygląda tak:

Statystyki ekspedycji odświeżane są raz dziennie, ostatnie przeliczenie: 01.01.1970 1:00:00

Edytowane przez mirai99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze sprawdzic jeszcze raz, przeoczylem pewna sprawe ale teraz powinno juz dzialac.

 

 

pozdrawiam :)

Mi w ogóle nie akutalizuje statystyk dotyczących flot w zakładce zadania, nie wspominając już że samych zadań też nie zalicza... :P chyba to jest masowy problem

Dawniej statystyki aktualizowaly się na bieżąco, punkty co godzinę, rekordy raz na dobę o 6rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dlugich poszukiwaniach otrzymalem od jednego gracza ze weszlo, to znaczy ze i u innych tez powinno, w razie czego prosze pisac.

 

 

Dawniej statystyki aktualizowaly się na bieżąco, punkty co godzinę, rekordy raz na dobę o 6rano.

Tez bede to konfigurowal, ale jak widzisz byly inne jeszcze problemy ktore by temu jeszcze nie zaradzily. W przyszlosci bedzie liczone co godzine a ekspedycja raz lub dwa na dobe

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dlugich poszukiwaniach otrzymalem od jednego gracza ze weszlo, to znaczy ze i u innych tez powinno, w razie czego prosze pisac.

 

 

 

Tez bede to konfigurowal, ale jak widzisz byly inne jeszcze problemy ktore by temu jeszcze nie zaradzily. W przyszlosci bedzie liczone co godzine a ekspedycja raz lub dwa na dobe

 

Pozdrawiam :)

Czaje, jeszcze mnóstwo pracy przed nami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.