Skocz do zawartości

Nowe Uniwersum albo reset jednego z istniejących


kiros

Nowe uniwersum, albo reset?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie jest twoje zdanie?

    • Reset Uniwersum 5
      0
    • Reset Uniwersum 7
      0
    • Reset Uniwersum 8
      0
    • Reset Uniwersum 9
    • Reset Uniwersum10
    • Nowe Uniwersum


Rekomendowane odpowiedzi

zróbcie jakiegoś strawpoola, powpisujcie tam pomysły te co są, niech ludzie głosują co by chcieli aby się zmieniło na nowym uniwersum. Dla mnie fajnie byloby usunac stare uni (sam gram obecnie na dwóch), ale poprostu według mnie skuzi ma rację, tu trzebaby było się odciąć od przeszłości i zacząć od nowa. Problem w tym że to jest niewykonalne, bo będzie lament ludzi którzy kiszą te konta na starych uni i ciągle klepią tam eko, i będą płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja 1

  • Połączenie poprzednich uniwersów w jedno lub dwa i ich pozostawienie.
  • Stworzenie nowego uniwersum.

   Opis:

  • Nowe uniwersum - każdy chyba na nie czeka?
  • Jeżeli ktoś ma dwa konta to zostawić jedno wybrane przez siebie, a następnie punkty z reszty kont przeliczyć na surowce i oddać do banku (1 pkt. = 1000 deuteru)
  • Może się komuś nie podobać, że na jednym koncie ma rekord technologii, a na drugim budynków, więc można połączyć na zasadzie, że na wybranym przez nas koncie dodajemy nadwyżkę poziomów z innego konta (odejmując przy tym różnicę w surowcach, która nie pójdzie do banku), w ten sposób gracz zachowuje swój poświęcony czas na budowanie/badanie.

 

Jestem za propozycją nr 1, nie wiem jak Kiros podejdzie do pkt 2 i 3 tej propozycji, ale połączenie starszych uni w jedno było by dobre z ekonomicznego puntku widzenia, no i ożywiło by to gre na tych universach zdecydowanie.

 

Co do nowego universum proponuje zrobić osobny temat z propozycjami graczy, co do tego jak miałoby ono wyglądać, no i pozostaje wybór nazwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kiros odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.