Skocz do zawartości

Odwołanie


Supreme

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick: PrawdziwySupreme

Treść blokady: Multi

Nick Administratora, który nałożył bana: Herhor

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana: dostałem bana za rzekome multi z graczem unlock i kontem supreme, o którym już się wypowiadałem i moim jedynym kontem na tym uni jest PrawdziwySupreme. Co do gracza unlock nie wiem kto to jest, nie wchodziłem na swoje konto od dwóch tygodni, teraz spróbowałem i nie było takiej możliwości przez w/w blokadę. Domagam się wypisania dokładnych informacji nt. rzekomych logowań (poza adresem IP rzecz jasna, dane tj. godzina, data itp.) i przeanalizowania sprawy raz jeszcze.

Oczekuję szybkiej odpowiedzi,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś link do odwołania gracza, z którym rzekomo dzielę konto. Czekam na konkretne dowody, jesteśmy osobnymi graczami, a co za tym idzie każde z naszych odwołań musisz rozpatrzyć osobno. Nadal nie podałeś dokładnych danych odnośnie konfliktu IP. Odpowiedź proszę kierować tu bądź na mail podany przy rejestracji tego konta forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto konkretne dowody:

 

Adres IP (ang. Internet Protocol) jest to numer identyfikacyjny komputera lub serwera w sieci, który służy do prawidłowej komunikacji między urządzeniami. Adres ten jest zapisywany w formie czterech liczb oddzielonych kropkami np. 255.250.50.5. Początkowe liczby oznaczają adres sieci, natomiast końcowe liczby adres hosta, czyli upraszczając, komputera podłączonego do sieci.

Adres IP może być stały lub zmienny. Dynamiczne IP przypisywane jest do komputera każdorazowo po połączeniu z Internetem, co oznacza, że zwykle po 24 godz. lub po ponownym połączeniu z siecią, komputer otrzymuje nowy adres IP.

 

Stały (statyczny) adres IP nie zmienia się nigdy, nawet po resecie urządzenia:

 

PrawdziwySupreme  5.xxx.xxx.151

                              31.xxx.xxx.99

Supreme                  5.xxx.xxx.151

                              31.xxx.xxx.99

unlok                       5.xxx.xxx.151

                              31.xxx.xxx.99

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z Regulaminem łamiesz już w tej chwili pkt. 3 i pkt. 4 §4, a także §1 z Załącznika nr 2. Będziesz w to brnąć czy uzyskam w końcu adekwatną do treści odwołania odpowiedź wraz z oczekiwanym działaniem (ponowna wnikliwa analiza logów)?

Edytowane przez Supreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

zaczołem grac z synem z jednego kmputera przejolem nie aktywne konto

Moj syn gra pod nickiem easy ja zas z koleji pod nikiem Rider

napisalem zgloszenie do administratora o tym fakcie i za to dostałem bana

z racji ze za przejecie konta trzeba bylo wysłac kase

domagam sie zdjęcia bana albo zwrotu kasy

w innym wypadku sprawe kieruje na Policje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.