Jump to content

Demontownia

alaundo
 Share

Recommended Posts

Wydaje mi sie, ze zle rozumiesz napis widniejacy w demontowani ;].

Demontownia oferuje skup twojej floty za 70% wartosci.

To oznacza, ze po zdemontowaniu floty/obrony odzyskasz 70% jej wartosci ;].

Chyba, ze chodzi Ci o uzyskanie w demontowni 100% jej wartosci, ale to wtedy mogloby nie byc dobre, to ludzie przetapialiby sobie flote w zaleznosci od potrzeb bez jakichkolwiek strat.

Taaaa :)

Jeszcze moze dajcie dodatkowy bonus :)

Wtedy taki np aikom nie tylko ze bedzie na chwile wyskakiwal z urlopu by przeskanowac gale, ale bedzie mogl malym kosztem zezlomowac flote i wybudowac nowa wg potrzeb do starcia a strat 5% w porownaniu z derbisem to i tak pryszcz !!!

Komedia !!!!

Nie mam nic do sklepu bo by gra sie utrzymala musza byc jakies wplywy, ale bez graczy podobnych do mnie padnie bo przy powstawaniu nowych Uni starsze beda tracic na popularnosci + prawie zerowe szanse na w miare rowna gre raczej polozy ja w calosci.

Wtedy jedyna szansa na dalsze istnienie bedzie mnozenie nowych Uni by mogly tam na chwile zaistniec nowe "rekinki" az do pierwszego lub drugiego zlomowania i gdy nie beda mogli utrzymac sie w TOP przeniosa sie na nowo powstale i tak non stop.

SUPER PERSPEKTYWA !!!

I nie pisz mi Pocikola ze nie rozumiem potrzeb gry w mniej kulturalny sposob, lub jak juz tak napiszesz to miej ta odwage i nie edytuj swej wypowiedzi.

Babalu ja wodruznieniu od ciebie dosc dlugo pracuje i nie mam czasu by sprawdzac czy ty komus dajesz na mnie namiary bo sam nie dajesz rady, a po drugie jesli zobaczysz dobrze moje urlopy sa krotkie a to dla tego ze wyjezdzam czesto w sprawach sluzbowych i nie mam dostepu do neta i nie zycze sobie bys mnie oczernial wsrud innych

Moim zdaniem jak jest tak powinno zostac. Bo zaraz kazdy sobie bedzie demontowal floty i budowal tylko przed atakiem i tak w kolko, az bedzie praktycznie nie do ustrzelenia. I co najwazniejsze tacy gracze nie bede musieli robic fsow. A do cholery jasnej na czym ta gra polega. Za bardzo odchodzicie od oryginalnej, prawdziwej gry ogame. Dajcie sobie spokoj z tym ulepszaniem, bo wedlug mnie to juz spora przesada.

Rozumiem, ze potrzeba kase na ulepszenie serwera i utrzymanie go, ale te zarobki na nas, a raczej na nich sa juz chyba wystarczajace.

Zajmijcie sie normalna gra, a nie szukaniem jakis ulepszen. Robcie floty i wysylajcie fsy. I tak kiedys Wam ja zjada, bo na tym polega gra.

Pozdro!

Rozwiazanie nie jest trudne..

Powiedzmy.. 50 dodatkow za jednorazowe zdemontowanie floty z odzyskiem 95-100%

Powinien tez byc limit, powiedzmy raz na tydzien, zeby nie mozna bylo robic tego codziennie (wiadomo jak to bogaci maja.. co to jest 10 zl xD )

Problem rozwiazany czy jeszcze jakies problemy?

Taaaa :)

Jeszcze moze dajcie dodatkowy bonus :)

Wtedy taki np aikom nie tylko ze bedzie na chwile wyskakiwal z urlopu by przeskanowac gale, ale bedzie mogl malym kosztem zezlomowac flote i wybudowac nowa wg potrzeb do starcia a strat 5% w porownaniu z derbisem to i tak pryszcz !!!

Komedia !!!!

Nie mam nic do sklepu bo by gra sie utrzymala musza byc jakies wplywy, ale bez graczy podobnych do mnie padnie bo przy powstawaniu nowych Uni starsze beda tracic na popularnosci + prawie zerowe szanse na w miare rowna gre raczej polozy ja w calosci.

Wtedy jedyna szansa na dalsze istnienie bedzie mnozenie nowych Uni by mogly tam na chwile zaistniec nowe "rekinki" az do pierwszego lub drugiego zlomowania i gdy nie beda mogli utrzymac sie w TOP przeniosa sie na nowo powstale i tak non stop.

Tu kolega ma racje. A moze jeszcze automatycznego gracza za kilka dodatkow? Pomyslcie.

SUPER PERSPEKTYWA !!!

I nie pisz mi Pocikola ze nie rozumiem potrzeb gry w mniej kulturalny sposob, lub jak juz tak napiszesz to miej ta odwage i nie edytuj swej wypowiedzi.

Tu kolega ma racje. A moze jeszcze automatycznego gracza za kilka dodatkow? Pomyslcie. :P