Skocz do zawartości

ODWOLANIE OD BANA


Mekian

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick:  Lucyfer
Treść blokady: MULTIKONTO
Nick SGO, który nałożył bana: Herhor
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Zostal ozgloszone wspolne ip na obu kontach system wyslal wiadomosc ze jest akceptacja na kontach nie bylo zadnych transkacji ani przesulu surowcow po prost u2 konto mialo byc eko dla 2 osoby ktora w tym domu mieszka co ja i chciala tez pograc chwile wiec wykupilej jej 2 konto zglosilem wszystko i postawilem tylko obrone na tamtym koncie i ban dlaczego pytam ?

Edytowane przez Mekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wytłumacz mi proszę, skąd na obydwu kontach to samo IP, od grudnia 2017 roku

Oraz Twoje logowania się, na oba konta?

Wytłumacz również ten sam adres E-mail na obu kontach.

 

Ponadto 26.12.2017 roku były ruchy flot, pomiędzy tymi kontami. Kto zebrał PZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wytłumacz mi proszę, skąd na obydwu kontach to samo IP, od grudnia 2017 roku

Wytłumacz również ten sam adres E-mail.

jakiego grudnia dzisiaj  te konta przejelem podobne adresy bo ja zalozylem na 2 moje dla 2 osoby i przygotywalem wszytsk ozeby mogla grac i tyle wiec jak moze byc od grudnia skoro dzisiaj je przejelem od 1 godziny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego grudnia dzisiaj  te konta przejelem podobne adresy bo ja zalozylem na 2 moje dla 2 osoby i przygotywalem wszytsk ozeby mogla grac i tyle wiec jak moze byc od grudnia skoro dzisiaj je przejelem od 1 godziny ?

a zoabcz jeden jest z "6" z drugi bez adres wiec 2 inne naprawde nie wiem jak ty widzisz od grudnia te same ip ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie herhor te konto mam od dzisiaj prosze sprawdzic wiec wtedy moze jeszcze ktos gral stary wlasciciel  prosze sprawdzic sobie ze mam te konto od dzisiaj i wczesniej nie mialem powiazania z tym kontem wiec jesli cos byl owczesniej to wtedy gral 1 wlasciciel tutaj. jeszcze raz mowie od dzisiaj mam te 2 konto dla 2 osoby zglosilem to i zaczelem przygotowywac do odbioru i dostalem bana czekam na wyjasnienie tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz poczekac jak mowie ze nie zdazyl jeszcze pograc bo konto mialem godzine dla tego gracza i ja przygotowywalem te konto a ten gracz mieszka ze mna i uzywa ten sam komputer i chce grac eko wiec wczym to sie gryzie ze bedzie sobie stawiac budynki ? a ja bede gral dalej swoje ? wiec kwestia wyloguj zaloguj bedzie tylko wystepowac az kliknie sobie co chce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oto moje zarzuty:

 

§2 Konta

2. Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno konto na danym uniwersum.
3. Jeden użytkownik może grać tylko na jednym koncie na danym uniwersum.

 

§3 Zasady dotyczące większej ilości kont

1. Osoby korzystające z jednego komputera lub łącza, zamierzające posiadać lub posiadające już konta na tym samym uniwersum zobowiązane są do niezwłocznego zgłoszenia tego faktu poprzez użycie opcji "Gra z jednego IP" dostępnej w lewym menu w grze po zalogowaniu.
2. Użytkownicy do czasu akceptacji zgłoszenia muszą zachowywać odstęp co najmniej 60 minut pomiędzy logowaniem.
3. Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub zablokowania jednego lub więcej kont MULTI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko jak wczoraj pisałem Ci na SB, że nieznajomość regulaminu prowadzi do poważnych konsekwencji.

Mając aktywne konto, kupujesz następne konto dla kogoś tam?! Mnie to nie przeszkadza, kupować możesz ich setki ale nie masz prawa na nie się logować i dokonywać zmian itp; przy własnym koncie aktywnym, na tym samym Universum.

 

Naruszyłeś 4 punkty regulaminu, za które jest przypisana tylko jedna kara:

Dożywotnia blokada konta.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.

 

Herhor SGO U 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.