Skocz do zawartości

Płatności


BlaraS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no poważnie, jak chce kupić astaty i wyświetla się "System będzie dzisiaj dostępny" to myślę, a ch.. poczekam... co będę przepłacał. Poważnie... zrobiłbym przelew i z głowy, co będę smsy wysyłał jak głupi... 21 wiek! kto w dzisiejszych czasach pisze smsy :)

 

Proszę o odpowiedź osobę kompetentną, proste pytanie, chcecie zarobić, czy pracujecie charytatywnie, bezinteresownie...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez BlaraS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co te nerwy, jestem potencjalnym Klientem, trochę szacunku heh? "nasz Klient nasz pan..." :)

Z drugiej strony fajna sprawa... pracuję w internetowym sklepie komputerowym, jeden z liderów na polskim rynku, jak ja bym chciał powiedzieć Klientowi wprost "nie ma i nie będzie wypier...".

 

Zazdroszczę... i trochę współczuję, z takiej polityki raczej $$ nie będzie :)

 

Reasumując, wprowadzacie Klientów w błąd "Komunikat gry System będzie dzisiaj dostępny"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaras

 

Rejestracja: 07 cze 2012

 

niby tak długo w serwisie, a tak mało wie ;)

i leonardo nie jest niczemu winien ;) jedynie mówi jaka jest prawda

wszelkie pretensje do pana w czerwonym ;D

 

Hej,

 

dlatego też prosiłem o odpowiedź osobę kompetentną, najwidoczniej Pan w "zielonym" nie jest odbiorcą mojej wiadomości.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie zauważyłeś, Rejestracja: 07 cze 2012, a wydaje mi się, że grałem już wcześniej :)

Latka lecą, praca, mieszkanie, można się wreszcie pobawić jak za dawnych lat u mamusi... "mamo! mogę wysłać SMS od Ciebie?" :D

Fajnie, że ogam dalej funkcjonuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość ze mu szybko odpowiedzi na zadane zagadnienie udzieliłem to mnie mówi że nerwowo ??? Jakie nerwowo ?? Jakiej odpowiedzi oczekujesz ??? Co mam Ci napisać ?? Bo nie rozumiem Cię?? Odpowiedziałem najprościej jak się da Nie ma i nie będzie kiedy będzie ?? tego nie wie nikt. Co mam jeszcze dodać ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość ze mu szybko odpowiedzi na zadane zagadnienie udzieliłem to mnie mówi że nerwowo ??? Jakie nerwowo ?? Jakiej odpowiedzi oczekujesz ??? Co mam Ci napisać ?? Bo nie rozumiem Cię?? Odpowiedziałem najprościej jak się da Nie ma i nie będzie kiedy będzie ?? tego nie wie nikt. Co mam jeszcze dodać ?? 

 

Na tym świecie nie ma takiego, który wszystkim po równo by dogodził. Obojętnie jak byś się nie zachował, pamiętaj - dupsko zawsze z tyłu. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§ 2 Rodzaj świadczonych usług

"Astat można kupić za pomocą SMS Premium bądź przelewem i kartą. Astat nie podlega wypłacie na gotówkę bądź zamianę na jakąkolwiek rzecz realną."

 

Niech Pan w czerwonym weźmie się do roboty, a ja już wyślę sobie tego SMSa :P

 

Ps. napisałem wiadomość do Admina, temat można zamknąć, dziękuję wszystkim za aktywne uczestniczenie w rozmowie :)

 

Pozdrawiam, BlaraS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.