Jump to content

Ban Telek.

Telek
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: Telek
Treść blokady: ban multikonto
Nick SGO, który nałożył bana: leonardo_da
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Wczoraj po roku (okolo +/-) udało mi sie na kilka minut zalogowac na stare konto.
DO wczoraj nie pamietalem o jego istnieniu, udalo mi się nawet napisać do administracji, jednak zanim nadeszla odp. dzis pojawila sie blokada za multi, mimo ze poszla wiadomość w tej sprawie a miedzy kontami nie nastapily interakcje, poprzednie konto bylo zalogowane cale 5 minut.

Chcialbym odzyskac konto Telek (nie zalezy mi na drugim koncie "Telelek")

Myslalem ze konto Telelek znajduje sie na uni 8 , w trakcie rozmowy z kolega na gg okazalo sie ze jednak na 9 i w ten sposob udalo mi sie dojsc do starego konta na ktorym nie zalezy mi zupelnie.

Multi nie bylo umyslnym ani celowym zabiegiem,.

Odwołania niezastosowane do wzoru nie będą rozpatrywane.

UWAGA.
Dział Odwołań służy do kontaktu/wyjaśnienia bana pomiędzy Zbanowanym a Banującym
wszelkie wpisy osób niezainteresowanych będą usuwane a ich autorzy otrzymają ostrzeżenia za SPAM

Witaj, w tej chwili jestem bardzo zajęty jednakże obiecuje  iż w dniu dzisiejszym dokładnie sprawdzę logowania na tych kontach. Jeżeli jest tak jak mówisz blokadę ściągnę. Na przyszłość proszę pamiętać o zgłoszeniu gry z jednego IP.

Zglosil bym ale byla taka godzina, ze masakra. Po dniu w pracy i wgl bylem tak odklejony, ze do wczoraj bylem przekonany nadal ze zalogowalem sie na 8 UNI XD
Az nie dostalem bana haha :D

Dzieki ;) Szkoda ze to tyle trwalo i stracilem zadanie z expami bo mialem wyslanych 80 w ciagu dnia prawie :( A nie zdazylem przez bana odebrac zadan i przepadlo..

A nie wiem kiedy bede mial znowu taki dzien ze bd mogl chociaz z tel logowac i je wysylac..

Edited by Telek