Skocz do zawartości

Wpłata surowców do banku - błąd wyświetlania % prowizji


SonGoku

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd jest taki, że nie ma informacji o prowizji jaką pobiera bank za wpłatę surowców z 1 planety oraz ze wszystkich. Przez ten numer myślałem, że prowizja jest niepobierana od wpłat z pojedynczej planety i jak dureń przełączałem planety - każdą po kolei. Ba - nawet zdarzyło mi się wszystko wypłacić z banku po to, by coś zacząć budować, a resztę wpłacić. W wyniku tej niewiedzy (a raczej uśpienia czujności) straciłem jakieś 50-100bln deuteru -.-

 

Radzę uważać - prowizja to 10% wpłaty z 1 planety lub 15% wpłaty ze wszystkich planet.

 

Oczywiście prowizję można znieść za astaty, no ale żeby to uczynić to najpierw trzeba wiedzieć, że takowa jest w ogóle pobierana. A znosić prowizję za astaty mimo, że ona "nie jest pobierana" - bo to tak, jakby skasować bilet komunikacji miejskiej w bezpłatnym autobusie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty o % pojawiają się prawidłowo.

Przy wpkacie nie pobiera prowizji i komunikat się nie wyswietla czy jest wykupionw zniesienie za astaty czy nie ma wykupionego. Natomiast przy wplacie planetarnej i ogólnej pokazuje sie komunikat o prowizji 15%. Pewnie w pojawiajacym okienku zaznaczyłeś by wiecej komunikaty z tej strony sie nie pojawiły stąd problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty o % pojawiają się prawidłowo.

Przy wpkacie nie pobiera prowizji i komunikat się nie wyswietla czy jest wykupionw zniesienie za astaty czy nie ma wykupionego. Natomiast przy wplacie planetarnej i ogólnej pokazuje sie komunikat o prowizji 15%. Pewnie w pojawiajacym okienku zaznaczyłeś by wiecej komunikaty z tej strony sie nie pojawiły stąd problem.

Stworzyłem temat poruszający dość istotny problem, Deus potwierdza, że rzeczywiście problem istnieje, natomiast ty nebu zaczynasz coś podważać.. - bo po co sprawdzać -.-

15% mi też wyświetla, ale 10% wcięło - czy zaznaczyłem, by nie wyświetlało komunikatów? Nigdy czegoś takiego nie robiłem na żadnej stronie, natomiast od jakiegoś czasu posiadam nowy system operacyjny, więc nie ma mowy, by się samo odhaczyło.

 

 

o SonGoku ;) siemka kolego. Napisz maila do desuxa coś poradzi ;)

Cześć Leonardo_da_Vinci :) Jay i Cichy Bob ;]

Przez formularz zgłoszeniowy pisałem info, ale nikt mi nie odpisał z administracji - albo mnie olali, albo przeczytali i zignorowali lub po kryjomu próbują coś naprawić.

Nie mniej jednak surowców mi nikt nie zwrócił, więc.. - raczej mnie olali - nic nowego :-) Zaczyna się znów to, co było zawsze - czyli zlewka na graczy heh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem temat poruszający dość istotny problem, Deus potwierdza, że rzeczywiście problem istnieje, natomiast ty nebu zaczynasz coś podważać.. - bo po co sprawdzać -.-

15% mi też wyświetla, ale 10% wcięło - czy zaznaczyłem, by nie wyświetlało komunikatów? Nigdy czegoś takiego nie robiłem na żadnej stronie, natomiast od jakiegoś czasu posiadam nowy system operacyjny, więc nie ma mowy, by się samo odhaczyło.

 

 

Cześć Leonardo_da_Vinci :) Jay i Cichy Bob ;]

Przez formularz zgłoszeniowy pisałem info, ale nikt mi nie odpisał z administracji - albo mnie olali, albo przeczytali i zignorowali lub po kryjomu próbują coś naprawić.

Nie mniej jednak surowców mi nikt nie zwrócił, więc.. - raczej mnie olali - nic nowego :-) Zaczyna się znów to, co było zawsze - czyli zlewka na graczy heh :P

Potwierdzam problem bo zgłoszony jest przez kilka osób w różnym odstępie czasu, aczkolwiek nebu może mieć racje i problem może być po stronie użytkownika, ponieważ ma zaznaczone "nie wyświetlaj więcej pop-up".

 

SonGoku jeżeli surowca nie zwróciłem to przepraszam, możesz ponownie wysłać formularz poprzez kontakt -> błąd gry?

 

 

EDIT: Został dodany komunikat na czerwono w razie nie posiadania prowizji w banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.