Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby zmiana banku w taki sposób, aby był zależny od Magazynów na naszych planetach np.

Jeśli posiadamy Magazyn Metalu na Poziomie 31, daje nam 2.301.012.710.794 Magazyn Kryształu 29 =1.022.672.315.908 i Zbiornik Deuteru 30 =1.534.008.473.863

Łączna suma wyjdzie 4.857.693.500.565 pomnożyć to przez 20 Planet, na których są identyczne poziomy Magazynów, daje nam 97.153.870.011.300

No ale 97.153.870.011.300 miejsca w banku to trochę mało, ale zawsze można rozbudować Magazyny Bardziej. Resort, o którym tak piszecie, który by nam to podniósł procentowo np. 10%, 20%,30% itd. Czy nawet zwiększenie sumy podstawowej np. razy x10, czyli 971.538.700.113.000. Może też być dokupienie miejsca w Banku za Astaty.

Fakty.

Kilkanaście wpłat w tygodniu po 100% sumy to za mało ludzie, którzy Farmią muszą mieć stały dostęp do banku, aby zbierać na to, co się chce, czy to są budynki / floty / obrona.
Zwiększenie Banku tylko poprzez Resort będzie plusem tylko dla gracza i zarazem kosztem, bez plusów dla innych graczy.

Plusy.

Rozwiniecie magazynów dla początkującego gracza jest proste.
Dużym plusem jest Farmienie. Osoba będąca nie aktywna, będzie miała więcej surowców do ograbienia. Na pewno zachęci to do budowy flot i ataków.

Edytowane przez PijanyMaxio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z samego wydobycia od któregoś poziomu kopalni wybudowanie kolejnego poziomu trwa bardzo długo.

Mam flotę złożoną głównie z transporterów i ostatnio szperaczy,,, i wskoczyłem do TOP 15 flot.

Wystarczy pół godziny farmienia idlerów i zgrabionej surówki mam więcej niż z całodniowego wydobycia.

 

Nie sądzę by bank był w znacznym stopniu odpowiedzialny za znikomą ilość flot na serwerze. Jeśli komuś nie chce się wybudować kilku transporterów by polatać po okolicy to tym bardziej nie będzie się mu chciało trzymać surówki na FSie po likwidacji banku.

 

Mimo to, obecność banku powoduje mylne wrażenie, że to on jest odpowiedzialny za brak celów do złomowania.

 

Pomysł z publicznym stanem banku jest bardzo ciekawy. Można wyliczyć ile ktoś wybuduje floty/obrony w sekundy przed atakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.