Skocz do zawartości

Gdzie założyć konto bankowe?


juliam

Rekomendowane odpowiedzi

może to ;)

http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-godne-polecenia/konto-godne-polecenia-konto-internetowe.html

tylko za karty drogo.

 

http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-1-2-3/konto-1-2-3.html

tutaj jeszcze 0zł za konto, ale miesięczne wpływy muszą być > 2000zł

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego niema już kont za darmo zawsze gdzieś za coś zapłacisz za jedno mniej za drugie więcej, w zależności czego oczekujesz,  za co chcesz płacić a za co nie. Ja mam w PKO pakiet Europa płace miesięcznie za utrzymanie rachunku jakieś 20-28 zł  ale nawet w Dubaju nie pobiera prowizji jak płace kartą ;)) w tym jest 5zł liczone za wszystkie bankomaty na świecie bez prowizji.

Edytowane przez NOVATOREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad 10 lat siedzę w inteligo i mam chyba 6 zł opłat za powiadamianie SMS, złotówkę od przelewu i jakąś prowizję za korzystanie z obcych bankomatów. Bank może nie najlepszy, ale trudno mi się rozstać z 10 letnią historią wykonanych przelewów (mam tak od czasy gdy mnie windykator nawiedził a ja kwitek z ajencji już miałem wywalony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z opinią, że jest całkiem znośne. Tylko tam są jakieś opłaty za prowadzenie. Jeżeli chcesz aby konto było w 100% darmowe, mógłbym polecić Ci w tym momencie Smart Konto w Smart Banku, które w chwili obecnej jest bezwarunkowo darmowe. Co to oznacza, że korzystanie z konta, przelewy i wypłaty z bankomatów są darmowe. Tutaj masz porównanie poszczególnych ofert. Zauważ, że to w Get in to koszt 6,99 złno chyba że w ciągu miesiąca dokonasz płatności kartami płatniczymi na kwotę min 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Gorzej jest z kontem firmowym Tutaj naprawdę nie ma wielu dobrych ofert. Ostatnio szukałem i powiem Wam,ze miałem niemały problem ponieważ wiele banków miało jakieś dodatkowe opłaty. W koncu udało mi się załozyć w smart banku ( aktualnie jest to nest bank, ale praktycznie nic się w tym zakresie nie zmieniło oprócz  nazwy - warunki takie same....).

 

To co warto jest sobie zrobić to porównać sobie oferty

postawnaswoim.pl

 

Na tej stronie jest aktualizowany ranking. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.