Skocz do zawartości

TYDZIEŃ ekspedytora!


Winiu

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawa taka jak ostatnio tylko tygodniowa :)

1,5 dnia to za mało.

 

Zasady:

- Wymagany minimalny poziom.

- Zabawa zaczyna się w niedzielę o godzinie 00:00 i trwa do Soboty 00:00.

- W niedziele po zabawię , każdy gracz biorący udział podaje swoje wyniki

- Konkurs nie obejmuje każdego uni z osobna , liczy się poziom PTE ,

 

 

Nagrody dla top3 graczy.:

pte 30 -  50% trytu   100% deu.

pte 29 -  60% trytu   110% deu

pte 28 -  70% trytu   120% deu

pte 27 -  80% trytu   130% deu

pte 26 -  90% trytu   140% deu

pte 25 - 100% trytu  150% deu

Poniżej pte 25 - 200% surki  300% trytu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może małe podsumowanie eventu?

 

Event w moim mniemaniu okazał się klapą. Zgodnie z oczekiwaniami, osoba, która nie zarwała przynajmniej jednej nocki nie miała najmniejszych szans na topkę i jakąkolwiek nagrodę. Sugerowanie graczom, że aby coś ugrać mają kilkadziesiąt godzin być online (albo jak niektórzy z budzikiem ustawionym co godzinę)? Ja rozumiem, że kto nie gra, ten nie ma, ale nie promujmy no lifeów aż do tego stopnia, to ma być zabawa a nie przykry obowiązek. Podejrzewam, że taki destiny, który siedział większość czasu lepiej by wyszedł, gdyby zamiast cały dzień ekspić, przez 3h pofarmił a potem poszedł normalnie spać. Ja tam dalej uważam, że dzień ekspedycjonisty bez jakichkolwiek zmian we wzorach (jak w przypadku dnia farmera), to pomysł chybiony i nie przynoszący niczego nowego. Takie ekspy jak w ten weekend to można wysyłać na co dzień.A że na koniec tutaj mamy szansę (w sumie małą) na dodatkowe surowce? Małe to surowce, to i motywacji nie ma. Bo co z takiego konkursu ma ekspedycjonista? Surowce? A który ekspedycjonista ich nie ma? Astaty? Na obu kontach mam ich prawie po 1000 (+ oficerów do 2017, wszystko z ekspedycji). Dodatkowe 200 nie robi mi różnicy. Jedyną ciekawostką miał być dodatkowy (ósmy) slot na miesiąc ale admin się z tego wycofał.

 

Ja to bym prosił/proponował o pozostawienie historii ekspedycji - przerobić ją na taką, która sumuje wartości z dnia poprzedniego - przydatne do statystyk.

 

Ew. przerobić tabelkę na tygodniową i zrobić z tego nie event "co jakiś czas", tylko stały. Co tydzień jakieś podsumowanie, wyłonienie tego najlepszego, tylko wiadomo - wtedy to już nagrody odpowiednio mniejsze. Kiedyś chyba była propozycja zadań odnawialnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam event się podobał. Nie mam na koncie 1000 astatów jak niektórzy  i przyda mi się te 500 ( na które czekam deusx!) Nie sądzę aby ktokolwiek w ciągu jednego dnia wyfarmił 437.5 bln dexu jak to piszesz alvego.

 


Podejrzewam, że taki destiny, który siedział większość czasu lepiej by wyszedł, gdyby zamiast cały dzień ekspić, przez 3h pofarmił a potem poszedł normalnie spać.                                                                                                 

 poza tym nie expił cały dzien tylko pewnie wszedł z koma na 2 min co godzine i puścił szperki. dopiero siedzenie 3h na ogam i farmienie to jest dla mnie "nolifowanie"

Edytowane przez zdzisLG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może małe podsumowanie eventu?

 

Event w moim mniemaniu okazał się klapą. Zgodnie z oczekiwaniami, osoba, która nie zarwała przynajmniej jednej nocki nie miała najmniejszych szans na topkę i jakąkolwiek nagrodę. Sugerowanie graczom, że aby coś ugrać mają kilkadziesiąt godzin być online (albo jak niektórzy z budzikiem ustawionym co godzinę)? Ja rozumiem, że kto nie gra, ten nie ma, ale nie promujmy no lifeów aż do tego stopnia, to ma być zabawa a nie przykry obowiązek. Podejrzewam, że taki destiny, który siedział większość czasu lepiej by wyszedł, gdyby zamiast cały dzień ekspić, przez 3h pofarmił a potem poszedł normalnie spać. Ja tam dalej uważam, że dzień ekspedycjonisty bez jakichkolwiek zmian we wzorach (jak w przypadku dnia farmera), to pomysł chybiony i nie przynoszący niczego nowego. Takie ekspy jak w ten weekend to można wysyłać na co dzień.A że na koniec tutaj mamy szansę (w sumie małą) na dodatkowe surowce? Małe to surowce, to i motywacji nie ma. Bo co z takiego konkursu ma ekspedycjonista? Surowce? A który ekspedycjonista ich nie ma? Astaty? Na obu kontach mam ich prawie po 1000 (+ oficerów do 2017, wszystko z ekspedycji). Dodatkowe 200 nie robi mi różnicy. Jedyną ciekawostką miał być dodatkowy (ósmy) slot na miesiąc ale admin się z tego wycofał.

 

Ja to bym prosił/proponował o pozostawienie historii ekspedycji - przerobić ją na taką, która sumuje wartości z dnia poprzedniego - przydatne do statystyk.

 

Ew. przerobić tabelkę na tygodniową i zrobić z tego nie event "co jakiś czas", tylko stały. Co tydzień jakieś podsumowanie, wyłonienie tego najlepszego, tylko wiadomo - wtedy to już nagrody odpowiednio mniejsze. Kiedyś chyba była propozycja zadań odnawialnych

Zgadzam się z tą wypowiedzią , promowanie nolifów nie jest dobre a zawsze oni mają z eventów najwięcej. Mój pomysł na tydzień ekspedytora jest prosty , w ciągu tygodnia np będzie max 200 ekspedycji liczonych do eventu tyle myślę  , że każdy da rade wysłać w 7 dni więcej system po prostu nie zaliczy. Wtedy każdy będzie miał równe szanse no i podział na PTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.