Skocz do zawartości

Dzień Farmera vol. 5 - 27 grudnia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Farmera vol. 5
 
Przepraszam za brak wcześniejszego, lepszego komunikatu, temat powstaje w momencie zaczęcia konkursu z powodu po prostu zamieszania świątecznego (była informacja mailingowa do każdego gracza, która zawierała informację datową).
 
1) Konkurs polega na rabowaniu jak największej ilości surowców na swoim uniwersum od innych graczy (aktywnych bądź nie).
2) Możliwe ataki TYLKO flotą transportową, tj. mały transporter, duży transporter, ultra transporter.
3) Konkurs nie wpływa na regulamin, w szczególności BASH.
4) Przebieg : 27 grudnia od godziny 0:00 do 23:59 gracze będą wykonywać tzw. „ farming” na innych graczach. Dopuszczane są wszystkie ataki zgodne z regulaminem.

 
5) Po czasie wymienionym w punkcie 4, w zakładce flota pod historią lotów będzie link, który wskaże tylko rabunki zgodne z regulaminem tego konkursu (czyli ataki z 27 grudnia flotą transportową). Aby wziąć udział w zabawie wystarczy przepisać sumę zrabowanych surowców do tego tematu (jako post), wzór zgłoszenia:


Nick: 
Uniwersum:
Metal:
Kryształ:
Deuter:

Zgłoszenia można nadsyłać dopiero po zakończeniu konkursu, czyli od 28 grudnia do godziny 23:59.
 

6) Do 24 godzin administracja gry przyzna graczom nagrody za udział. Wygrywa ten, który zbierze najwięcej surowców.
Nagrody (każde uniwersum osobno nagradzane):
1 miejsce: +40% zrabowanych surowców ( dla gracza z top 50 ); +60% ( dla gracza spoza top 50 )
2 miejsce: +30% zrabowanych surowców ( dla gracza z top 50 ); +40% ( dla gracza spoza top 50)
 
Każdy gracz biorący udział w konkursie dostanie +10% zrabowanych surowców.
 
7) Konkurs dotyczy uniwersów 5,7,8,9 - każdego z osoba. Udział można wziąć jednocześnie na wielu uniwersach.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
 
Przypominamy, że używanie jakichkolwiek programów wykonujących za na czynności w grze jest surowo zabronione!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość imperator61

Nie działa podliczanie w "Historia lotów - dzień farmera"
Ja podliczałem sobie wstępnie w Excelu z "Historia lotów" jeszcze przed końcem
Po północy gdy okazało się  że podliczanie nie działa wszedłem jeszcze raz w "Historia lotów" i wyświetliło mi końcówkę
Między kopiami historii brak mi ponad 17 minut nie wiem ile wtedy wysłałem (mniejsza z tym)
Skoro podliczanie nie działa podliczyłem sobie sam i zgłaszam się do konkursu (Po to siedziałem i klepałem przez tyle godzin)

Całą historię mam zapisaną w excelu

Nick: imperator
Uniwersum: 7

Metal: 542.892.867.267.663

Kryształ:151.383.438.066.896

Deuter:185.663.858.404.197

  Edytowane przez imperator61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość imperator61

Przepraszam nie ujętych w tabeli

Faktycznie mrkonar i jeszcze Purkt nie byli ujęci w tabel

Widocznie wasze zgłoszenie udziału było po tym jak robiłem tabelę i podałem ją na SB

Wybaczcie mi to zwłaszcza że zrobiłem to bezinteresownie (nie mam związku z Teamem)

Chodziło mi aby każdy miał lepszy pogląd na wyniki (a może i po to by deus tak bardzo się nie ociągał)

Linki do nowych tabel poprawione

 

Nebu popraw obraz tabeli na vol 5

Edytowane przez imperator61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://avatars.zapodaj.net/images/34f06225ce46.png

Wyniki uwzględniają top gracza i 10% dla każdego gracza za udział oraz dodatkowe 10% od Admina

Więc kiedy dostaniemy nagrody?

Dziś pojawiła mi się na koncie taka wpłata:

0 0 39 Wpłata

04.01.2016 10:08:18

a na koncie mnie o tej porze nie było. Podejrzewam że to miała być nagroda za dzień i wystąpił błąd.

mrkonar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.