Jump to content

Virus vs piotr-1037 - 4.680.000 %

Virus
 Share

Recommended Posts

Jednak liczenie z pz'a cos mi nie idzie - czasy nie pasuja wedlug moich obliczen flota obroncy miala spasc po 17:22 - skanuje 17:10 calosc stoi :P Takze matematyk ze mnie kiepski, ale udalo mi sie ustrzelic chociaz 13 kk o.w ktorymi Piotrek uciekal przede mna :)

Starcie flot z: 12-06-2010 17:19:09.

Agresor Virus

Okret wojenny - 70.000.000
    Pancernik - 9.000.000

Obronca piotr-1037

Okret wojenny - 13.000.000

Agresor Virus

Pancernik - 9.000.000

Obronca piotr-1037

Okret wojenny - 703.125

Agresor Virus

Pancernik - 9.000.000

Obronca piotr-1037

Zniszczony!

Agresor wygral bitwe!

Agresor stracil 0 jednostek.

Obronca stracil 780.000.000.000 jednostek.

Na tych wspolrzednych znajduje sie teraz 351.000.000.000 Metal i 117.000.000.000 Krysztal.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (4.680.000%)

prosze o sprawdzenie tego wszystkiego i ataku na piotra ze strony Virusa

mam dowody ze ktos z GO jemu pomaga

jestem Ciekaw jak wyliczyles tego PZ??

takie pytanie raczej powinienes wiedziec

1.ile ukladow lecial na pz??

2.ile godzin byla na fs??

narazie tyle ale jest tego wiecej

czyzby klejny cudowny atak mistrza Virusa ?? to teraz pytanie do mistrza jakim to niby cudem wyliczyles Piotra ?? i jezeli wyliczyles to skad wracala flota ?? nie skanowales wczesniej tego moona i nagle skanujesz tego dnia co mial nastapic powrot floty i najpierw godzine przed powrotem potem 20 minut pozniej i kolejny skan akurat po poweocie floty jaks mi ta cala sytuacja smierdzi jak i wiekszosc twoich super atakow

Moze Virus jest jasnowidzem (hahaha). Mi tez cos z tymi cudownymi atakami nie pasuje, ale nie ma dowodow, ze oszukuje albo ze jest bugerem. Moze macie racje i mu ktos pomaga z GO.

a bys sie zdziwil ja mam dowody na to tylko czekam na jego wypowiedz i niech odpowie na te 2 proste pytanie ktore zadalem wczesniej

choc w przyblizeniu :PPP ukladu i godz. hihi

Zapewniam, ze zaden z operatorow NIE POMAGA zadnemu graczowi.

Falanga zostala przed uni 4 poprawiona i zalatana, wiec...

Mozna oczywiscie zamknac ruch flot dla operatorow i sie zobaczy :)

Jednak ja jestem w 100% pewny swoich ludzi :)

Szanowny adminie deusx- nie bylabym taka pewna swoich GO. Znam przypadki z innej gry, ze GO robili co chcieli. Jezeli gracz Mapi pisze, ze ma dowody to widocznie je ma :) Dziwi mnie jedno: admin zabral glos a zainteresowany milczy :) a moze dowodow sie boi?

jak widze juz wlaczyl urlop Virus tak samo postapil co go oskarzali w sprawie latania 17s na innych graczy

wrocil po 2 dniach i juz jak gdyby nic sie nie stalo i teraz chyba tez tak samo chce postapic

wiec raczej nic nie bedzie chcial wyjasnic tym bardziej mam niepodwazalne dowody ze klamie z tym wyliczeniem z PZ

tym samym prosze o zbanowanie gracza Virus

Virus ban, SGO (wszyscy) wylecieli.

Jutro beda nowi operatorzy, spokojnie, do tego czasu porzadku pilnuje ja :)

Brawo deusx... Ale chyba nieslusznie wszyscy... Twoja decyzja... Powodzenia w szukaniu nowych SGO.

Deus ja rzecz jasna nie zgadzam sie z Twoja decyzja ... Bo wyjasnienie jest prostsze niz myslisz. Moim zdaniem zbednym posunieciem byla kasacja mojego konta. Jestem w stanie ze wszystkiego sie wytlumaczyc ... A poza tym nie po to tyle czasu przesiadywalem po nocach zeby ktos w tak sposob przekreslil to co zbudowalem ... Bo co do zarzutow, ze ktorys z Go mi pomagal - to jest smieszne ... Nie wiem niby jak jak nikogo tutaj nie znam bo kontakt z Twoja gra mialem jedynie tygodniowy na uni 2 gdzie konto z reszta wisi nieaktywne juz od 3 tygodni :) A pozniej zaczalem grac tutaj ...

Sorki Virsu ale jak y fs na 16 godzin wyliczyles niby z pzta ... same te slowa cie skreslily nie masz sie z czego tlumaczyc na poczatku cie obronilem , ale sie okazuje ze siak czy tak jestes oszust ... teraz sie okaze ile ludzi przestanie zlomowac

wszyscy SGO polecieli bo byly powody duze .

Pozdrawiam

Chesiu nie bede sie Tobie tlumaczyl... Jestem czysty na ogame.pl przez 3 lata mialem 260 RW wygranych na moja korzysc tam na pewno tez oszukiwalem przez bite 3 lata ...

Z reszta skonczylem tez tam swoja rywalizacje na miejscu pierwszym ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.