Skocz do zawartości

GREGx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze  GREGx
Unia  8

 

 

Witam uprzejmie chcialem zapytac o dwie sprawy.

Pierwsza to znikniecie floty (po odbanowaniu za lotto).

Stracilem okolo;

700.000.000 bombowców

670.000.000 Okretów wojennych

220.000.000 Recyklerow

130.000.000 Ultra transporterow

'' + drobnice w stylu  3mln Niszczycieli , 2 mln pancernikow '' ale to juz nie jest problem''

Bardzo prosze o przywrócenie wymienionej floty.  Wspominalem o tym juz w temacie w ktorym prosilem o zdjecie blokady, ale teraz zorientowalem sie ze nie tędy droga.
Z góry dziekuje , a dodam tylko ze gdyby flota moga byc przeliczona na surowce i wplacona do banku byłbym niesamowice szczesliwy.


Druga sprawa to taka ze juz drugi raz znikł mi tryt.

Wczoraj kupilem 250.000 trytu.  Miałem swojego 40.000.  Wydalem na resort wydobycia 35.000 , wiec powinno mi zostac  255.000.

Po jakims czasie mój tryt zmalał do 25.000

Bardzo prosze o dopisanie mi brakujacej ilosci ( 225.000 )

Tak jak mówie, to jest juz druga sytuacja gdzie zniknął mi tryt.

Pierwsza miala miejsce po '' odbanowaniu przez lotto '' kiedy to słusznie odebrany tryt zostal odebrany z trtyem ktory juz miałem.

W tedy swojego trytu zostalo mi tylko 5k wiec tak naprawde nie prosil bym o zwrot jak by nie fakt ze zresetowano moje wychlodzenie wszytkich planet.
Straty w tej kwesti bardzo trudno mi policzyc, ale szacuje strate na jakies dodatkowe 30-50 k .


Bradzo prosze o rozpatrzenie moich próźb.

GREGx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy wogole macie w tej sprawie do powiedzenia... przeczytajcie chociaz najpierw....

wczoraj kupielm tryt i wcieło go..

a jesli chodzi o lotto to w wyniku '' odmieszania całej sprawy '' odebrano mi tryt co bylo jak najbardziej sluszne ale znikla mi tez flota  i ochłodzenie planet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałeś SB pewnie to Ci tu napisze.

 

Co do floty to:

  • Napisz na OGamtest@gmail.com o zwrot bo deus tu wchodzi tylko apisac sie w dzienniku aktywnosci i zanim Ci odda flote z forum to odbudujesz 10x wiekszą.

Co do trytu:

 

  •  Kupiłes pewnie tryt od wiecznysen, który tez jest zbanowany za lotto bo sprzedawał tryt. Więc to normalne, że jesli kupiłeś od niego(a na bank bo miał po taniosci) to Twoj tryt został odebrany gdyż jest on z "nielegalnego" źródła.

Mam nadzieje, że wyczerpałem Twoj bank pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałeś SB pewnie to Ci tu napisze.

 

Co do floty to:

  • Napisz na OGamtest@gmail.com o zwrot bo deus tu wchodzi tylko apisac sie w dzienniku aktywnosci i zanim Ci odda flote z forum to odbudujesz 10x wiekszą.

Co do trytu:

 

  •  Kupiłes pewnie tryt od wiecznysen, który tez jest zbanowany za lotto bo sprzedawał tryt. Więc to normalne, że jesli kupiłeś od niego(a na bank bo miał po taniosci) to Twoj tryt został odebrany gdyż jest on z "nielegalnego" źródła.

Mam nadzieje, że wyczerpałem Twoj bank pytań.

Dzieki Panie, wreszcie jakas konkretna sensowna odpowiedz.

Dobrze wiedziec ze jest ktos kto potrafi udzielic żetelnej odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryt został odebrany każdemu graczowi, który go kupił od wiecznysen, tutaj dokładna lista:

tryt u8.jpg

 

 

Surowce zwrócone do banku, natomiast jeżeli ktoś wydał już część zakupionego trytu to jego stan jest na minus. Jeżeli się nie wyrówna do 24h to zabierzemy surowce z banku o równowartości wydanego trytu (średnia cena z 250 ostatnich transakcji to 708 000 000).

 

Jak ktoś nie będzie miał tyle surowców a tryt wydał np. na badanie czy oziębienie planety i chciałby to odwrócić to prosimy o pilny kontakt, inaczej konto zostanie zablokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryt został odebrany każdemu graczowi, który go kupił od wiecznysen, tutaj dokładna lista:

attachicon.giftryt u8.jpg

 

 

Surowce zwrócone do banku, natomiast jeżeli ktoś wydał już część zakupionego trytu to jego stan jest na minus. Jeżeli się nie wyrówna do 24h to zabierzemy surowce z banku o równowartości wydanego trytu (średnia cena z 250 ostatnich transakcji to 708 000 000).

 

Jak ktoś nie będzie miał tyle surowców a tryt wydał np. na badanie czy oziębienie planety i chciałby to odwrócić to prosimy o pilny kontakt, inaczej konto zostanie zablokowane

 

Długo nad tym myslałes szefie :)

tryt na minus ok długo będę latał

ale cena do wzięcia z banku to     -    banuj  :P

bo pilny kontakt mnie nie interara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby nie patrzeć bez trytu grać się nie da. Ekspedycje to istotny czynnik więc debet z czasem sam się wyrówna, bo nikt nie zrezygnuje z ich wysyłania. A nawet jak ktoś nie wysyła to zawsze coś kupie aby skrócić badanie (rezygnować na zawsze z -20% badania? z -10 dni? Wolne żarty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.