Skocz do zawartości

Oddam konto u3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

oddam konto u3 nazwa: jacme

 

Konto top 180.

 

W banku 128 bln. 

 

Obecnie bada się MSBN poziom 21.

 

Konto oddam pierwszej osobie, która się zgłosi się tutaj.

 

Ponieważ regulamin tego nie zabrania, to WARUNKIEM oddania konta jest wpłata min. 5 zł na organizację pożytku publicznego - Muzeum Obozu Koncentracyjnego Gross-Rosen.

 

Oficjalny nr konta na stronie muzeum (żeby nie było, że dla mnie ta kasa): http://www.gross-rosen.eu/kontakt/

 

 

Jeżeli administracja uzna to szczytne działanie za niezgodne z regulaminem to odchodzę stąd na zawsze.

 

P.S. Wraz ze zgłoszeniem proszę wkleić zdjęcie potwierdzenia przelewu. Swoje dane zamazać.

 

P.S.2. Jeżeli ktoś uważa, że min. 5 zł to dużo to proponuję pomyśleć o 40 000 Więźniów zmarłych w obozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

§2 Konta
 
1. Każde konto jest własnością Administratora.
5. Zabrania się sprzedaży wszelkiej zawartości zapisanej na koncie użytkownika.
 
 
Jest zapis w regulaminie , nawet jesli nie idzie pieniadz do Ciebie to powinienes sie skontaktowac z deusx-em w tej sprawie.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, niech Deus zadecyduje.

 

A zresztą, skoro jestem dyplomowanym prawnikiem to zróbmy mały wywodzik prawniczy.

 

Przepis regulaminu mówi o zakazie SPRZEDAŻY kont i ich zawartości. Umowa sprzedaży, to umowa w której jedna strona nabywa przedmiot sprzedaży za określoną kwotę, a druga kwotę tę przyjmuje.

 

Należy zauważyć, iż w tej sytuacji nie powstanie taki stosunek obligacyjny. Nie występuje tu causa obligandi vel acquirendi. De facto mamy do czynienia z czynnością jednostronną, tj, ja się zobowiązuje oddać konto pierwszej osobie, która się zgłosi, jednakże pod warunkiem zawieszającym, który ulegnie ziszczeniu jeżeli osoba ta przekaże na szczytny, wybrany przeze mnie cel pewną kwotę pieniędzy i udowodni to przekazanie.

 

Po mojej stronie korzyść nie występuje.

 

 

Ooooch, jak miło. Pozdrawiam.

Edytowane przez Jacme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel, nie kombinuj. Dobrze wiesz o co chodzi. A zresztą czynność, którą opisałeś nazywa się w prawie cywilnym przekazem i może ona wynikać z umowy sprzedaży.

 

 

czyli co ? otwieram fundacje , wplacam na nia pieniadze , zamykam ja a kasa moja ? :) Jacme nie filozofuj i stosuj swoje prawnicze umiejetnosci w zyciu a nie grze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, gdyby ktoś chciał kombinować to regulamin jest dziurawy jak ser szwajcarski... Dlaczego cechą narodową Polaków jest wszechobecna zawiść i doszukiwanie się teorii spiskowych? Może człowiek chciał oddać konto a przy okazji zrobić dobry uczynek a za chwilę zrobicie z niego rekina finansiery... X_X 

Edytowane przez Ba'al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą, skoro jestem dyplomowanym prawnikiem to zróbmy mały wywodzik prawniczy.
Ooooch, jak miło. Pozdrawiam.

 

 

Cóż Ba'al, nie wątpię w jego dobre intencje ale powyższe cytaty świadczą o cwaniactwie i kozaczeniu, obok czego część ludzi przejść obojętnie nie potrafi.

Polskie prawo wszyscy wiemy jakie jest, więc raczej nie robi na mnie wrażenia nazwanie takiej sytuacji "cywilnym przekazem". Kiedy prawnikowi wygodnie to tak to nazwie, a jak mu niewygodnie to nazwie to inaczej.

 

Ja zamiast nazewnictwem kieruję się logiką i ta sytuacja dla mnie jest identyczna z przedstawioną przeze mnie, co prowadzi do prostego wniosku - tak nie można...

Wypadałoby chociaż napisać "jeśli administrator nie ma nic przeciwko" czy coś... zamiast cwaniaczyć znajomością TAKIEGO prawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ujawni się ktoś ala Kaczyński i powie, że: to wszystko jest sfałszowane, organizacja muzeum jest fikcyjną organizacją Jacme bo stworzył ją na potrzeby zarobienia 5 zł. Nie można takich rzeczy robić bo prawo tego zabrania. Skąd możemy to wszystko wiedzieć czy aby to nie jest twój sposób na życie...

 

Wyzywajcie go od cwaniaków ale to jedyna osoba która wzbudziła we mnie szacunek w sferze tego typu gier online. Bardzo szczytny cel. Cieszę się, że w tym kraju są jeszcze tacy ludzie. Nie róbcie z siebie "psów ogrodnika". Mam nadzieje, że znajdzie się na to konto chętny, a admin nie będzie miał nic przeciwko. 

 

Jeszcze raz wielki szacunek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ujawni się ktoś ala Kaczyński i powie, że: to wszystko jest sfałszowane, organizacja muzeum jest fikcyjną organizacją Jacme bo stworzył ją na potrzeby zarobienia 5 zł. Nie można takich rzeczy robić bo prawo tego zabrania. Skąd możemy to wszystko wiedzieć czy aby to nie jest twój sposób na życie...

 

Wyzywajcie go od cwaniaków ale to jedyna osoba która wzbudziła we mnie szacunek w sferze tego typu gier online. Bardzo szczytny cel. Cieszę się, że w tym kraju są jeszcze tacy ludzie. Nie róbcie z siebie "psów ogrodnika". Mam nadzieje, że znajdzie się na to konto chętny, a admin nie będzie miał nic przeciwko. 

 

Jeszcze raz wielki szacunek. 

 

 

Z całym szacunkiem ale wolał bym dac za konto 50 zł jesli by miało isc na jakąś zabawke dla dziecka albo ogolnie dom dziecka lub tez na jedzenie dla biednych a nie na jakieś muzeum, które na brak funduszy nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem osobiście kocham wszystkie zwierzęta, jestem przeciwnikiem kłusownictwa na świecie. Serio, nie wciskam kitu z powodu rozjaśnienia tej sytuacji. 

Ale nie narzucam komuś swoich poglądów. On ma takie umiłowanie, ja mam takie, a Ty masz takie. Nikt nie powinien narzucać komuś swojej woli. Taką ma wolę i trzeba to uszanować. Zrozumiałbym jakby chciał, żeby przelać te 5 zł, na organizację grającą w Cunter Strike to faktycznie dla mnie to jest głupotą. Ale On ma zamiłowanie do historii, może w tym obozie zmarł ktoś z jego rodziny i chciałby aby takie muzeum istniało bo to część historii jego rodziny. Tego akurat nie możesz wiedzieć tak samo jak nie możesz wiedzieć czy muzeum ma pieniądze czy nie. Uszanuj jego wolę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzeum nie ma ma kasy, jest rozwalone i dziękują za każdy grosz. Polecam odwiedzić a je [edit] głupoty od rzeczy z drugiego końca Polski. Poza tymi co mnie zrozumieli to [edit] wszyscy. Zarabiam 6 tys. netto miesięcznie i gdybym chciał zrobić przekręt to mój mózg pozwala mi na lepsze rzeczy.

 

[edit]

 

 

[EDIT]

 

Ba'al dzięki

 

Bartek_L dzięki

 

 

Pozostali: zarabiajcie sobie minimalną do końca życia i zdychajcie. Byłem tu 4 lata i próbowałem coś zmienić. [edit] Cenzurujcie sobie ten post.

 

 

Chciałbym podziękować wszystkim dobrym osobom przez te 4 lata, które próbowały coś zmienić w grze.

 

 

Warn za wulgaryzm.

 

Jacme, to że masz wykształcenie prawnicze nie pozwala Tobie na próbę ominięcia REGULAMINU.

Dodatkowo Twoje zachowanie jest naganne.

To, że zarabiasz 6000zł nie czyni Ciebie lepszym od innych.....

Moim skromnym zdaniem to chwalenie się tym dochodem jest słabe - papugi z mojego otoczenia zarabiają dużo, dużo lepiej...

Twój dochód jest mniejszy niż to co ja muszę oddawać do skarbówki co miesiąc. Jednak ja się tym nie chwalę a w dodatku potrafię szanować innych i nie czuję się lepszy od Tych co zarabiają nawet najniższą krajową.....

Kolejne posty tego typu będą traktowane jako RECYDYWA, kara też będzie odpowiednio większa.

 

hhsnake0.

Edytowane przez hhsnake0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

 

łaaaał, 6 tysięcy miesięcznie... ale jesteś fajny... Jak już się pochwaliłeś, bo pewnie po to cały ten raban to powiedz o ile ci się wydłużył.

 

 

Nie cytujemy nieregulaminowych postów ;)

IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Zarabiasz 6 k miesięcznie a kultury za 1grosz nie masz. Ciekawe czy tak mają wszystkie papugi w tym kraju?

Próbowałeś coś zmienić w grze? Widocznie Twoje checi były wprost proporcjonalne do poziomu Twojej wypowiedzi.

Co do muzeum to pomysł fajny tylko jak zwykle wykonanie Ci nie wyszło, a można to było zrobić w trochę kultularny sposób. Nieststy to pewnie widok 6k miesięcznie Ci to skutecznie utrudniał.

 

 

IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.