Skocz do zawartości

Rezygnacja.


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W dni dzisiejszym rezygnuję z funkcji j.administratora.

Pełniłem tą funkcję od połowy stycznia i cieszę się z tego co udało mi się zrobić.

Powodem jest wiele rzeczy związanych z moim życiem prywatnym.

 

Nie chcę być tylko czerwonym nickiem na forum - nie będę też blokował tego stanowiska.

Wielu z was często zwraca się do mnie o pomoc, w tym momencie nie chcę aby jakikolwiek gracz musiał czekać na odpowiedź dłużej niż jeden dzień.

 

Nie byłem długo na tym stanowisku, jednak praca w Teamie jest bardzo ciekawym zajęciem :)

Cieszę się że udało mi się wprowadzić kilka zmian :)

Najbardziej cieszę się, że udało mi się odbanować sporą część graczy na forum i nikt z tej grupy ponownie nie złamał regulaminu.

Drugą rzeczą jaką udało mi się wspólnie z teamem zrobić to Lotto Stars. Fakt było z tym wiele problemów jednak odchodzę w momencie w którym ten konkurs działa w 100% sprawnie.

 

Pewnie wielu z was ucieszy ten temat, wielu nie zgadzało się z tym że jestem "czerwony".

Starałem się jak tylko mogłem i wiem, że kilka osób to doceniło - mi to wystarczy :)

 

Na ogam.online zostaję i dalej będę mógł wam pomagać, jednak moja aktywność będzie dużo mniejsza.

Dziękuję deusowi za przyjęcie mnie do teamu i mam nadzieję, że teraz odpocznie od moich "motywacyjnych SMSów"

 

Tak więc od dziś wszystkie sprawy kierujcie do IWNF oraz reszty teamu.

 

Pozdrawiam,

hhsnake0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że Nie lubię. Ciebie w sumie od zawsze nie lubiłem I daje wiadomość By każdy widział, ale wielki szacunek za LOTTO I KAMIEN PAPIER NOŻYCE A, za wręcz spamowanie z upominaniem o nowej loterri i zapisach , serio lubię to jakim jesteś czy byles adminem (co nie zmienia tego ze Ciebie nie lubię xD) no nic powodzenia i do zobaczenia w galaktyce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda snake ze odchodzisz bo troche rozruszałeś Ogam . No nic mam nadzieje ,  że dalej bedziesz goscił na grze i forum : ) I nic sie nie zmieni prócz koloru :))

 

Co do wypowiedzi przedmówcy , z całym szacunkiem Plazmator albo i raczej jego resztkami ... nie wiem czy czytales swoja wypowiedz ale dzieci w 6 klasie tworzą bardziej spójne zdania niż Ty . BA ! Moja kuzynka w wieku 4 lat potrafiła sie tak wypowiedzieć by każdy to zrozumiał :)

 

Ale to taka dygresja , cóż snake , dozo :P

 

Ps. Do odpowiedzi poniżej. SONGOKU zgłoś się na miejsce snake , zobaczymy ile wytrzymasz , ile zniesiesz PW , ile smsów wyslesz do deusa by coś zrobił . 

To gra , nie ma nic wazniejszego od zycia i zrobił bym tak samo na miejscu snejka jeśli ma ważniejsze powody w realu . Wiem, że ma malutkie dziecko i w 100 % go popieram.

 

Tak jak pisałem , zgłoś się na jego miejsce lub SGO , zobaczysz jakie to kolorowe.

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rezygnujesz, bo pewnie znowu liga typera a i przy okazji KPN wraz z wynikami szlag trafi, bo nikt tego nie poprowadzi dalej - najwyżej od początku. Uważam, że trochę nie fair postępujecie, bo najpierw zobowiązujecie się do czegoś - chodzi o kolejną fazę KPN, a tutaj nagle info o chorym dziecku a po kilku dniach rezygnacja. Narzekacie na deusa a widać, że nie tylko on ma problemy z wywiązaniem się z danych obietnic.

 

Wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SongOku życie składa się z wyborów, każdy ma jakieś priorytety i postępuje wg. własnego uznania. Lepiej gdyby został i logował się raz na miesiąc jak to robi Paulinka ? Czy może lepiej podjąć decyzje o rezygnacji i wycofać sie 

 

hh powodzenia i zdrowia życzę dla malenstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga typera a i przy okazji KPN wraz z wynikami szlag trafi, bo nikt tego nie poprowadzi dalej

Nie będziemy nic przerywać, konkursy będą nadal kontynuowane, ja się tego podejmę.

Liga typera jest prowadzona przez nebu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rezygnujesz, bo pewnie znowu liga typera a i przy okazji KPN wraz z wynikami szlag trafi, bo nikt tego nie poprowadzi dalej - najwyżej od początku. Uważam, że trochę nie fair postępujecie, bo najpierw zobowiązujecie się do czegoś - chodzi o kolejną fazę KPN, a tutaj nagle info o chorym dziecku a po kilku dniach rezygnacja. Narzekacie na deusa a widać, że nie tylko on ma problemy z wywiązaniem się z danych obietnic.

 

Wszystkiego dobrego.

Ligi Typera (jest prowadzona przeze mnie)  jak i innych zabaw i konkursów szlag nie trafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hhsnake0 od początku pełnienia swojej funkcji doprowadzałeś mnie do białej gorączki ale z każdym następnym tygodniem zaczęło mi brakować powodów by się Ciebie czepiać (no i czasu :D). Może gdybyś został dłużej to zyskałbyś więcej w moich oczach. :)

 

Na chwilę obecną na pewno zyskałeś decyzją. Real zawsze jest najważniejszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SongOku życie składa się z wyborów, każdy ma jakieś priorytety i postępuje wg. własnego uznania. Lepiej gdyby został i logował się raz na miesiąc jak to robi Paulinka ? Czy może lepiej podjąć decyzje o rezygnacji i wycofać sie 

 

hh powodzenia i zdrowia życzę dla malenstwa

 

 

Jeżeli chodzi o mnie chodzi to długo nie miałam neta.Ale nadrobię stracony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.