Skocz do zawartości

sklep i tryt


MrWhite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Proponuje wprowadzenie zmian w w/w zakładkach


Sklep


Zakładka flota - proponuje aby zakupiona liczba statków była większa o 20% niż w przypadku zakupu surowców lub proponuje całkowicie likwidację zakładki bo po co nam ona gdy możemy za astaty postawić to co chcemy w 1s w dowolnej konfiguracji


Zakładka obrona j.w


Zakładka badania jest dla mnie najbardziej dyskusyjna, proponuje usuniecie technologi szpiegowskiej (niech ta technologia zacznie pełnić swoją funkcję, zbadam na różnicę 3-5 lvl nikt nie ma prawa zobaczyć nic poza surowcami niezależnie od ilości wysłanych statków).


Doda to kilka nowych opcji jak np. wysłanie przed atakiem mniejszej floty aby zobaczyć czy nie ma podstawki itp.


Proponuję usuniecie też badań które klikamy tylko po to aby zdobyć nagrodę z 350 pkt za badania jak np. technologia energetyczna. Zadanie to na u7 zrobilem jako jeden z pierwszych wykorzystując wiedze ze szkoły podstawowej tj. dodawanie 


Oficerowie bez zmian nie ma do czego się przyczepić


Zakładka inne dodanie opcji sprawdzenia ilości użytych pakietów powiększenia planet i dodanie opcji wielokrotności o 50 pozycji tj 10 astat dla mnie bardzo ważna zmiana zwłaszcza jeśli przejmujemy konto lub gramy z użyciem kalkulatora


 


Zakładka try, jest dla mnie najbardziej wqrw... ile ja trytu wyj... na darmo bo np. grając na tel nie trafiałem w interesującą mnie opcję  ;/


tutaj też potrzeba zakładek jak


- flota gdzie będziemy mieć spalanie


- badania gdzie będą % i dni. Do dnia należy dodać możliwość skrócenia o np 50 dni za 80% normalnej wartości, 100 dni za 60% wartości, natomiast wartość skracania nominalnego czyli o 10 dni należy podnieść o 50k trytu. Proponuję również usunięcie skrócenia badań % i pozostawienia tylko 20% bo kto korzysta z innych . Proponuję również dodanie opcji natychmiastowe ukończenie badania za 20 000 000 trytu - jest wiele osób co narzekają ze nie mając co z nim robić


- planeta gdzie będziemy mieć dostęp do opcji dla moona i dla planety tj. ochładzania planet - tutaj również przyda się dodanie opcji wielokrotności jak w przypadku powiększania planet za astaty np. o 10-15 stopni


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.