Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i za razem żegnam was 

Zaczynając przygodę z ogam.online , miałem nadzieję na coś więcej , no ale się przeliczyłem . 

Gra nastawiona jedynie dla graczy którzy wykupują astaty . Reszta bez szans . Nawet Marshal mimo bardzo dużych umiejętności 

nie dał rady prześcignąć Morlog56 który nie umie grać i na ogół olewa grę , często zostawiał ogromne ilości surki na księżycu bez obrony . 

Przez pewien czas próbowałem ciężką pracą wspiąć się na wyższe miejsce w rankingu . Farmiłem parę miesięcy dzień i w nocy , 

w sumie ponad 40 tyś ataków , z czego nie latałem na małe ilości surki . Zrobiłem pare zadań z ekonomi i badań . Dało mi to 20 miejsce , a później mimo że jeszcze więcej farmiłem , nawet całymi nocami bez przerwy statki latały to i tak ciągle spadałem . Czemu ? Bo ciągle ktoś wydał sporo kaski i kupił flotę czy surke by zbudować super eko .

Więc gra dla mnie straciła sens , bo farmiąc 24/7 i tak jest się do tyłu , no a więcej się już nie da . 

Jak kogoś podkusi napisać że spadałem bo dałem się złomować , to powiem tak , że nigdy nie dostałem poważnego złoma , jak już to tylko drobne statki , co nawet nie chciało mi się już ich wysyłać . 

W grę wydałem także sporo kasy , co miesiąc bank , geolog , czasem pola pod planety i naukowiec , 

i teraz w sumie nawet mi szkoda tej kasy , wolał bym kupić za to butelkę dobrej wódki wypić i zapomnieć że grałem . 

Na koniec pozdro dla gracza Daniwas , pomógł mi w podjęciu ostatecznej decyzji .

Widać braki umiejętności no ale kaska zawsze pomoże . A i czy ty myślisz czasem ?

Wysyłasz duże ilości GS , gdzie straty były by bardzo poważne , Prawie 109 mln Gs , Albo strasznie narwany jesteś albo stać cię na takie próby . 

Raport niszczenia ksiezyca:

Szansa na zniszczenie moona: 83% 
Prawdopodobienstwo zestrzelenia GS: 22%
Księżyc nie został zniszczony.
Flota nie została zniszczona.

Konto oddam komuś innemu , może będzie go stać na to by grać tu na poziomie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.