Skocz do zawartości

Oddam Konto Uni8 top10


Rekomendowane odpowiedzi

Tak Jak w temacie. 

 

Eko na all planetach

M.65

K.54

D.51-52 +-1

Wydobycie: 8.472.405.164.448 metalu/dzień

 

Floty brak.

Mała obrona.

Głównie eko (jak każdy)

W banku troszkę surki na flotę czy coś ;P

 

Sklep

 

Technologia bojowa 1/3

Technologia obrona 1/3

Napęd spalinowy 1/3

Napęd impulsowy 1/3

Napęd nadprzestrzenny 1/3

Geolog 100% do 25.10.2014

 

Starcia wins 900+ lose100+ i remisów kilka ;D

 

Kończę z prostego powodu znudzenia się grą, w moim przypadku tak bywa w szczególności gdzie gry wymuszają od nas pieniądze a ja łatwo poddaje się czemuś takiemu jak np. no nie wiem, Miasto Pary i tak pewnie większość nie wie o co biega ^^.

A tak na poważnie RLY 2 miesięczna promocja na astaty może gdybym nie grał pierwszy raz to nie dał bym zrobić się w konia na początku i od razu odstawił grę...

 

Gra mnie dość bardzo wciągnęła na początku co widać po atakach i mojej aktywności nawet jeśli ponad trzy dni od innych startowałem. Monotonność zabija graczy niestety.

 

Dziś spróbuje zadecydować kto przejmnie konto wszyscy mają szanse nawet ktoś nowy co chce wypróbować grę.

Aha i dam mały podarunek dla właściciela jeśli będzie chciał, spisanych ponad top 100 graczy, kordynaty wszystkich planet jakie w danej chwili (kiedy spisywałem) posiadał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Zgłaszam kandydaturę na konto. Obecnie gram na tym samym uni tylko posiadam pozycję 116: nick GeoMorf.

Konto mi się podoba ze względu na eco, bo zazwyczaj gram eco. Farmię tylko idlerów, bo flote mi ciężko utrzymać ze względu na prace :-)

Poza tym posyłam sporo ekspedycji.

 

Odnośnie doświadczenia na tym serwerze, to grałem kiedyś (także eco) na uni6. 

I nie wiem co jeszcze można napisać, mam 26lat, jestem gemmologiem i osoba pracująca :D

 

Pozdrawiam,

Jacooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.