Skocz do zawartości

budowa statków bez wymagań


Skuzi

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś bardzo dawno deusxowi na maila napisałem, ze istnieje błąd budowania statków a jedynym tego wymaganiem jest stocznia na 1 poziomie. Zmieniamy wartości name i id na name i id statku jaki chcemy zbudować, przykład szp - szperacze. Nie dziwię się, że błąd był taki dłuuugi czas bagatelizowany, na starych uniach to nie daje dużo, ale jak startuje nowe przydałoby się to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że ten temat jest olany od długiego czasu. Jak wiemy błędy tutaj były od zawsze, nie były łatane dopóki ich nie zademonstrowałem z przesadą, nagle bardzo szybko były łatane. Oczywiście mail z 21.09.2011 ani ten temat nic nie dały, mimo zapewnień admina. Zacząłem się tym bawić może z godzinę. Porobiłem parę szperaczy, chyba 3x po 100 i raz 1000. Szperacze poszły na stracenie powysyłałem po 100 do ataku w tym dotarły tylko jedne resztę zawróciłem, 1000 wysłałem na misję stacjonuj po czym wszystkie poszły do demontowni nie budowane po raz kolejny. Dobra dostałem bana za te bugowanie (To nie odwołanie wspominam tylko dla ścisłości całej sytuacji) i się zastanawiam dlaczego do cholery to nie jest dalej ruszone ? Są to specjalne prowokacje czy jak ?

 

http://www.iv.pl/images/23147360046779859965.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

 

Absurdalne jest tłumaczenie o izolacji w momencie stwierdzenia błędów i czekanie, aż zostaną one naprawione jednocześnie nic nie zgłaszając nam. Ci, co grali uczciwie nadal grają, a wy sami sobie zniszczyliście grę, forum i kontakty. Zaznaczam sobie, bo my nadal będziemy o serwis dbać jak możemy.

 

Ze względu na ten cytat pozwolę sobie jeszcze raz zamieścić post pod postem. Prawdopodobnie dostanę ostrzeżenie jak nie gorzej, ale wolę przypomnieć ten błąd.

 

Nie dostanie Pan ostrzeżenia.

Temat przekażę administratorowi w razie gdyby go przeoczył.

I_W_N_F

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.