Skocz do zawartości

Uniwersum 8 - 1 czerwca godzina 19:00


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Na bieżąco staram się wprowadzać zmiany i poprawki wg. opinii większości użytkowników w tym temacie. Multum pracy przyćmiewa moją aktywność na forum.

 

i dla tego od pewnych spraw masz pozostałych członków teamu którzy powinni reagować, tworząc ankiety i namawiając ludzi poprzez pm w grze o większa aktywność w tematach nowego uniwersum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr staty za flote powoduja ze na starszych uni nie a na co latac na u6 jest z 6 flot  z czego 3 nie do zdjecia wiec jak nie bedzie widac kto  stawia flote  jest szansa na to ze bedzie ich wiecej a nie ze  10 min po przeliczeniu masz 200 skanow z topki na u3  flote aja w jednym soju i niech pokaze sie ktos  z jaka flota to  ma gora 20 min i po flocie a tak widzisz jedynie ogulne staty i kombinuj kto ma flote a jak juz chcesz  staty za flote to niech beda przeliczane  tak jak rekordy raz na dobe albo i rzadziej

 

masz przyklad z nie tak starego u6 patrzac na sojsze 

 

Miejsce +/- Sojusz Członkowie Punkty Na gracza 1 * ALIEN INVADERS 13 48.946.545.159.810   2 * RYJE 7 7.772.715.925.232   3 * WATAHA 12 812.728.698.705   4 * LastLegion 9 174.119.224.186   5 * SGO TEAM 2 92.941.740.901   6 * Arisen Ones 1 85.828.910.363

 jak wieddx  SGO nie  ozna atakowac  w alienach wiekszosc to jest winiu zaniel isiu  nie do ruszenia  zostaja ryje  wiec po co staty floty??

Edytowane przez q4l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna drobnostka z mojej strony, może by tak raporty z kolonizacji planet przenieść do "raportów od floty". Wiem że to praktycznie dotyczy tylko początku rozgrywki ale w dziale raportów szpiegowskich wolał bym mieć tylko raporty szpiegowskie :)

 

Btw. Deusx powstanie jakiś post/temat o tym co jest wprowadzone/wprowadzane do uni8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunięcie flot ze statystyk niewiele zmieni, bo i tak możesz sobie wejść w ogólne i tam zobaczyć. ;)

nawet jeśli tam też usuniesz, to prosty rachunek ogół - budynki - obrona i już ;)

 

a może mi ktoś przypomnieć jaka prędkość będzie na u8? taka jak na starszych uni czy jak na u7?

I jak w końcu będzie z tymi planetami? Bo nie znalazłem się końcowego rozwiązania problemu.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład planet na uniwersum 8 będzie zwierał następujące wartości:

 

1. 240

2. 260

3. 280

4. 300

5. 320

6. 350

7. 370

8. 350

9. 320

10. 300

11. 290

12. 280

13. 270

14. 260

15. 250

 

w tym zadanie z kolonizacją planet ponad 450 zostanie usunięte. Pozycje 5-9 zapewnią nam bezstresowe rozwinięcie planety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deusx, zaczynasz wchodzić w błędne koło - niemalże brak innowacji w grze (bo Resorty to tak naprawdę nie jest dodatek, który mógłby zrewolucjonizować rozgrywkę), a stare uni zaczynają wegetować. Naprawdę nie wierzę, że nie można częstszych eventów robić (i to nie tylko dzień farmera, który i tak już dość dawno temu był), jak i implementować nowości w grze. Badania, budynki, jednostki, cokolwiek, byleby się chciało grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było mnóstwo pomysłów dotyczących nowych statków, technologii, budynków, nawet całych zestawów.

mnóśtwo propozycji dotyczących wykorzystania obecnie niewykorzystywanych technologii.

wystarczy po prostu któryś z nich wybrać i zrealizować. :/

inaczej wszystkim się gra znowu znudzi po kilku miesiącach i tak cały czas.

no chyba że teamowi ogam to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było mnóstwo pomysłów dotyczących nowych statków, technologii, budynków, nawet całych zestawów.

mnóśtwo propozycji dotyczących wykorzystania obecnie niewykorzystywanych technologii.

wystarczy po prostu któryś z nich wybrać i zrealizować. :/

inaczej wszystkim się gra znowu znudzi po kilku miesiącach i tak cały czas.

no chyba że teamowi ogam to odpowiada.

 

Niestety funkcjonowanie Teamu to jest temat na osobne rozważania, bo głównie ogranicza się to do wlepiania banów, które kilka dni później są ściągane, bo się okazuje, że ktoś tam nie doczytał, ktoś nie zanotował, ktoś za szybko wlepił karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej czasu zajęło mi przygotowanie skryptu pod zmianę języka, edycji podlegało kilkaset plików. Tłumaczenie na angielski będzie dostępne lada dzień, na niemiecki i inne języki będziemy szukać chętnych.

Nowy statek czy technologia to paręnaście minut, jednak można wprowadzać co miesiąc nową jednostkę i to mija się z celem, bo teraz byłoby 50 statków i 50 systemów obronnych. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Bank trzykrotnie był zmieniany, aż w końcu został przywrócony do standardu - czyli będzie darmowy (po zniesieniu prowizji).

Wersja mobilna będzie dostępna jutro zarówno na stronie logowania jak i w niektórych zakładkach w grze (strona jest tak prosta, że właściwie nie wymaga tego).

Dodane zostały proste wskazówki, które będą się zmieniać i z dnia na dzień będą dodawana nowe (możliwość ich wyłączenia bądź włączenia w ustawieniach).

 

Na pewno po starcie u8 zaczniemy robić ankiety na temat energii i będziemy ją modyfikować. Następie ponownie zrobimy ankietę dla graczy, co w pierwszej kolejności ma być zrobione i wg. głosu graczy będziemy wdrażać nowe pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie gry to akurat jest lekko bezsens, bo nawet jeśli są plany ekspansji poza nasz rynek, to najpierw wypadałoby ogarnąć NASZ rynek, a jak na razie to mamy ledwo kilkuset graczy. Poza tym można byłoby w końcu dodać jakieś zadania (tak, wiem, że najpierw trzeba je odpowiednie wymyślić, ale to chyba nie jest aż tak trudne? Tym bardziej, że firma finansowo raczej ledwo nie przędzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będziemy ingerować z energią we wszystkie uniwersa, mamy na uwadze też fakt, że planety mogą być zabudowane.

 

Dzisiaj będzie nabór na nowych członków do naszego zespołu, sporo osób ma zastrzeżenia do jego pracy (dosłowniej jej "brak"), możecie się zgłosić i jako członek zespołu będziecie mieć sporo łatwiej przepychać pomysły i dodatki. Ja jestem otwarty na zmiany i dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj będzie nabór na nowych członków do naszego zespołu, sporo osób ma zastrzeżenia do jego pracy (dosłowniej jej "brak"), możecie się zgłosić i jako członek zespołu będziecie mieć sporo łatwiej przepychać pomysły i dodatki. Ja jestem otwarty na zmiany i dodatki.

 

Jeśli sporo osób ma zastrzeżenia co do pracy Teamu (czy jej faktycznego braku), to się team powinno wymienić, a nie dokładać nowych ludzi. Tym bardziej że naprawdę nie trzeba daleko w dziale odwołań szukać, by widzieć, że 90% nakładanych banów odbyło się na podstawie widzimisię Game Operatora, bo nie chciało mu się sprawdzać, że coś było zgłaszane. Że nie wspomnę o nakładaniu banów, które i tak zostaną ściągnięte po odwołaniu się na forum. I to ma tak dalej działać?

 

 

//90% ? Może pierw tam wejdź i sprawdź, bo jak niżej kolega pisze, pierdoły piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sporo osób ma zastrzeżenia co do pracy Teamu (czy jej faktycznego braku), to się team powinno wymienić, a nie dokładać nowych ludzi. Tym bardziej że naprawdę nie trzeba daleko w dziale odwołań szukać, by widzieć, że 90% nakładanych banów odbyło się na podstawie widzimisię Game Operatora, bo nie chciało mu się sprawdzać, że coś było zgłaszane. Że nie wspomnę o nakładaniu banów, które i tak zostaną ściągnięte po odwołaniu się na forum. I to ma tak dalej działać?

 

to ze niby jak GO widzi transport surowca to na pisać do gracza czy jest on zgodny z regulaminem ? Pierdoły Fenrir opowiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze niby jak GO widzi transport surowca to na pisać do gracza czy jest on zgodny z regulaminem ? Pierdoły Fenrir opowiadasz

 

Nie przypominam sobie, by zastrzeżenia dotyczyły transportu surowca, jeśli już to niezauważone zgłoszenia o wspólnym IP, tudzież przywalenie gościowi, który zapomniał zgłosić dwa konta po przejęcia SMSem tylko po to, by po wyjaśnieniu sprawy mu tego bana ściągnąć. Poza tym jak jeszcze przeglądałem galaktyki, to widziałem naprawdę wiele wulgarnych nazw planet, sojuszy czy graczy, które sobie wisiały tygodniami, bo GO najwyraźniej czekał na to, aż to gracze jego robotę wykonają.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej przepychać pomysły. - To stwierdzenie jest karygodne, pomysłów nie powinno się przepychać na siłę, jestem zdania, że na pomysły powinieneś zwracać uwagę tak samo, niezależnie czy jest to pomysł kogoś z teamu czy nie. Przypuszczam, że wiem o co Ci chodziło, jednak nieumiejętnie dobrałeś słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.