Skocz do zawartości

Uniwersum 8 - 1 czerwca godzina 19:00


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy !

Mamy zaszczyt otworzyć dla was kolejne uniwersum oznaczone numerem 8.

Uniwersum 8 zostanie oficjalnie otwarte 1 czerwca o godzinie 19:00 !

 

Szybkość, wydobycie zostają bez zmian. Prędkość flot powraca do standardowych (u3-u6), w porównaniu do u7, gdzie były one lekko zwolnione.

 

Od tego miesiąca macie okazję testować nowy serwer, który ma niesamowicie szybką konfigurację na dyskach SSD, pozwoli to na płynną grę nawet przy ogromnych ilościach graczy online.

 

Uniwersum 8 wystartuje na nowej wersji plików 4.3, która wprowadzili wiele poprawek i zmian (w tym: wersja mobilna, możliwość zmiany języka, poradnik-instruktarz przez grę, optymalizacja, integracja z innymi portalami).

Zachęcamy również do dyskusji co wy byście chcieli na uniwersum 8 - wspólnie na pewno uda nam się coś jeszcze wdrożyć!

 

W oparciu o poprzednie lata, przygotowaliśmy nieco innym system marketingowy. Nagrody będą mniejsze (choć dalej okazałe i gotówkowe) ale będzie ich więcej. O tym usłyszycie już niebawem.

 

 

Serdecznie zapraszamy na start nowego uniwersum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny administratorze. Może żeby nie było znowu żalu, złości itd. to zrobić tak z kupnem surowców:
1 miesiąc gry - 1 dokupienie
2 miesiąc - 2-3 dokupienia wystarczą i tak do końca u8 :P to jest 140bln/210bln deuteru ? Jakoś tak i tak za dużo.
Pozwoli to na zabawę przez pierwsze kilka miesięcy bez wariatów którzy wydawaliby setki złotych na sam początek. Takie ograniczenia byłyby zachętą dla większości żeby sobie trochę surowców dokupić.
Poza tym nie oczekuję niczego na u8 oprócz pilnowania uczciwej gry przez SGO, braku błędów i dobrej zabawy :)

Edytowane przez ElfenLied
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bank może zawierać 30% surki posiadanej przez gracza - reszta musi latać i Górnik będzie się pilnować a flociarz będzie mial wiecej celi, Większy ruch flot = wiecej graczy

to jest bardzo dobry pomysł ograniczyć banku żęby surka lata tak jak ja iinych takich grach : ) było by dużo ciekawiej wiecej flot ;) i wg :D

Edytowane przez StoProCent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A serwery się utrzymają z twojej darowizny rozumiem ? Było już na ten temat głośno przy otwieraniu u6 u7.

 

Nie zapisałem zlikwidować astaty tylko brak mozliwośći kupna surowców, floty i obrowny.

Badania i pozostałem dodatki niech sobie zostaną.

Można dodać masę innych oficerów np.

- Oficer jakiś tam: Podnosi na jakiś czas zdolność ataku i obrony statków, +10% Atak, +10% Obrona, +10 Pancerz

- Oficer jakiś tam: Skraca czas lotu o 10%

 

 

Poza tym (tzn: tak mi sie wydaje) na innych uniwersach jest więcej darowizny niz kosztów utrzymania serwera więc można trochę przerzucić na uni 8 :troll:

Edytowane przez BeRnI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wasze uwagi. Nie tylko strefa marketingowa została przygotowana o doświadczenie z poprzednich lat, tylko całe uniwersum wraz ze sklepem -

nic tutaj nie jest obiecywane, ale postaramy się jak najdłużej utrzymać opcję braku surowców, następnie o ile będzie konieczność to wprowadzimy ograniczoną możliwość wykorzystania.

 

Kolejka badań - poklikajcie trochę, bo znudzi wam się gra całkowicie :)

Co do banku - drażliwy temat. Nie ograniczałby go, jeżeli już miałbym coś zmieniać to nałożyć ew. prowizję za wpłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do banku - drażliwy temat. Nie ograniczałby go, jeżeli już miałbym coś zmieniać to nałożyć ew. prowizję za wpłatę.

 a dlaczego nie chcesz go ograniczyć ? i dlaczego sądzisz ze to drażliwy teamt ?:> Pomyśl w ten sposób ile wiecej by flot latała po moona bo ekowcy by musieli gdzieś wozić surkę zęby robić eko i wg a nie tak wchodzi na 1 minutę kilka wpłać ze wszytykich planet i sie wylogowuje a tak by musiał robić fs pilnować ut czy tam dt i było by dyżo ciekakwiej na ogam i tak jak na innych takich gra gdzie wg nie ma banku. ja rozumiem ze nie zliwfidujesz go ale sadze ze ogariniczenie go pod wzlgdem pomomności to bardzo trafny pomysł  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam raczej uważam, że jeśli nakażecie ekowcom latać flotą z surowcami, to oni wcale tak nie zrobią a po prostu zrezygnują z gry (chociażby z braku czasu).

 

Co do mojej opinii, lepiej by było nie otwierać kolejnego uni (bo jak już pare osób stwierdziło - zabija to starsze uniwersa) a bardziej skupić się na jakichś dodatkowych atrakcjach związanych z już istniejącymi uniwersami - wprowadzić jakieś losowe floty, jakieś dodatkowe zdarzenia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie po to przeszedłem tu z innej gry tego typu by wozić surowce i tego pilnować, po to jest tu bank by do niego wpłacać i wypłacać kiedy się chce.Jak chcecie więcej zabawy to proponuje jakiś inny pomysł.Kto gra flotą to grać nią będzie bez względu na jakieś dziwne wymysły w ograniczeniach.Jak dla mnie to żaden ciekawy pomysł.To nie będzie uni dla wszystkich bo ekowcy grać nie będą.Więc bede grał na jednym zamiast na dwóch 

Pozdrawiam aktywnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak testowo w statystykach zostawić tylko punkty ogólne ? Jeśli się nie sprawdzi będzie można przywrócić stary system rankingu a tak to jest dobry moment na test. Oczywiście to tylko moje zdanie.

 

 

No chyba nie wiem komu miałoby to służyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej ochronie floty, nie wiadomo kto ją ma a kto nie - trzeba aktywnie skanować galaktyki i falangować układy.

 

Co się powinno przełożyć na większa ilość flot, bo nie będzie sytuacji, że ktoś stawia flotą, a za godzinę ma 100 skanów i kilka moonów mniej bo już zaczeło się polowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było takie coś wprowadzić na zasadzie "ukrytej floty" powiedzmy za astaty.Już sam bank spełnia to życzenie ale niestety widać to w statystykach kto ile ma a jak dołożymy do tego ukrytą flotę w statystykach to gra zaczyna robić się ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie banku można by uzależnić go od poziomu resortu :D

Pierwsze kilka poziomów za same surowce (bo przez kilka pierwszych tygodni nikt nie ma trytu), a kolejne można by było już za surowce i tryt rozbudowywać. Było by urozmaicenie, byłby rynek zbytu dla trytu...

 

Albo można by też wprowadzić taki limit jak na moonie - max. 1 mld jednostek można kazać budować. Wtedy może ludzie chętniej by latali bo nie było by ryzyka, że ktoś z dużym bankiem postawi kilka bln WRek na sekundę przed bitwą. Choć to można by rozwiązać poprzez zmianę czasu budowy stastku, zamiast zaokrąglać do 1 ms w dół, zaokrąglać do 1 ms w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proporcja obrony do floty i tak jest zachwiana jak ktoś aktywnie gra i zwozi surkę to i tak wywali taki bunkier że każdą flotę rozwali

floty wlatują w bunkry tylko dla przeorania - na stratach często ACS

 

może jak by zrobić założenie że U8 ma byś dla flot było by łatwiej określić kierunek rozwoju tzn sura lata a w banku 30 %

 

z astatów ten serwer się utrzymuje i zawsze będą potrzebne

 

rozbudowa banku dobry pomysł - zależna od poziomu resortu :spoko: :spoko: :spoko:  za astaty lub tryt ale 30% podtrzymuje

 

na u 7 zaczynałem z dużym opóźnieniem na próbę i wiem że nigdy nie dogonię top1 bo czas badań, zadania trwają  a latanie po idlerach jest już nudne gdy będę widział 100 aktywnych graczy to będzie 100 celów bo każdy coś sury musi mieć i jakimiś statkami będzie latał niech się pokaże 1raz dziennie to będzie można polować jak na szparki tak na transport z surą 

a brak czasy i brak górników -jak górnik  3 razy dziennie wpłaca do banku to nawet nie ma po co lecieć - flotą może latać na fs -24 godzinny i też można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak deus? Jakieś zmiany w kwestii banku?

2 tygodnie zostały, także jeśli coś zmieniać to lepiej nie na ostatnią chwilę :P

 

Na tle ostatnich wydarzeń (nadmiar trytu zwłaszcza na starych uni) oraz tutejszej dyskusji proponuję obciążyć przy pomocy trytu najczęściej używany element gry - bank.

W takiej sytuacji nikt nie powie, że nie ma na co go zużywać, a i wpłacanie co 3h się skończy, co na pewno się spodoba lotnikom na nowym uni.

Jako, że nie będzie z początku w ogóle trytu trzeba będzie siłą rzeczy stawiać floty lub pakować w eko, co też pozytywnie wpłynie na ilość farm w późniejszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.