Skocz do zawartości

Pilna konserwacja o 22:00 !


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Dzisiaj od godziny 23:00 22:00 serwer gry (KAŻDE UNIWERSUM) może przestać całkowicie odpowiadać, strona główna również może przerywać (tylko forum będzie działać poprawnie, bez zakłóceń).

 

Powodem jest przeniesienie się na nowy serwer. Obecny ma już prawie dwa lata, jest ok, ale w tej samej cenie mamy około 3 razy lepszy sprzęt (dyski ssd pozwolą naszej bazie danych na dużo większy przesył i tutaj wzrost może być nawet 1000%), poza tym nowy i ryzyko awarii jest dużo mniejsze.

 

Zalecamy wysłać floty na FS przynajmniej do 4 w nocy lub będzie można od godziny 18:00 załączyć urlop, który będziemy mogli wyłączyć w dowolnym czasie (zaznaczam, że jednorazowo, ponieważ wyłączenie urlopu spowoduje blokadę załączenia na następne 24h). Jest to normalny urlop, który anuluje nam budowę i badania - dlatego zalecamy FS.

 

Przepraszamy za problemy, to dla waszego dobra.

Przepraszam również za późne powiadomienie, myślałem, że zamówienie nie zostanie zrealizowane przed upłynięciem okresu rozliczeniowego za obecny serwer - udało się na dzień przed, dlatego informacje dostajecie tak późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj włączyłem badanie które trwać będzie jeszcze 95 dni i jak będzie urlop administracyjny załączony to przecież badanie niepowinno być przerwane .

 

Zdaje się że takowy urlopek będziecie załączać !  :yes2:

Chyba że miałbym sam załączyć zwykły urlop lecz spowoduje to przerwanie badania i utratę surowców wraz z trytem co mi się nieopłaca :smutny:

 

 

Zazwyczaj gdy trzeba coś poprawić bądź naprawić na innych grach był załączany urlop administracyjny który niepowodował przerwania badania lub budowy budynków , aczkolwiek czasem bywały też załączane li tylko blokady ataków na dobę .

 

Szefie to co będzie ?

Edytowane przez FARMER02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jak będzie urlop administracyjny załączony to przecież badanie niepowinno być przerwane .
 
Zdaje się że takowy urlopek będziecie załączać ! 

 

Nie będzie takiego urlopu. Możesz (nie musisz) włączyć zwykły urlop, który zdejmiesz przed upływem 24h (URLOP TEN ANULUJE WSZELKIE BADANIA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada misji agresywnych będzie również do godzin przed południowych jutrzejszego dnia.

 

Urlop specjalny jest już aktywny, dodany komunikat o tym, że załączenie go spowoduje utratę badań i budowli nawet przy konserwacjach. Dla tych, co mogą (nie mają badań czy budowli) to rozwiązanie jest najlepsze.

 

FS + blokada ataków jednak nie powinna nikomu również utrudnić gry po okresie konserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem zapytać bo nie rozumiem czy tzn ze mi 18 dni badań i 3 do końca szlag trafi i znowu mam 21 dni robić badania?

jak załączysz urlop to od początku, jak zrobisz Fs to nie. Wszystko jest opisane powyżej :kawa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można zrobić podczas konserwacji - jeśli masz flotę i odpalone badania, po prostu wyślij sobie ją na dłuższy FS (BYLE NIE NA GODZINY KONSERWACJI - ~23:00 do ~05:00 [czas podany w tolerancji opóźnień]). Jeśli nie masz floty niczym się nie martwisz. A jeśli masz flotę ale nie masz aktywnych badań, budowli etc. to po prostu odpal sobie urlop (normalny urlop, ale możesz go włączyć z aktywnym ruchem flot), a flota sobie spokojnie doleci.

Blokada misji agresywnych do mniej więcej godziny 10-12 z rana, więc nie martwcie się jak zaśpicie.

 

PS: Czytajcie ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada misji agresywnych będzie również do godzin przed południowych jutrzejszego dnia.

 

Urlop specjalny jest już aktywny, dodany komunikat o tym, że załączenie go spowoduje utratę badań i budowli nawet przy konserwacjach. Dla tych, co mogą (nie mają badań czy budowli) to rozwiązanie jest najlepsze.

 

FS + blokada ataków jednak nie powinna nikomu również utrudnić gry po okresie konserwacji.

 

A tak konkretnie do to której FSa robić nie muszę? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


wszelkie zauważone błędy proszę zgłaszać w tym temacie.

 

1. zrobiłem skana, godzina się nie zgadza:

 

Wyszpiegowane surowce xx [xx:xx:xx] godzina: 7:44:44 (jest 8:44)

 

2. rekordy się nie odświeżyły dziś rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na u6 oraz u7 nie dzaiał Panel SGO, zamiast niego dostaje komunikat:

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@uni7.ogam.online and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2 Server at uni7.ogam.online Port 80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się od 12 nie mogę zalogować padło wszystko  U7

Not Found

The requested URL /login.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2 Server at uni7.ogam.online Port 80

 

 

Coś godziny nie grają ja pisałem to po 12 a nie o 11

Edytowane przez darqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.