Skocz do zawartości

Anty bot na falandze..


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę w nocy ściągam mony , patrzę na falangę.Leci coś albo nie . Jak już coś leci to klikam ...a tu antybot ... klikam paluchem nie programem ... antybot co 30 s ... a potem Flodding session na okres 123123131233 sekund , za szybko klikasz .... bez jaj ... jak ważne są sekundy na wyliczanie , to tu takie niespodzianki , jedna po drugiej ... przecież to bez sensu , to po kij ta falanga , możliwość wyliczenia , siedzenia , angażowania się , dla mnie to mega bubel ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w nocy ściągam mony , patrzę na falangę.Leci coś albo nie . Jak już coś leci to klikam ...a tu antybot ... klikam paluchem nie programem ... antybot co 30 s ... a potem Flodding session na okres 123123131233 sekund , za szybko klikasz .... bez jaj ... jak ważne są sekundy na wyliczanie , to tu takie niespodzianki , jedna po drugiej ... przecież to bez sensu , to po kij ta falanga , możliwość wyliczenia , siedzenia , angażowania się , dla mnie to mega bubel ...

Mi antybot wyskoczył już ze 200 razy, najczęsciej przy graniu na telefonie. Uciązliwe to trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi antybot wyskoczył już ze 200 razy, najczęsciej przy graniu na telefonie.

 

ten antybot wyświetla się najczęściej w budynkach. Paciorkowcowi chodzi o antybot falangi.

 

Jak na razie mi się ani razu nie wyświetlił antybot na falandze. Mimo to przyznam Ci rację, że jak klikać to skutecznie bo tak szkoda czasu, jednak jakieś zabezpieczenia muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że istnieje możliwość lepszego sprawdzania czy ktoś korzysta z bota, jednak SGO musieliby być aktywni. W tym jest największy problem.

Antybot na falangę powinien załączać SGO w ramach sprawdzenia czy klikanie odbywa się prawidłowo. Jeśli by sprawdził ten raz i by było wszystko ok to po co dalej męczyć człowieka antybotem. Wyłączyć antybot dla tego konta i problem z głowy, a jak będzie to wspomagane przez klikacze odświeżacze itp to przecież nie będzie potwierdzenia i SGO z marszu będzie mógł zbanować. Dać tabelkę SGO ludzi, którzy falangowali przez ostatnią minutę i niech sprawdzają. Fakt jeżeli boty jednak by działały to rzadziej się je będzie łapać, ale jak już się złapie to ma się pewność na 100% i nie będzie trzeba się bawić w odwołanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiG i Karol mnie w czasie online na forum prześcignęli, a przecież ja cały dzień na PC siedzę.

 

Ten antybot powinien wyskakiwać raz na ~30 min

Co komu przeszkadza, że ktoś se przyboci ja wiem.. 1h? Dopiero jak ciśnie nieprzerwanie całą noc to jest to coś czego sam by raczej nie dokonał i wtedy antybot to wyłapie.

Przypadki, gdzie ktoś powiedzmy 1h w równych odstępach klikał można tylko zgłosić do SGO by zwrócić im uwagę na podejrzanych graczy.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak sobie przegladam forum.....

Neriel po co sie udzielasz??? jak latasz tylko szperaczami......

Koledzy maja problem ,bo lataja flota......

I na bank takie cos ich wkurza na maksa.........

Wiec czasami patrz na flociarzy,a nie na ekspy i szparki.... :)



 


MiG i Karol mnie w czasie online na forum prześcignęli, a przecież ja cały dzień na PC siedzę.



No i jeszcze ten temat......tak jakby nas to interesowalo........temat calkiem w temacie????


 


Napisano dziś, 11:57

MiG i Karol mnie w czasie online na forum prześcignęli, a przecież ja cały dzień na PC siedzę.



Dagger157

Posty połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem do rozwiązania jest prosty , niech losowo antybot załanacza się albo co 15-25 minut po 3 takich testach co 50-100 minut ...raczej nikt nie będzie używał programów ja nie bedzie wiedział czy antybot załaczy sie w 15 , 20 czy 25 minucie ...no ale nie 2 razy w minucie bo to lekkie przegiecie , a potem jeszcze że za szybko klikasz napis ......masscra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie wyświetla się losowo?

Po prostu powinien wyświetlać się rzadziej, czyli to co już wyżej napisałem.

 

Co do wypowiedzi ARAB'a

Przeglądaj, przeglądaj, ciekawi nas to bardzo.......

 

Udzielam się dla zabicia czasu.........

 

Brawo za spostrzegawczość......

 

A gdzie ja piszę, że nie?.......

 

Wskaż w którym miejscu odniosłem się tutaj do ekspedycji.....

 

 

 

A "tamten temat" nie nawiązywał do głównego wątku, a do wypowiedzi Skuzi'ego, który to wspomniał o aktywności SGO. Był tylko małą częścią całej wiadomości, więc spamu nie było.

Co innego twoja wypowiedź, w całości będąca spamem. I to zdublowanym ;)

 

@DOWN

Nie widzę powodu by to robić. Jak również związku miedzy zawartością mojego konta a prawem do wypowiadania się tutaj.

Mogę nawet nie mieć żadnego konta, a moje zdanie w tym temacie będzie więcej warte niż twoje wielokropki.

 

Dalsza dyskusja nie ma sensu, wrócimy do tego gdy wytrzeźwiejesz. Chyba, że naprawdę nie masz nic więcej do powiedzenia i prowokacja do spamu to twój jedyny cel.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel az mnie oko zabolalo ojjj......

 

Temat jest bolacy flociarzy,a nie eks,pydowcow.......  wiec prosba...   Postaw latawce...lataj-szukaj-zlomuj.....Wtedy zrozumiesz do czego pija gracze....

 

Bo nie jest sztuka wyslac ekspy co 1h.........

 

to juz moj syn 5 letni  :P  potrafi zrobic :P

 

Dagger157

Warn za spam + zalecam używanie opcji edytuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antybot zostanie jeszcze dzisiaj lekko przerobiony i nie będzie się załączał cyklicznie, tylko losowo w dłuższych odstępach czasowych.

 

edit: antybot został przerobiony, na pewno nie będzie wyskakiwał jeden po drugim, odstęp czasowy będzie różny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.