Skocz do zawartości

Limit pkt floty i obrony


Pocikola

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj wszystkie posty poniżej ( które zostały już napisane ) zanim coś napiszesz.

 

Pomysł jest dla wszystkich korzystny, gra zostanie trochę rozkręcona przez to

 

Proponuje przez pierwszy miesiąc lub dwa limit punktowy dla

 

floty 5.000.000.000.000 obrony 2.500.000.000.000

 

po upływie 2 miesiecy dla graczy którzy będą miały cały czas przez 2 miesiące flotę w zakresie nie spadającym poniżej 4.700.000.000.000 bedą mogli dobudować flotę do 10.000.000.000.000 pkt i na tym tyle.

 

Więcej floty poza ta punktacje budować nie będzie można.

Gracz który bedzie utrzymywać się w odpowiednim przedziale bedzie otrzymywał nagrodę tym samy rekompensata za to ze ma idealną flote wydobycie na planetach 400 % wydobycie automatycznie spada gdy gracz bedzie miał mniej pkt

 

Zalety:

 

Gracze z mniejszą iloscią floty, lub ekowcy których stać na flotę będą mogli w koncu zacząć ją robić nie martwiąc się że gracz o flocie 10 razy większej ich zniszczy lecz będzie musiał główkować.

 

Jeżeli jakiś gracz z dużą iloscią floty uważa że jest to jego dyskryminacja tak ma racje, to właśnie przez was ta gra ma mało flociarzy. Dzięuje

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100 % bedą floty, ale ile ? 2 miesiace, rok ? wkońcu najwieksi się wykonczą i zostanie znów jeden tym razem mega potęzny na 1000 razy większą flote niz reszta

 

I tak sugeruje ze gracze wtedy zrobia flote np. ja wtedy zrobił bym flote na 7 kkkk pkt i juz mam taliego melchiora co ma 10 kkkk na rowni i juz go jade a teraz zrobie na 7 kkkk to i tak swoimi 22 kkkk robi zemną wiadomo co wiec nie zrobie

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to teraz zobacz sytuację na U3 :P 

Mogę zbudować flotę max. 5.000.000.000.000. Atakuje mnie Raven z flotą o wartości 35.168.549.042.200 (taką posiada). Czyli zostaje mi robienie ciągłego FSa i uciekanie bo nie jestem w stanie się obronić przed nim pomimo, że mam na to surowce albo astaty. 

A już widzę jak mu demontujecie flotę do 5.000.000.000.000 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocikola źle rozumujesz.

Flotą trzeba umieć grać. Trzeba ją pilnować , odbierać FS.

Gracz wybuduje flotę,dostaje dziennie po 1000 skanów, nieraz może wystarczyć 5minut i będzie po flocie.

 

Zauważ że gracze budują flotę (nowi) i co?

Mają ją dzień , dwa i złom.

 

Wystarczy wybudować flotę i ją pilnować a nie stracisz jej na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak by każdy umiał grać to by nie było żadnego ST i SJ, różnie wychodzi, ostatnio robiłem atak na gracza, zrobiłem lotke poleciałem całą flotą wygrywam, flota wraca na psuta lotke i co ? elektrycy się bawią i wyłączaja prąd na 25 min ( lap dziala ale internet padł) , wystarczył skan od odpowiedniej osby... Nic nie mogłem poradzić, ale nie było nic takiego wiec sie udało, też zdarzenia losowe, wracam z pracy o 13 fs wraca o godzinie X wystarczy mi korek na autostradzie ( mieszkam we francji zeby zaraz nie było gdzie te autostrady ) i juz nie odbieram fs;a a nie moj brak umiejetnosci, a flote chce zaraz po pracy bo chce leciec na kogos

 

To wszystko to pomysły ja dałem zakres pomysłu teraz możemy go udoskonalać, a nie przystawać tylko na tym co napisałem ze albo tak albo nie.

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Spoko to będziesz latał ale tylko na FS bo flot nie bedzie

 

Przepraszam Cię, ale to moja sprawa czy mi starczy na FS czy też nie.

W sprawie spalania nie martw się o kogoś tylko o siebie ;)

 

 

 

 


A już widzę jak mu demontujecie flotę do 5.000.000.000.000 :P

:snow:

 

 

Krótko mówiąc. Pomysł słaby, a wręcz bez sensu.

 

 


Gracze z mniejszą iloscią floty, lub ekowcy których stać na flotę będą mogli w koncu zacząć ją robić nie martwiąc się że gracz o flocie 10 razy większej ich zniszczy lecz będzie musiał główkować.

 

Dla mnie to nie jest argument.

Prawdą jest, że nie ważne jaką gość ma przewagę w punktacji, nie zawsze musi byc po przegranej stronie. Dlaczego ? Badania, resorty, rodzaj statków.

Co z tego, że ktoś ma 15kkk pancków, jak Ty masz 8kkk niszczycieli ? masz tu sie czego bac? Raczej nie.

Tu chodzi bardziej o to, pilnujesz własnej floty i jak wysyłasz FS.

Wiadomo, że jak zrobisz na stacjonuj, to jest większa szansa na to, że uchronisz swoją flotę ... , aniżeli jak zrobisz na zbieraj albo transportuj.

 

Zresztą co się będę rozpisywał jak każdy o tym wie ;)

 

Może ograniczyć jeszcze ile lotów dziennie można wykonać danym statkiem, tak żeby ciekawiej było ? :)

Żartuje oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.