Skocz do zawartości

Speed uni vol. 1 - 24 godzinne uniwersum z nagrodami !


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Deusx

Co do banku był on trochę problematyczny i wpadłem na pewien pomysł aby można było wpłacać surowce do banku lecz z ograniczeniem np po 100mld każdej jednostki takie transakcje można robić co 3 sek jak jest na ogólnych uniach.

Co Ty i inni gracze o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx

Co do banku był on trochę problematyczny i wpadłem na pewien pomysł aby można było wpłacać surowce do banku lecz z ograniczeniem np po 100mld każdej jednostki takie transakcje można robić co 3 sek jak jest na ogólnych uniach.

Co Ty i inni gracze o tym myślicie ?

jeżeli ma to być uni pod floty - a takie było jego założenie - to wystarczy dać możliwość budowania tylko statków i załączyć latanie bez spalania deu, bank nadal zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herezje - blokada tego blokada tego, 0 spalania... Może jeszcze budowę statków zablokujmy a potem możliwość rejestracji na speed uni bo to co piszecie to chyba nieporozumienie z waszej strony.

 

Ataki to też strategia a nie tylko lecenie, przemyślisz czy Ci sie opłaca leciec bo statek spali tyle i tyle, i możliwe ze gracz ucieknie itd. a nie kto przetrwa ten jest gość... wiem że wielu graczy nie chce myśleć ale to nie znaczy że pod nich ma być robiona jakaś gra nie wiadomo z czego zerwana

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może też się podzielę spostrzeżeniami.

Takie su to fajna sprawa, jednakże... :P … flociarze nie postarali się. Trochę mało się działo, ale poniekąd dlatego że system nadzoru był lepszy. Dzięki czemu nie musieliśmy oglądać zabawnych podstawek na fali, co miało miejsce na 1 su.

Zastanawiam się nad pewnymi kwestiami, które mogłyby pomóc w rozruchu su ( nie bić - jak się nie podoba to sorrka chciałam dobrze xD ) np.

  • Być może powinna być jakaś blokada/ jakiś przymus wydania np. 50% surki na flotę do godziny jakieś tam. Np. do godziny 18:00 trzeba wydać 50% startowej surki, albo przepada.

  • 5 astatów za AKTYWNĄ grę. Rozumiem tutaj sumę czasu spędzonego na su, która wynosi co najmniej godzinę przez cały okres trwania tej zabawy. ( Pokręcone, ale w skrócie chodzi to, że nie trzeba siedzieć bitej godziny, tylko można co jakiś czas się logować i COŚ robić, a nasze robienie CZEGOŚ musi wynieść co najmniej 60 minut przez te 24 godziny).

  • Kwestia urlopu jest tutaj dyskusyjna, bo rozumiem różne kwestie życiowe, ale z 2 strony w speeduni chyba w ogóle nie powinno być czegoś takiego jak urlop ;>

  • Na pewno powinna być jakaś kara za oszustwo na ,, macierzystym uni”, jednakże mam na myśli już takie mocno przesadzone akcje, które nie zostawiają cienia wątpliwości co do intencji graczy- oszukistów.

  • No i zgłaszana już wielokrotnie za duża ilość gali. 3 to może przesada, ale ktoś gdzieś mówił o 5 galach..

     

Generalnie było zabawnie i śmiesznie.

Współczuje adminom, którzy mogli podziwiać 4 godzinną podróż mojego 1 fs przez kilka układów. Od razu mogę odpowiedzieć , że nie wiem czemu wysłałam samego fleet slova.. xD

 

Przy okazji chciałabym pozdrowić lOrda, który chciał mnie atakować , ale jednak zrezygnował czym zniszczył mój cały misterny plan. Pozdrawiam też Rzemka za dziwne ataki na mnie, które poza zawałem przyniosły mi surki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostały wykryte żadne większe problemy, oficjalny ranking:

1 miejsce lOrd
2 miejsce nooby
3 miejsce karaluch

 

Gratuluje !

 

Aby odebrać swoje nagrody proszę skorzystać z formularza w grze:
Kontakt -> Zapytanie dot. sklepu -> w treści podać swój login z SU

 

Jeżeli ktoś nie ma konta w grze niech napiszę wiadomość email na ogamwplata@gmail.com podając swoje dane z SU.

 

Niebawem przedstawimy koncepcję drugiej edycji speed uni.

 

Dziękujemy za grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ma to być uni pod floty - a takie było jego założenie - to wystarczy dać możliwość budowania tylko statków i załączyć latanie bez spalania deu, bank nadal zablokowany.

 

Co do banku to dałbym jakiś max do wpłacenia naraz bo przypuszczam ze nie tylko ja ale ktoś jeszcze wypłacił na starcie surowce a potem nie miał z tym co robić. no i przy szybkich atakach jest to dosć kłopotliwe bo musisz lecieć przez kilka galaktyk albo zbudować coś telepnąć i demontować aby zrobić atak (jak w moim przypadku - gdyż wypłaciłem wszystko z banku a potem mi brakowało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano 24 marzec 2014 - 21:52

Nagrody zostały rozdane, maksymalny termin wysyłania zgłoszeń po odbiór astatów to 25 marca 17:00

ladnie ;) czyli jak ktos rano nie odwiedzil forum i poszedl do pracy/uczelni to nie moze odebrac astatow? :P zobaczylem wpis na forum i napisalem 17:30 +/- troche malo czasu daliscie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.