Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może ten temat był już poruszany ale nie widziałem go wcześniej i z góry przepraszam. Czy 2 osoby korzystające z tego samego IP (zgłoszone)  mogą brać udział w ZWZ?

 

To może podlegać dokładniej weryfikacji, ale takie zgłoszenia są możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może aby wprowadzić jakieś zmiany zamiast koszt floty dawać w przeliczeniu na deuter, dawać graczom surowce bez możliwości wymiany? Przykładowo : 300.000 metalu , 80.000 kryształu, 30.000 deuteru i jedne postawi za to 2 pance (i skończy mu się kryształ), kto inny postawi 7 OW (i zostanie mu niewykorzystany deuter). W takim wypadku co edycje można by zmieniać wartości surowców, a to wymuszało by tworzenie nowych składów.

 

Wg mnie nie ma to sensu bo bedzie większe prawdopodobieństwo, że gracze zrobią takie same składy chcąc wykorzystać maksymalnie dostępne surowce. Ja zawsze zmieniam skład floty i za 3 razem dało to dobry efekt w postaci wygranej w 10 edycji. Tak więc jeśli ktoś chce coś tu osiągnąć to włoży troche wysiłku i zrobi dobry skład. Zrobi kilkaset symulacji. Ale i tak trzeba mieć szczęście bo skład idealny nie istnieje. :)

Alwego, no nawet mi się to podoba. Tym bardziej te losowe wartości, uniemożliwiłoby mi to zgłaszanie tego samego składu od bodajże 4-5 edycji. ;)

Ale takie zgłaszanie tego samego składu nie gwarantuje zawsze wygranej edycji. Sroka przekonał sie chyba o tym ostatnio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale takie zgłaszanie tego samego składu nie gwarantuje zawsze wygranej edycji. Sroka przekonał sie chyba o tym ostatnio
Nigdzie nie napisałem, że chcę wygrać. Raz zająłem drugie miejsce i to mi wystarczyło. Jestem leniem i mam dość robienia kolejnych symulacji, gdy mam skład prawie doskonały gdzieś na dysku. :D Wszystko zależy kogo będę miał po drodze i teraz liczę tylko na szczęście, że się jakoś prześlizgnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Na kazdym z uniwersum byla zg;aszana gra z jednego IP, w zabawie bierzemy udział razem chyba od 6 edycji i dopiero przy 11 ban? Chyba coś nie tak. Proszę o jeszcze jedno sprawdzenie widocznie jakis trafem znikneło z u5 nasze zgłoszenie nie z naszego powodu :) na u4 pamietam ze zgłaszałem wspolne IP z 3 razy bo cos ginęło. 
A tak do ścisłości my nie mamy wspolenego IP my nawet nie mieszkamy w jednej miescowosci. Znam sie z grczem Sroka123 ale nasze domy dzieli jakies 15 km a powodem tego ze w grze wyskakuje jedno IP jest internet radiowy od tego samego dostawcy. iI ten wlsnie powod byl zglaszany za kazdym razem w grze i do tej pory nie było z tym żadnego problemu.

Edytowane przez kamillu12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś żart cale życie mieliśmy zgłaszane multi może przez to nie jest zgłoszone ze przeszliśmy z uniwersum 4 na 5. Jak oddawalem konto na uni 5 to pisałem ze przenoszę konto na u5 a stare oddałem.

To czemu nie jesteśmy zbanowani na uniwersum 5 skoro mamy multi tylko cały czas gramy ????

 

Proszę sobie popatrzeć na poprzednie wersje zabawy w złomowanie.

Gra z jednego IP była przez nas zgłaszana z powodu dostawcy internetu radiowego.

Edytowane przez Zybi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie teraz patrzylem na regulamin zglaszania jednego IP i jestem pewnien ze z graczem Sroka zglaszalem jedno IP na uniewersum 5 a tam pisze ze wystarczy jak jedna strona napisze. Wydaje mi sie ze Sroki jeszcze nie bylo na 5 tylko gral jeszcze na  u4 i dlatego pomineliscie moje zglszenie, a zapewniam ze ono bylo pozytywnie zaakceptowane. 
kolejna sprawa gramy juz tu od dłuższego czasu sroka byl tu 1 ja po jakims czasie dołączylem z graczem Pawe00 i wszyscy zgłaszalismy jedo IP z tego samego powodu ten sam dostawca neta. 
Wystarczy zaglądnać w nasza historię.
Jeśli administracja ma jeszcze jakies wątpliwości to prosze pytać możemy je latwo rozwiać.

Edytowane przez kamillu12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.