Skocz do zawartości

Resorty - podsumowanie


pydys

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie dla Alwego tabelka do 30 poziomu resortu  :P

 

T1.jpg

 

Teraz troszeczkę wyjaśnień

Obliczenia przeprowadzono dla dziennego wydobycia w metalu 10 000 000 000 000 

 

Czas zwrotu ( dni) - tutaj jest przedstawiony czas po jakim zaczynamy wychodzić na + po opracowaniu danego poziomu ( dla każdego poziomu oddzielnie ) 

lub jak ktoś woli można powiedzieć tak że jest to czas potrzebny na opłacenie kosztów opracowania poziomu resortu z tego % o które już zwiększyliśmy wydobycie

 

Zwrot z wydobyciem - czyli po ilu dniach nasz bank wróci do stanu sprzed zainwestowania surowców uwzględniając wzrost z % ( 15kkkk +x%)

 

Łącznie od 0 - to samo co wyżej , tylko zsumowany czas z kolejnych poziomów w dniach oczywiście

 

===================

 

Teraz jeszcze takie pytanko , czy surowce zainwestowane w resorty są liczone do punktów w statystykach ? 

Edytowane przez pydys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam najlepiej dodać Tryta do listy ignorowanych - poziom merytoryczny dyskusji od razu wzrośnie. Bo jak na razie rzeczony użytkownik nie przedstawił w swoich postach ANI JEDNEJ rzeczowej opinii/argumentu.

 

A odnośnie cen resortów - same koszta w krysztale są jeszcze akceptowalne, ale tryt to już wyższa szkoła jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam najlepiej dodać Tryta do listy ignorowanych - poziom merytoryczny dyskusji od razu wzrośnie.

Rób co chcesz, mowisz tak bo nie dałem żadnej odpowiedzi która sprzyja "korzyściom gracza" To jest gra, masz do czegoś tu dążyć bawić się, a nie miec wszystko wyłożone na stół za prawie darmo... Trzeba się nameczyc aby coś osiągnac i to jest fajne.

 

Teraz mówienie że top 1 zaraz to sobie wybuduje bo ma duzo tego i tego, nie przejdzie bo on też musiał sie nameczyc zeby to wszystko miec wiec i kupi to szybciej niz inni i ja mu nie zazdrosze i chce aby inni też to zrozumieli, to że dla was jest cena za duża nie znaczy że dla innych jest.

 

A deusx własnie chce zrobić to ze od 1 do 5 poziomu stac każdego a od 5 do 10 stać tych co już coś dali dla gry od siebie troche tego podstawowego wysiłku. Jak dalej Cie nie przekonałem to mam to gdzieś. Skończyłem inforamtyke na studiach 3 letnią ( licencjat ) wiec matma moja jest na wysokim poziomie, nie musze liczyć jakiś śmeisznych rzeczy bo to sie opłaca a kiedy sie zwroci to inna bajka.

 

Jednemu z takim i takim EKO będzie się zwracać 10 dni innemu 50, to kwestia gracza, nie wszystko dla wszystkich, na coś lepszego trzeba sobie zapracować.

 

A jak nie podobają Ci sie moje posty to je nie czytaj.

Edytowane przez Tryt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrWhite, chyba transporterami.

Jak chcesz nie stracić ani jednego statku to już sam sobie stawiasz mur. Wystarczy mieć 3x kosztowniejszą flotę by załatwić najmocniejsze bunkry przy równych stratach.

Zakładając, że atakując bunkier masz zamiar zebrać złom odzyskasz 60% z ~50% straconej floty, a więc po odbudowaniu masz 80%, a przeciwnik 70%. Po kilku lotach wyzerujesz mu bunkier do 0, a sam stracisz ile, 40-50%?

 

Gdyby nie trzeba było mieć wielokrotnie silniejszej floty by zniszczyć czyiś bunkier to po co by komu był bunkier?

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.