Skocz do zawartości

Wpłata do banku ze wszystkich planet


Pocikola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Problem jest prosty do zrozumienia zauważyłem go dlatego że mam kolonie klon to znaczy, że wszystkie poziomy na każdej koloni są takie same ( kopalni też ) po użyciu opcji wpłać do banku ze wszystkich planet. Trzeba dodatkowo wejść w zakładkę Imperium aby wszystkie planety się aktywowały i zaczeły wydobywać suroce. Bo nie zawsze się to uruchamia, ostatnio nie włączyłem tej zakładki, bo nie mam takiego obowiązku, i 5 planet nie wydobywało wcale surki, aż do momentu wejścia w zakładkę. Wtedy widać dużą róznice jak na kaźdej planecie jest dokładnie po tyle samo surki

a w kilu widać ze dopiero zaczyna się wydobywać od 0. nie chodzi mi tu o odzyskanie surki, tylko o naprawe błędu. Statu tu są nie widoczne. Ale tak być nie powinno

Edytowane przez Tryt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem.... w imperium nie wchodzę, jak z moona gdzieś przechodzę to najwyżej na jedną planetę, a jak wpłącam surę do banku to mi się zgadza z tym, ile powinienem wydobyć przez ostatnie x godzin. Faktem jest, że jak się wejdzie na jakąś planetę to pokazuje, że ma się 0 surowca, ale tylko do czasu jak się odświerzy - po tym pokazuje prawidłową wartośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że jak się wejdzie na jakąś planetę to pokazuje, że ma się 0 surowca, ale tylko do czasu jak się odświerzy - po tym pokazuje prawidłową wartośc.

 

Tu się zgodze, tak jest. Ale mój przypadek nie zdarza się za każdym razem, wyrywkowo, poprostu klikam w imperium zeby nie było problemu. A tak to pewnie jest to rzadki przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sobie gadac i gadac... juz mowilem tutaj o tym problemie to jeden z graczy odpowiedzial mi "nie masz az takiego duzego wydobycia zeby cos stracic" i na tym temat sie urwał dlatego po wrzuceniu na wszystkie planety za kazdym razem wchodze w impreium... mi to pracy i zycia nie utrudnia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to oznacza, że produkcja na planetach nie wszędzie jest uczciwa?

Jest uczciwa, wydobywa poprawnie, ale czasami po wpłacie do banku ze wszystkich planet jest pewna szansa ze na (21 planet ) na 1 albo 2 nie będzie Ci nic wydobywać dopóki nie wjedziesz w imperium albo przypadkiem na dana planete.

 

Dlatego zaleca sie po wpłacie do banku ze wszystkich wejsc kolejno odrazu w zakłade imperium, ale to meczy czasami

Edytowane przez Tryt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ze zwzględu na optymalizację kodu nie wszystkie rzeczy dzieję się na żywo. Właściwie to żadna rzecz się nie dzieje na już. Dopiero po akcji gracz. Czyli logujemy się na konto i system dopiero przelicza je. Skanujemy planetę, system uprzednio ją odświeża.

 

W momencie wpłaty ze wszystkich planet system również uprzednio odświeża wszystkie kolonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.