Skocz do zawartości

Speed uni - 24h godzinne uniwersum z nagrodami !


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[wymoderowano] powiem jestes slabym informatykiem skoro uznales ze czegos uzywalem mozeszmi dac bana chodz wyklucam sie o swoje czyli o to ze przez Twoj brak doswiadczenia chodzi mi o umiejetnosci zwiazane z informatyka stracilem cala sobote bo ty zaczales wymyslac jakies glupie wymowki ze cos robilem niegdnego z regulaminem. pozdrawiam i prosze
Cie podszkol sie badz zmien cos by wiecej sie to nie powtorzylo

//krytyka przyjęta, ale następnym razem daj zdrową krytykę, bo ta wulgarna jest pomijana.
 

[wymoderowano]

//po co cytujesz cały post, jak odpowiadasz tylko na ostatnią część ?

 

 

deusx porposze o ten log jesli mozna :) na forum :)
//Zostanie wrzucony

i napewno po kilka na sekunde bo wyskakuje jak za szybko klikniesz na sonde ze Wysyłanie floty na 1:149:4 z misją szpieguj. Flooding session - spróbuj ponownie

//mój błąd, chodziło mi o przeglądanie układów, nie o skanowanie (źle odczytałem źródło pliku)

Deusx

 

połączono 3 posty;
2x warn za double post
2x warn za spam
1x warn za nabijanie postów krótkimi treściami.

Forum to nie jest czat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie mt07, wystarczy jedynie napisać, że być może to zbieg okoliczności, błąd czy nieuwaga administracji. Takim zachowaniem straciłeś już część przywilejów forum, a za niedługo możesz stracić wszystkie.

 

Często obserwuje zachowania graczy w podobnych momentach, ich odwołania jak i reakcję społeczności w konkretnych przypadkach (czy też kolegów <_>

Zastanawia mnie to bardzo, ponieważ widzę rozpaczliwe wołanie o sprawiedliwość a nie jak to zazwyczaj bywa po prostu manipulację wszystkim co możliwe aby tylko zdobyć unban.

Log został pobieżnie sprawdzony od 2 do 3 w nocy, jednakże podczas czytania powyższego postu zastanowiłem się nad metodą sprawdzania. Użyta została standardowa, która opiera się na zapełnionych galaktykach, tutaj jest nieco inaczej, bo galaktyki były puste.

Niedopuszczalna jest sytuacja, gdzie ktoś gra cały dzień i zostaje za to ukarany. Sprawdzę log z całego dnia, od godziny 0:00 jak i poprzedniego od godziny 9:30 (start). Może coś pomyliłem ? Oby, bo jak stracie godzinę lub dwie to się zdenerwuję, bo w tym czasie można by zrobić np. nowe pakiety za tryt. Jeżeli się pomyliłem, spróbujemy jakoś to wynagrodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed uni i dagger nie dał cynku. Ogólnie co myślicie o transmisji na żywo wydarzeń z takiego uni + komentarz ? Uni szybkie, jeden wielki panel podglądu pokazywać na twitch.tv z opóźnieniem 20 minut. Czyja flota i jaka leci. - Wiadome, że więcej informacji byłoby przesadą. Skanbox skanów typu 'Wzmożona aktywność szpiegowska gracza Z w galaktyce X' Falangobox 'Wzmożona aktywność falangi gracza Z w galaktyce X'. Automatyczne komunikaty pobijania rekordów w budynkach i badaniach. Wyświetlanie świeżych raportów z minimalnym %. Myślę, że to wszystko z opóźnieniem 20 minut byłoby do przyjęcia na takie przedsięwzięcie. Byłoby to bardzo nietypowe i eksperymentalne. Z chęcią bym śledził coś takiego z perspektywy widza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to dobry pomysł. Nie wiem tylko, czy transmisja video (twitch.tv) jest tutaj konieczna, nie lepiej pokazać zmodernizowany log na żywo ?

Jest przy tym trochę pracy, jednak nie aż tak dużo jak się wydaje, bo do każdej czynności wystarczy dać dodatkowy odnośnik lub zrobić skaner bazy danych, który będzie śledził nowe rekordy i ew. je porównywał (choć odnośniki są prostsze i szybsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed uni i dagger nie dał cynku. Ogólnie co myślicie o transmisji na żywo wydarzeń z takiego uni + komentarz ? Uni szybkie, jeden wielki panel podglądu pokazywać na twitch.tv z opóźnieniem 20 minut. Czyja flota i jaka leci. - Wiadome, że więcej informacji byłoby przesadą. Skanbox skanów typu 'Wzmożona aktywność szpiegowska gracza Z w galaktyce X' Falangobox 'Wzmożona aktywność falangi gracza Z w galaktyce X'. Automatyczne komunikaty pobijania rekordów w budynkach i badaniach. Wyświetlanie świeżych raportów z minimalnym %. .gifMyślę, że to wszystko z opóźnieniem 20 minut byłoby do przyjęcia na takie przedsięwzięcie. Byłoby to bardzo nietypowe i eksperymentalne. Z chęcią bym śledził coś takiego z perspektywy widza. 

 

Tak, bo faktycznie będą tysiące osób śledzące taką transmisję. Sorry - gra kilkadziesiąt, z czego mniej niż 10 gra w ogóle na SU poważnie, a co dopiero mówić o liczbie widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować astaty na 24 h uni gdzie nagroda są astaty o wartości 100 zł. To chyba jasne ze lepiej na konto, na którym się gra kupić jak na konto na 24h uni... powagi trochę ludzie... To lepiej zamiast speeduni otworzyć stałe o nazwie PLNuni... heh

Edytowane przez JozekRakieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kase tez mozesz byc top 1 w normalnych uni

 

 

Powiedziałeś to tak jakby to była zaleta tych normalnych uni :P

 

Również uważam, że oglądalność byłaby śmieszna. A z pewnością pracy by wymagało więcej niż jest to warte. Cała masa ważniejszych rzeczy stoi w kolejce, a niektóre czekają od lat -.-

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

 

 


O co chodzi ?

Uniwersum będzie otwarte tylko 24 godziny, bez przeliczania statystyk. Po 24 godzinach system podlicza statystyki, usuwa wszelkie budowle, badania, zawraca floty i zakazuje budowy i wysłania czegokolwiek.

Kto będzie miał najwięcej punktów - wygrywa.

 

Największą flotę ? - Nie

Najwyższe poziomy badań/budynków ? - Nie

Największą obronę ? -Nie

 

Wygrywa ten kto ma najwięcej pkt !

 

 

 


Oficjalnie zwycięzcy:



1. Daniel17Majster - potężne zbiórki surowców z obecych planet, najpeniej multi (BAN IP)
2. maciek - eko, żadnych ataków :)
3. mt07 - atak na zbanowanego gracza (jogi), nadzwyczajna ilość zbiorów surowców, atak na gracza Mano, który zrobił flotę praktycznie przed samym atakiem, tym samym ją stracił a mt07 zyskał, to nie wygląda normalnie, poza tym gracz Mano zalogował się tylko dwa razy, w tym na chwilę przed ataiem o drugiej w nocy. Za dużo jest tutaj nieprawidłowości, gracz zostaje wyłączony z rankingu.
4. Boski - multi, dalej nie sprawdzałem
5. klima - atak na gracza podejrzanego, który ma multi i nienaturalne zachowanie, ale ogólnie OK
6. lord - ataki na jogi, drugi atak na tę samą osobą, tylko z inną cyferką w nicku. Tego gracza niesposób było niezauwazyć, ponadto dwa razy atak na niego na dwa różne konta z duża zbiórką surowców...
7. zarinpl - ok



Zatem oficjalnie ranking wygląda tak:

1. maciek
2. klima

3. zarinpl

 

Czy tak ?

 

 

 


Oficjalny ranking wygląda tak:

1. mt07 (gra może i uczciwa, ale z pomocą bliżej nieokreślonego "czegoś" do skanowania galaktyki). *

1. Boski 233.065.598.254 punktów
2. klima 176.714.345.866 punktów
3. lol 157.859.256.233 punktów (-29258354708 za atak na Jogi)

 

Bardzo się cieszę, że nie zawaliłem nocki, nie straciłem czasu i nerwów  - nie wziąłem udziału w tym całym speeduni.

To co się tu wydarzyło to jest jeden wielki żart......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że oglądalność nie będzie duża w dobie tej techniki gry tego typu odchodzą do lamusa. Zawsze weźcie pod uwagę, że może być to świetna reklama. Ogam jako jedyna gra tego typu z własnym trybem obserwatora ważnych i fajnych eventów. Nie znam żadnego projektu, który od startu transmisji miał dużą oglądalność. Może takie coś by się sprawdziło na stałych uni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że oglądalność nie będzie duża w dobie tej techniki gry tego typu odchodzą do lamusa. Zawsze weźcie pod uwagę, że może być to świetna reklama. Ogam jako jedyna gra tego typu z własnym trybem obserwatora ważnych i fajnych eventów. Nie znam żadnego projektu, który od startu transmisji miał dużą oglądalność. Może takie coś by się sprawdziło na stałych uni ?

 

Ludzie, wy na serio? Naprawdę? Zupełnie inaczej ma się kwestia z relacjonowaniem takiego CSa, StarCrafta czy LoLa, a ZUPEŁNIE inaczej gry PRZEGLĄDARKOWEJ, na dodatek w której czekasz ileś czasu na coś tam. Że nie wspomnę, że jeśli miałoby to być z opóźnieniem, to pomysł w ogóle z tyłka wzięty, by dosadniej nie rzec. Już widzę te komentarze "A teraz widzimy epicką kontrę X na Y, została tylko minuta, podczas której czekamy, aż doleci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie szukacie dziury w całym. 

Ja wiedziałem o co chodzi i nie miałem z tym problemu. Mi sie to speed uni podobało. Chodziło o to zeby zdobyc jak najwiecej pkt za flote to starałem sie zdobyc. Proste...

A kto Ci powiedział że najwiecej pkt za flote ? nie było tak napisane

 

A na przyszłość fajnie by było jak:

 

1) zmniejszyć ilość galaktyk do 3 - 4

2) Wygrywa osoba z najwiekszą ilością floty ( pkt za flote ) wtedy gracze muszą ją budować i jej pilnować. Niszczyc sie nawzajem aby być coraz wyżej.

3) Eko tylko do rozpoczecia walki i ewentualnie postawienie nowej floty ( mniejszej ) po stracie zeby miec jeszcze szanse.

 

A jeżeli chodzi o to uni, było mowione ze to testowe pierwsze takie uni wiec cudów sie nie spodziewajcie bo bedzie duzo niedociągnieć ale nie... wy wiecie lepiej... I nie piszcie ze wygrywa ten kto miał najwiecej pkt z floty bo tak nie było napisane.

 

Problemem było rozumowanie zdań Deusxa, ze budynki sie kasują wszystkie ( te ktore sie budują ) - duzo osob myslało ze wszystkie i zostaje tylko flota.

 

Też tak myślałem. Ale zle napisane, do poprawienia wszystko w drugim speed uni. I naprawdę nie intersuje mnie albo innych graczy ze wy juz grać nie będziecie w kolejnym. Cieszy mnie to wiecej profesjonalistów dookoła tym lepiej sie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-4 gale to i tak za dużo, chyba, że liczba układów się zmniejszy Aktywnie gra i tak może ze 30 osób. Można by dać te 3-4 gale ale jakby miały o połowę mniej układów, aby uniknąć sytuacji, gdzie na jeden układ, przypada jedna planeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody dla wszystkich zostały rozdane, każdy kto napisze o swoje 5 astatów po czasie, w którym napisany jest ten post nagrody już nie otrzyma.

 

Przepraszam oficjalnie gracza mt07 za niesłuszne posądzenie o używania programu do skanowania galaktyki, to on jest oficjalnym zwycięzcom tej edycji speed uni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.