Skocz do zawartości

Speed uni - 24h godzinne uniwersum z nagrodami !


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam ze 1 ataki na tego gracza odbyły się przed jakąkolwiek informacja odnośnie tego gracza na forum. Reasumując po informacji na SB zyskałem może 4kkk dexu co nie miało żadnego wpływu na pozycje w statystykach.

Dziekuję pozdrawiam.

Edytowane przez JozekRakieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie denerwuj się, atak na gracza Mano jest tutaj kluczowy z wykluczenia z rankingu.

Mnie osobiście nie wydaje się normalne zalogowanie się o drugiej w nocy, wypłacenie surowców, zamienienie ich na flotę a parę minut później atak od Ciebie.

Masz na to jakieś sensowne wytłumaczenie ? Ten ranking może zostać jeszcze zmieniony na twoją koszyść, ale potrzebuję 100% szczegółów.

Proszę o dosłanie wszystkiego, co może być decydujące.

a mozesz sprawdzic chodzby to ze skanowalem wszystkie gale i ze trafilem akurat na niego to czysty przypadek... nie denerwuje sie ale wiem ze gralem uczciwie i twoja niezgodnosc jest dla mnie porazka z Twojej strony. prosze o sprawdzenie calego mojego konta na wylot bo gram uczciwie i moj sukces czyli 3 miejsce bylo skutkiem tego ze na koncie bylem praktycznie cale 24 h :/ a nie jak to ty twierdzisz bo oszukiwalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz sprawdzic chodzby to ze skanowalem wszystkie gale i ze trafilem akurat na niego to czysty przypadek... nie denerwuje sie ale wiem ze gralem uczciwie i twoja niezgodnosc jest dla mnie porazka z Twojej strony. prosze o sprawdzenie calego mojego konta na wylot bo gram uczciwie i moj sukces czyli 3 miejsce bylo skutkiem tego ze na koncie bylem praktycznie cale 24 h :/ a nie jak to ty twierdzisz bo oszukiwalem.

Tego nie stwiedziłem, przeczytaj ostatnią dedykację. Tak samo jak w przypadku lord, do godziny sprawdzę. Jeżeli faktycznie leciałeś galaktykę od 1 do 10 (czy tam od układu 1 do 499) i przypadkowo  ten gracz znalazł się w twoim zasięgu to zaliczam. Natomiast jeżeli skanowałeś 4 galaktykę, a na minutę przed przeszedłeś do drugiej galaktyki do tego układu to nie zalicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na poczatku porobilem kolnie na gali 5 i 7 a dopiero wieczorem porobilem w 1 2 3 4 6 i po kolei wszystko lecialem i sprawdzalem :/ zlomiarza tez prezypadkiem trafilem jeszcze z nieduzym zyskiem bo duzo stracilem, a zeby sprawdzic czy moze jest na koncie to wszedlem na forum i napisalem. no to sprawdz i zobacZysz ze kazdy moj skan zaczynal sie np od 1:1 a konczyl na 1:499 i tak po kolei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam ostatnią aktualizację rankingu, która jest jeszcze weryfikowana:

1. maciek - eko, żadnych ataków :) (ostatni gracz poddawany weryfikacji)
2. mt07   Sprawdziłem log na życzenie, gratuluję, ban z używanie programu do skanowania, poza tym wszystko zgodnie z prawdą jak mówiłeś.
3. Boski
4. klima - atak na gracza podejrzanego, który ma multi i nienaturalne zachowanie, ale ogólnie OK

5. zarinpl - ok
6. lord - minus 20225025609 punktów za surowce z gracza jogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku jestes adminem i uwazasz ze uzywalem programu?? teraz to mi rece opadly !!!!!!!!!!!! Żadnego PRogramu nie uzywalem !!!!! wcale maciek nie jest ostatnim zweryfikuj raz jeszcze mnie bo widze ze ci sie cos nie udaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus moglbys wyjasnic o co chodziło w speed uni?? jakim prawem Maciek wygral jak usunoles mu wszystkie budowle?? a co za tym idzie ma 0 pkt??? chyba chodzilo o to kto bedzie mial najwieksza flote+obrone

 

O co chodzi ?

Uniwersum będzie otwarte tylko 24 godziny, bez przeliczania statystyk. Po 24 godzinach system podlicza statystyki, usuwa wszelkie budowle, badania, zawraca floty i zakazuje budowy i wysłania czegokolwiek.

Kto będzie miał najwięcej punktów - wygrywa.

 

 

 

Deusx

Warn za spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus moglbys wyjasnic o co chodziło w speed uni?? jakim prawem Maciek wygral jak usunoles mu wszystkie budowle?? a co za tym idzie ma 0 pkt??? chyba chodzilo o to kto bedzie mial najwieksza flote+obrone

 

O co chodzi ?

Uniwersum będzie otwarte tylko 24 godziny, bez przeliczania statystyk. Po 24 godzinach system podlicza statystyki, usuwa wszelkie budowle, badania, zawraca floty i zakazuje budowy i wysłania czegokolwiek.

Kto będzie miał najwięcej punktów - wygrywa.

parapecik tu chodzi o to że zostaną skasowane budowle te które były już wybudowane a on pewnie budował kopalnie i dlatego wygrał. Nie masz się o co czepiać v;]

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parapecik tu chodzi o to że zostaną skasowane budowle te które były już wybudowane a on pewnie budował kopalnie i dlatego wygrał. Nie masz się o co czepiać v;]

 

pzdr

to chyba powinni powiedziec to na poczatku... cel tego uni byl chyba inny...

 

 

nie jest nigdzie napisane ze usuwa budynki które były od początku, tylko WSZELKIE(to słowo dla mnie jest kluczowe) budynki

Edytowane przez parapecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pojęciu usuwa budowle i badania miałem na myśli aktualnie trwające, co zostało poczynione. Samo eko z planety zostaje, natomiast na następną wersję nie przewiduję rozwoju ekonomii.

 

 

EDIT: Jednocześnie myślę, że nigdzie nie jest zawarte o trwających budowach tylko o całym EKO, dlatego statystyki zostaną przeliczone ponownie bez ekonomi i zostanie udostępniony ranking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako, iż właśnie zarejestrowałem się na forum ze względu na ten temat.

Po przeczytaniu tu postów to już do cyrku przez kolejne kilka lat nie muszę iść, a jak mi się zachcę to włączę sobie debatę w polskim rządzie... Wiem powiecie, że to spam - ale to tylko wstęp, a piszę bo mam sprawę...

 

 

 


Po 24 godzinach system podlicza statystyki, usuwa wszelkie budowle, badania, zawraca floty i zakazuje budowy i wysłania czegokolwiek.

 

 


W pojęciu usuwa budowle i badania miałem na myśli aktualnie trwające, co zostało poczynione. Samo eko z planety zostaje, natomiast na następną wersję nie przewiduję rozwoju ekonomii.

 

Sytuacje nie jasne są najgorsze: cyrk, cyrk i jeszcze raz cyrk... Niestety ja, ani większość graczy tutaj nie są jasnowidzami (choć możemy zrobić jakąś ankietę aby to sprawdzić) i nie umiemy czytać myśli innych graczy (choć w tej grze byłoby to bardzo przydatne). Powinny być przejrzyste i jasne reguły. Po tym co się tu wyczynia jestem na NIE dla speedUni jeśli ekipa nie potrafi tego ogarnąć i tylko bezsensowną robotę sobie robi...

 

 

 


EDIT: Jednocześnie myślę, że nigdzie nie jest zawarte o trwających budowach tylko o całym EKO, dlatego statystyki zostaną przeliczone ponownie bez ekonomi i zostanie udostępniony ranking.

 

Wielki + dla Ciebie byłby jakbyś napisał to na początku przed otwarciem... A nie teraz gracz: "maciek" wg mojej opinij został pokrzywdzony jak (i tu cenzura). Ok ale może On nie czuje się z tym źle ^_^ 

 

A teraz sedno sprawy (ale po moich wcześniejszych wywodach coś mi się wydaję - choć potwierdzam, że nie potrafię czytać w myślach, że to też zostało źle zrozumiane przez większość jak nie przez wszystkich graczy i było to małe nieporozumienie...)

 

 


Nagrody:
1 miejsce - astaty o wartości 100 pln
2 miejsce - astaty o wartości 50 pln
3 miejsce - astaty o wartości 20 pln
reszta - 5 astatów

 

a dokładnie: "reszta - 5 astatów", więc rozumiem, że wszyscy gracze którzy uczestniczyli w speedUni (Beta) dostaną po 5 astatów na głowę??

Ja więc czekam na swoją nagrodę :P Jak coś zostało powiedziane/napisane to tego się trzymajmy  ;> 

 

I teraz jeszcze: "Info dla Adminów i Moderatorów"

Wyżej napisany post:

1. Nie łamie żadnego z punktów regulaminu.

2. Nie zawiera obraźliwych zwrotów, ani słów - wulgarnego języka.

3. Nie obraża, ani nie poniża w żaden sposób innego gracza, innych ludzi oraz mniejszości etnicznych.

Dlatego też nie uważam za zasadne edytowanie go lub usuwanie.

 

Pozdrawiam

z wyrazami szacunku (respekt)

asdv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przyjęte jest ze beta nie jest w pełni sprawna I może zawierać liczne błędy... Błędy były,
he wypunktować, ale przede wszystkim nie należy oczekiwać ze wszystko odbędzie się zgodnie z zapowiedziami.

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wyjśc ze zdumienia. SpeedUni nie miało NIGDY polegać na tym żeby rozwijać na nim Eko. Miała to być szybka miazga dla flociarzy. Zadnego eko. Na początku myślałem że gracze bedą rozliczani z ilosci % starc jaki ugrali a nie z pkt. A juz napewno nie z pkt za budynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale widać znaleźli się tacy, którzy postanowili pewnie niedomówienia wykorzystać i chwała im za to. W przyszłości tego już nie będzie.

Gra na tym uni była do du**, ale mam nadzieję, że Deus odrobi lekcję i poprawi błędy aby normalne speeduni działało już prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wyczyszczony z postów poniżej poziomu.

 

 

W pierwszym poście (przed otwarciem uni) pisze, że budowle oraz badania zostaną usunięte - tak też zostało zrobione a statystyki przeliczone.

Oficjalny ranking wygląda tak:

1.     mt07 (przepraszam za niesłuszne posądzenie o używanie programu do skanowania galaktyki)

2.     Boski 233.065.598.254 punktów
3.     klima 176.714.345.866 punktów
4.     lol 157.859.256.233 punktów (-29258354708 za atak na Jogi)

 

 

To już oficjalny ranking zgodny z zasadami zawartymi w pierwszym poście, nie ulegnie on już zmianie.

Każdy zgodnie z obetnicą otrzyma 5 astatów, po swoje nagrody proszę pisać na .gifogamwplata@gmail.com podając nick ze speed uni. Wiadomość musi być napisana z maila, który jest przypisany do konta. Wpisałeś niepoprawny email ? Podaj hasło do konta (możesz je sobie zmienić jeszcze na speed uni i podać hasło tymczasowe). Oczywiście nie zapomnij podać nicku i uni, na jaki ma być wysłana nagroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Start: 8.02 godzina: 9:30

 

O co chodzi ?

Uniwersum będzie otwarte tylko 24 godziny, bez przeliczania statystyk. Po 24 godzinach system podlicza statystyki, usuwa wszelkie budowle, badania, zawraca floty i zakazuje budowy i wysłania czegokolwiek.

Kto będzie miał najwięcej punktów - wygrywa.

 

 

Wszystko pisze w pierwszym poście, oszukać mogłeś sam siebie, nie czytając tego. Post z pierwszego lutego, nigdy nie edytowany. 

Natomiast krzyczenie na administracje, że są oszustami jest raczej mało profesjonalne, nie będę na to reagował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.