Skocz do zawartości

Speed uni - 24h godzinne uniwersum z nagrodami !


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Start: 8.02 godzina: 9:30

 

O co chodzi ?

Uniwersum będzie otwarte tylko 24 godziny, bez przeliczania statystyk. Po 24 godzinach system podlicza statystyki, usuwa wszelkie budowle, badania, zawraca floty i zakazuje budowy i wysłania czegokolwiek.

Kto będzie miał najwięcej punktów - wygrywa.

 

Jak zaczynamy?

Każdy gracz dostanie 3 kolonie, w tym dwie z księżycem. Każda będzie w innej galaktyce oraz w układach 120 - 180 lub 300 - 360 (losowo). Na każdej kolonii będzie EKO:

Kopalnie M K D - 55/50/60

Magazyny M K D - 15 / 15 / 15

Fabryka robotów - 20

Nanity - 10

Laboratorium - 20

Technologie bojowa / ochronna / opancerzenie - 25 / 25 / 25

Reszta po 15 LVL (poza grawiton, MSBN, exp)

 

Księżyc: 10 lvl stacja, falanga i teleporter

 

Stan banku: 30.000.000.000.000 deuteru.

 

Nagrody:
1 miejsce - astaty o wartości 100 pln

2 miejsce - astaty o wartości 50 pln

3 miejsce - astaty o wartości 20 pln

reszta - 5 astatów

 

Wstęp wolny!

 

 

Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości proszę o wiadomość przed, jeszcze można zmienić zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuję tutaj dwie opcje :

 

1) Brak mozliwosci rabowania surowców z planety/moona oraz transportow do gracza .  (Zapobiegnie to oszukiwaniu , znajac polską społecznosc to znajdzie się zaraz ktoś kto oszuka i bedzie miał wiele więcej surowców niz inni)

 

2) Zmniejszenie ilości galaktyk z 11 do 5 (Jak wiadomo na Ogam nie ma masy graczy , po 3 planety na początku na gracza to jest za mało by było 11 galaktyk. Moim zdaniem 5 będzie idealnym rozwiazaniem by była masa zabawy :))

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej nie będzie sytuacji, w której ktoś poprosi 20 kolegów o założenie konta i przesłanie nawet tego regulaminowego 3kkk dexu.

 

to poprosi 20 kolegow aby zrobili konto wybudowali za 30kkk floty i zostawili na moonie :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie budynki będą, latanie wyłączyć rabować nie można, nic nie można bo wy boicie się, że wasz oszusty wyciulają, a i tak nie bedziecie mieli 30 miejsca...

 

To co po ta gra bez latania itd ?

 

A bym zrobił tak jak mówi deusx tylko ze wyniik liczony w % z wygranych... a kto oszukiwał ban na 1 miesiac na swoim uni i spokój... jak ktoś podstawi flote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotujemy specjalne skrypty, które będą przeciwdziałać multi oraz na pewno wygranego sprawdzimy pod kątem każdego ataku. W razie wykrycia jakiejkolwiek nieprawidłowości, gracz zostanie zdyskwalifikowany. Zaraz transportu surowców to dobry pomysł, zostanie od wdrożony.

 

11 galaktyk pozwoli na lepsze zbadanie "ustawionych" złomowań, myślę, że te nie będą miały miejsca. Ponadto jeżeli będzie ruch na takim uniwersum, to nawet podstawione ataki będą trudne do realizacji, ponieważ ktoś nas może uprzedzić. A atak na minutę po pozostawionej flocie bez falangi jest co najmniej dziwny i to będzie bardzo dokładnie badane. Natomiast rabowanie surowców to naturalny proces i to na pewno będzie dozwolone. Oczywiście jeżeli ktoś zostawi na planecie nadzwyczaj wielką sumę surowców to proponuję go w ogóle nie atakować. Zresztą na to też damy pewne zabezpieczenia. Podczas rejestracji będziemy podawać dane ze swojego uniwersum, na którym gramy i to na pewno pomoże w razie weryfikacji.

 

W skrócie reasumując - jeżeli ktoś będzie grał uczciwie to nie ma się czego martwić, jeżeli będzie poddany weryfikacji to na pewno ją przejdzie.

 

 

 

Przyda się też osoba, która nam pomoże pilnować tego krótkiego, ale jakże intensywnego uniwersum - kandydatury na PW !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajny pomysł ;)

...A ja zapytam:

1)A jakie uni mam ja podać? Skoro nigdzie konta nie mam? Czy to oznacza, że nie mogę zagrać?

 

Ponadto powiem wam że jak zawsze przesadzacie z tym ograniczeniami. Jest to pierwsze takie uni, więc jako takie powinno być potraktowane jako testowe... Będziecie dumać tydzień, a i tak nie obędzie się bez przekrętów. Powinno być zabronione to co jest zabronione normalnie. .. w następnym takim uni sobie dopracujecie reszte.

 

Poza tym stoczni brakuje mi w tym zestawieniu deu... - brak informacji o ilości pól na koloni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia na ten moment jest taka ze mogliscie bardziej wszystko przemyslec ;P myslelisice ze bedzei 500 osob? :D:D 

 

po 1 za duzo 11 gali mozna by ograniczyc zasieg falangi lub cos w tym stylu zeby nie bylo za latwo ;) ale jak ktos zrobi planetke w ukladach 20-50 to pewnei przez 24h nie dostanie tam zadnego skana:P bo nikomu sie nie chce przelatywac 100 pustych ukladow zeby skanowac 1 planetke :D

po 2 czemu polowa zadan dziala a polowa nie :P stracilem 2h na robieniu moonow...

po 3 lepsza kontrola ;) jeden gosc o godzinie 13 50kkkk LM +150kkkk LDL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Dziękuje każdemu graczowi za rejestrację i chęć udziału w projekcie speed uni. Zdajemy sobie sprawę, że było kilka problemów, dlatego nie reklamowaliśmy tej opcji aż nadto, można to potraktować jako speed uni BETA.

 

Zdobyiiśmy sporo doświadczenia, następna edycja ukażde się już niedługo. Edycja, która będzie oznaczona numerkiem 1 i będzie zapięta na ostatnik guzik, zbierając doświadczenie z tej edycji. Celowo nie było żadnej osoby, która stale monitorowałaby grę, aby wyciągnąć jak najwięcej możliwych przekrętów i napisać stosowny regulamin.

 

Oficjalnie zwycięzcy:

 

1. Daniel17Majster - potężne zbiórki surowców z obecych planet, najpeniej multi (BAN IP)
2. maciek - eko, żadnych ataków :)
3. mt07   - atak na zbanowanego gracza (jogi), nadzwyczajna ilość zbiorów surowców, atak na gracza Mano, który zrobił flotę praktycznie przed samym atakiem, tym samym ją stracił a mt07 zyskał, to nie wygląda normalnie, poza tym gracz Mano zalogował się tylko dwa razy, w tym na chwilę przed ataiem o drugiej w nocy. Za dużo jest tutaj nieprawidłowości, gracz zostaje wyłączony z rankingu.
4. Boski - multi, dalej nie sprawdzałem
5. klima - atak na gracza podejrzanego, który ma multi i nienaturalne zachowanie, ale ogólnie OK
6. lord - ataki na jogi, drugi atak na tę samą osobą, tylko z inną cyferką w nicku. Tego gracza niesposób było niezauwazyć, ponadto dwa razy atak na niego na dwa różne konta z duża zbiórką surowców...
7. zarinpl - ok

 

Zatem oficjalnie ranking wygląda tak:

1. maciek
2. klima

3. zarinpl

 

 

Co do graczy mt07 i lord oraz Boski:
Boski, miałeś multi, którego nie zgłosiłeś. Nawet po wiadomości do wszystkich graczy, dostałem jedynie PW:
 

Witam zgłaszam grę z jednego IP Boski oraz Nooby.

 

Kojarzę twój nick z innych uniwersów, ale nie w moim interesie jest szukać po całej grze Ciebie i sprawdzać z kim masz multi i jak to wygląda.

 

mt07, lord - nie twierdzę, że oszukiwaliście, po prostu na waszych kontach (szczególnie mt07) było zbyt dużo nieprawidłowości, w następnej edycji nie będziecie mieć możliwości popełnić tych błędów, bo system na to nie pozwoli.

 

 

Oficjalnie ta edycja jest uznana za nieudaną i taka miała być. Mam nadzieję, że to zrozumiecie i spotkamy się w następnej, która będzie wyglądać zupełnie inaczej, może nawet dłużej niż 24h ? Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku sprawdz tro lepiej dobrze siedzialem caly dzien na kopncie zrobilem chyba milion skanow a tyu mi teraz gadasz takie glupoty ze duzo nieprawidlowosci ????????? czy to jest kpina ?? ? nie zakoncze tego na tym bo gralem fair zagralem flota zaqrejstrowalem sie odrana i od razu poszy skany!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oficjalnie ta edycja jest uznana za nieudaną i taka miała być. Mam nadzieję, że to zrozumiecie i spotkamy się w następnej, która będzie wyglądać zupełnie inaczej, może nawet dłużej niż 24h ? Czekam na wasze opinie.

 

 

Grunt to przyznać się do porażki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po za tym spojrz co mu rozwalilem ?? na madry rozum jak rozwalac to flote za duza ilosc surowca a nie glupie 100kk transow !! smieszne jest to ze wykluczasz mnie z rankingu bo masz duzo nieprawidlowosci a co inni ich nie maja ??? nie rabowali ?? nie trafiali na duze farmy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się, atak na gracza Mano jest tutaj kluczowy z wykluczenia z rankingu.

Mnie osobiście nie wydaje się normalne zalogowanie się o drugiej w nocy, wypłacenie surowców, zamienienie ich na flotę a parę minut później atak od Ciebie.

Masz na to jakieś sensowne wytłumaczenie ? Ten ranking może zostać jeszcze zmieniony na twoją koszyść, ale potrzebuję 100% szczegółów.

Proszę o dosłanie wszystkiego, co może być decydujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Z tej strony lord.

Atak na gracza jogi, który poszedł z mojej strony był kilka godzin po rozpoczęciu speed uni. Zaatakowałem go gdyż miał 17kkk dexu na koncie i było 240kk UT wiec potraktowałem go jak normalnego gracza. W drugim ataku zebralem ze 4kkk dexu juz po informacji na SB o graczu jednak przed zbanowaniem go. Prosze o dokładniejsze rozpatrzenie mojego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do graczy mt07 i lord oraz Boski:

Boski, miałeś multi, którego nie zgłosiłeś. Nawet po wiadomości do wszystkich graczy, dostałem jedynie PW:

 

Kojarzę twój nick z innych uniwersów, ale nie w moim interesie jest szukać po całej grze Ciebie i sprawdzać z kim masz multi i jak to wygląda.

 

 

 

Nie nazywaj tego mutli bo tu żadnego multi nie było. Gralem z jednego IP razem z moja dziewczyna i po Twojej wiadomości w grze zgłosiłem to wysyłając do Ciebie wiadomość. 

Zresztą w bardzo łatwy sposób możesz sprawdzić,ze miedzy moim kontem ,a kontem mojej dziewczyny nicki odpowiednio Boski i Nooby nie było żadnych "akcji". Wiec o jakim MULTI tu mowa?

 

Gram razem z moja dziewczyna tez na uni7 RGB i Charwoman . Ja tu nie widzie żadnego multi...

Edytowane przez -Boski-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Z tej strony lord.

Atak na gracza jogi, który poszedł z mojej strony był kilka godzin po rozpoczęciu speed uni. Zaatakowałem go gdyż miał 17kkk dexu na koncie i było 240kk UT wiec potraktowałem go jak normalnego gracza. W drugim ataku zebralem ze 4kkk dexu juz po informacji na SB o graczu jednak przed zbanowaniem go. Prosze o dokładniejsze rozpatrzenie mojego konta.

 

Sprawdzę, proszę tylko około godzinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.