Jump to content

Odwołanie v2 - Winiu

Guest Wnu
 Share

Recommended Posts

Nasz nick:  Winiu

Treść blokady:  Uzywanie wspomagacza falangi

Nick SGO, który nałożył bana: Protektor

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Witam , po prawie 2 miesiącach pisze ponownie odwołanie , po odrzuceniu 1 odwołania dałem sobie spokój z takimi ugamellami , miałem nigdy nie wracać i odrzucałem wszystkie oferty jakie mi dawaliście na GG (dzięki Wam za nie ;))

Ostatnio napisał do mnie gdacz z U6 dając mi małą nadzieje na odbanowanie konta.

Przyczyna mojego Bana jak i moje zdanie jest szeroko opisane w tym temacie:

Piszę z tego nicku , niestety tamten nick mam zbanowany.

Pozdro

Odwołanie zostało raz rozpatrzone i nie widzę powodu, aby je ponownie rozpatrywać.

Nawet pierwotne konto na forum zostało zablokowane, co świadczy jedynie o twoim zachowaniu i podejściu do panujących zasad.

Ponadto przypominam, że jak się dostanie bana to nie można zakładać drugiego konta i udawać, że nic się nie stało, to jest multi za co jest blokada.

• 2 weeks later...

kazdy popelnia w zyciu bledy.Ta kara w przypadku tego gracza chyba zbyt wysoka, 3 miesieczna rozłaka z gra na pewno czegos Go nauczyła i teraz pewnie by zrozumial że nie bedzie zadnych wiecej ustepstw od regulaminu. Dajmy szanse chlopakowi, gdyz i tak nie wiele osob gra, a co na to Aministrator jakbysmy zoorganizowali referendum w tej sprawie? czy dac szanse graczowi WINIU?  TAK lub NIE 

Jest regulamin jest wystawiony ban na dany okres czasu, po tym czasie sie go zdejmie jeżeli jest on do 2059 to zapraszam wtedy.

Dlaczego mu oddawac konto bez floty ktora moze pochodzic z łamania regulaminu, tez mog robic budynki z tego samego tytułu. Wiec całe konto nei nadaje sie do oddania.

Edited by Tryt

Ja bym udzielił Winiowi unbana.

gram już z nim dłuuugi czas i jestem pewny że nie zasłużył na tego bana:)

Chłopa nie spał po nocach tylko niszczyło mony,a teraz jego cała praca poszła na marne ;/

ma już kawałem czasu bana,miał czas na przemyślenia i powinno dać się mu szansę na udowodnienie że gra uczciwie.

tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Pozdrawiam Brasilas

Biorąc pod uwagę, że duża część floty może pochodzić z łamania regulaminu to odbanowanie z całą flota było by nie fair...

Niewiesz nic a szczekasz nie potrzebnie ....

skoncz wiec i mnie nie obrazaj !!

Dagger157

Warn za spam.

Po co to gledzenie boty sroty , licza ile razy kliknąłes jak za duzo to bot, żenada, tylko tak dalej, Winiu tłumaczy ale szanowan dyrekcja ja zawsze wie lepiej, to tak jak za komuny  w urzedzie pan npisze podanie odpowiemy w ciagu 2 tygodni  oczywiscie odmownie , czas chyba nam wszystkim zakonczyć tą przygode , ja tylko z setymety jescze wpadam generalnie to znalazłem sobie bardziej eksytujace zajecie, Rybki sobie łowie hahhahhhhhahh

Guest Winiuuu

Opisze Wam moje wszystkie Bugi , haxy , itp....

Na pulpicie miałem folder "OGAM" oto jego zawartość:

http://zapodaj.net/images/a661c402a658e.png

Po koleji

Czas lotu floty u7 - wiadome było że predkość uni 7 była zmieniona na mniejsza dlatego nie można było wyliczyć czasów powrotu. ten arkusz niby to wyliczał, jednak nie umiałem sie nim obsługiwać , dlatego zrezygnowałem z U7.

KoordyGalaHTTP - program do robienia linków.

Czas badań - pobrany z forum 

Koordy - program do robienia linków w wersji txt.

Kalkulator Ogam1 - pobrany z forum

u6_export1 - mapa U6 przesłana mi przez jakiegoś gracza , juz nie pamietam przez kogo

Mapa 28.07 Mapa jakiigos uni z dnia 28. listopad

spieriz - arkusz do ręcznego robienia linkow

spieriz111riz - jak wyżej

ogam - Koordy graczy w formacie txt.

Kalkulator ogam - pobrane z forum

USWE_UPR -  arkusz do liczenia zysków z ekspedycji

ekspedycje(2)  - Jak wyżej

kalkulator Anta - pobrany z forum

skuzi_calc - pobrany z forum? Nie pamietam.

Schowek - program do robienia mapy.

Wszystkie foldery poniżej są to mapy , robione RĘCZNIE , bez używania żadnych wspomagaczy. ( no chyba że schowek to dla was wspomagacz , niemniej jednak mape musiałem robić sam , nikt za mnie nie klikał)

Tak że teraz wszyscy wiedzą jak bugowałem.

Zresztą - połowa uni używa schowek i Ty ADMINIE dobrze o tym wiesz :)

2 połowa ogam używa program do robienia linków :)

Tyle w tym temacie , Znowu dostane bana za założenie nowego konta. Niestety musiałem wyjaśnić jak bardzo "Hakowałem"

Pozdro , Winiu :)

/// 

szkoda że admin usunął fotke. nic na niej nie było złego....

Edited by Winiuuu

E tam, schowek jak najbardziej ale potem całą akcje robi się w Excelu(Winiu doucz się :P), wychodzą gracze w notatniku i gracze z linków :P:D

Od dawna takie rzeczy są w oryginale(nawet lepsze z aktualizacja co 3 dni) zresztą tu też(jak się kto uprze ;) ), ale to i tak już najmniej ma teraz znaczenie bo połowa ludzi sprzed ponad roku tu nie gra i nie chce grać... aż dziw bierze Winiu że Tobie się chce i chcesz jeszcze wesprzeć tą grę

Osobiście nie rozumiem dlaczego Ci wpakowali bana na 2 lata, to jest zdecydowanie za duża kara jak na 3 krotne kliknięcie, to można zrobić z palca samemu, trzeba naprawdę robić to uważnie, bo można dostać bana, za to że się kilka miarodajnie.

Wracając do kary jest zbyt wygórowana i naprawdę nie rozumiem deu dlaczego nie chcesz jej zmniejszyć wogule. Nie tylko w stosunku do Winia ale wogule w stosunku do wszystkich graczy. Max 7 dni to jest kara, bo robi to bot i nie da się go oszukać, tak więc przemyśl to deu i pomyśl o Winiu, on nie jest taki zły.

Wracając do oryginału... widziałem ostatnio 8xmulti(wydawało mi się że tu były duże).. kara.... 6 dni.

Tak więc nie bądźmy tak surowi, bo nikomu i niczemu to nie służy.

Pozdrawiam oremi

(ps. włącz mi deu SB :) )

Jak ktoś mi ręcznie załączy antybota i nagra to na filmie, na którym będzie widać kliknięcia klawiatury z początkowym testem (kliknij pierw raz, żeby było widać, że klawiatura na pewno działa, potem losowo kilka razy, następnie bez ucinek i montażu zaczynaj klikać) to dam mu astaty za 200 pln (jednorazowo dla pierwszego) i zdejmę blokadę. Na filmie jasno ma być widać klawiaturę jak i ekran komputera. Przejście z testu do klikania winno zawierać ścieżkę dźwiękowa, najlepiej jakąś tam muzyczkę puszczoną w tle bądź własny komentarz :)

Powodzenia

deusx jak dasz astaty o wartości 1000 zł to poświęcę jeden weekend xD

Edit 1

Nie jestem adminem ale wydaje mi się, że ten ban jest stanowczo za surowy. Większość graczy zbanowanych nie walczy tak o swoje konto jak Winiu więc logiczne jest, że zależało mu na koncie i nadal zalezy.

Deusx jaka jest pewnosć, że Twój antybot działa poprawnie w 100%? Nawet w linuxie są błędy.

A tak swoją drogą aktywnych graczy na serwerze nie przybywa a ubywa... i z tego co widać nie zależy Ci na tym bo kolejny gracz może odejść :)

Edited by BeRnI_vip

Guest karaluch

Poklikałem trochę tym F5 (nawet go czasem przytrzymałem )

Co zauważyłem:

1. Stronka się zwieszała czasem

2. Komunikat "flooding session....."

3. Ubyło mi dexu ;P

................................................

Antybot się nie pojawił

To o co prosisz to jakieś nie potrzebne nie mające zasadności zobowiązanie....

Ja w swoim poście nie chciałem się skupić na tym aby wykazać jak działa antybot(bo to na pewno umie wytłumaczyć Shiwa- bo on to napisał) ale zwrócić uwagę na to, że 2 lata za 3 kliknięcia to stanowczo za dużo.

Jestem ogólnie rzecz biorąc przeciwnikiem i zawsze to podkreślałem oszukiwania przy "klikaniu" ludzi z fali i dość często o tym pisałem i gadałem itd. ..ale wykluczanie kogokolwiek z gry za 3-5 kliknięć to stanowczo za dużo...

Bo jeśli spojrzeć przez pryzmat konsekwencji - paru sekund to jak w takim razie uzasadnić karanie multi kont, pushu, które trwają czasowo  nie 5 sekund a trwają czasowo czasem miesiąc(bo tyle może np trwać zasiadanie itp)
Podsumowując za zasiadanie, multi (miesięczne) jest teraz kary... ? ?
Za kliknięcie 5 razy jest dwa lata?

Także może schodźmy albo z 2 lat na tydzień, albo róbmy że za multi jest kasacja kont w zawieszeniu na 1000 lat ;)

Dlatego uważam że odwołanie winia jest jak najbardziej zasadne.

Edited by oremi

A więc oremi jesteś za wydłużeniem kar złodziejom, a skróceniem ich mordercom? W końcu napad trwa nieco dłużej niż naciśnięcie spustu.

Czas w jakim się popełniło przestępstwo nie ma tu nic do rzeczy, także argumentowanie w ten sposób skrócenia kary jest mało sensowne.

Jak już kogoś bronić to zwróciłbym uwagę na wyrządzone szkody.

Użycie broni nie równa się z zabójstwem, zatem skoro Winiacz niczyjej floty w ten sposób nie dorwał to można wziąć to pod uwagę.

Istnieje jednak obawa, że zrobi to znowu i tym razem mu się uda. Wtedy będzie afera, że oszuści są odbanowywani.

A jeśli nic takiego nie miało miejsca no to cóż... deus na podstawie założeń, że coś było niemożliwe sam przed sobą może to uznać za wystarczający dowód i masz Winiu pecha :P

Edited by Neriel

Ty jak zawsze Neriel próbujesz w sobie znany jedynie sposób coś zrównać do czegoś i z cały uporem twierdzić że tak jest...

Jednak zmierzając jednak ku rozwiązaniu problemu, a nie kłóceniu się na nie potrzebnych porównaniach, to powiem tak: Kara musi być i tu nie ma o czym gadać. Kara musi być też adekwatna do tego co się zrobiło.. i tu właśnie jest ten aspekt: tym klikaniem pięciosekundowym nie zrobił nikomu szkody, bo niby jak? Jesteś to w stanie uzasadnić, udowodnić ?

Stwierdziłeś również..."zrobi to znowu i tym razem mu się uda"... gadałem o tym wielokrotnie z Shiwą i powiedział, że "nie da się tego oszukać". Ja Shiwie wierzę. Także nie będzie dyskusji ... jak to zrobi Winiu następny raz, bo....patrz niżej

Ponadto ja nie chce aby znoszono kary za używanie odświeżacza fali, tylko żeby zmieniono karę(która jest pewna).
Chciałbym aby zgodnie z tym co ty napisałeś była "adekwatna", a więc myślę że zdjęcie bana Winiowi jest zasadne, a zmiana tej kary z 2 lat na 1 tydzień jest jak najbardziej odpowiednia.

Pozdrawiam oremi

Edited by oremi

Używanie wspomagaczy dzięki którym można dorwać duże floty i się nieźle przypushować ma się kończyć jednotygodniowym banem? Dla mnie to kpina i proszenie się o więcej bug userów, jawny przekaz - oszukuj, jak Cie złapią to najwyżej sobie tydzień odpoczniesz (przecież to żadna kara, flotowcy i tak często na urlopach siedzą). Jeśli już mamy mówić w takich przypadkach o odbanowaniu to nie można pozwolić by oszukujący gracz nie poniósł żadnej kary a to właśnie proponujesz oremi.

Moim zdaniem administracja powinna zacząć zwracać uwagę na to jak większe floty sa łapane (przecież dużo ich nie ma) i odnotowywać przypadki gdy doszło do wyliczenia powrotu. Gdy gracz zostanie złapany na używaniu wspomagaczy, można by mu odejmować to, co zarobił na 'wyliczaniu', czyli zabierać dużą część floty i wtedy po kilku miesiącach bana można by zdjąć. Ew. przyjąć to co proponuje oremi - tygodniowy ban, ale bez urlopu.

Guest karaluch

Jak ktoś mi ręcznie załączy antybota i nagra to na filmie, na którym będzie widać kliknięcia klawiatury z początkowym testem (kliknij pierw raz, żeby było widać, że klawiatura na pewno działa, potem losowo kilka razy, następnie bez ucinek i montażu zaczynaj klikać) to dam mu astaty za 200 pln (jednorazowo dla pierwszego) i zdejmę blokadę. Na filmie jasno ma być widać klawiaturę jak i ekran komputera. Przejście z testu do klikania winno zawierać ścieżkę dźwiękowa, najlepiej jakąś tam muzyczkę puszczoną w tle bądź własny komentarz :)

Powodzenia

astaty za 200zł poproszę na uniwersum 7 nick karaluch

film przedstawia uruchomienie antyboota przy użyciu klawiosza F5

http://www.youtube.com/watch?v=f3HOWHWf11o

Edited by karaluch

wykluczanie kogokolwiek z gry za 3-5 kliknięć to stanowczo za dużo...

Zanim antybot się załączy trzeba kliknąć co najmniej kilkadziesiąt razy, najmniejsze odchylenie i licznik się zeruje (to dlatego człowiek go nie włączy).

To tylko kliknięcia, właściwie to masz rację, 3 do pięciu kliknięć aby załączyć auto klikacza.

Jakby to twoja flota została zezłomowana w ten sposób, inaczej byś pisał.

W falandze jasno pisze o zakazie w regulaminie również. Nie bez powodu właśnie w tej zakładce jest czerwony komunikat.

To nie jest pierwsze wykroczenie tego gracza, nie ma tutaj mowy o odblokowaniu (chyba, że ktoś spełni warunki z poprzedniego mojego postu :))

Guest karaluch

Na filmie post wyżej widać że antybot się załączy przy używaniu klawisz F5.

Jednak taki komunikat pojawi się nam 7 razy nim zostanie nałożony ban. Więc nie za bardzo  rozumiem o co ten spór z tym odwołaniem.......

Alwego w jednym poście napisałeś że jestem kłamcą, potem że nim nie jestem i znowu że jestem. Także jak formułujesz swoje posty to pomyśl!

Już ci kiedyś napisałem, że jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz wcale... nie pojęcia co mnie zmusiło aby cię kiedyś przyjąć do AlieN.

Chyba trzeźwy nie byłem...

Wracając do tematu...

Deuxs ale nie dwa lata kary...

Kara musi być! Owszem, ale nie dwa lata. Tydzień, dwa tygodnie, miesiąc, ale nie dwa lata.

Tylko tyle chce, a to chyba jesteś w stanie rozpatrzyć.

I nie gram tu dla Winia bo akurat nie przepadam za nim, ale ogólnie dla tych jak wykazał karaluch którzy są w stanie zrobić to sami -własnym palcem.

I dla tych którzy zboczą przez przypadek na złą drogę.

PS>Deu odblokuj mi SB :)

Edited by oremi

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.