Jump to content

Cascader- odwołanie

cascaader
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: cascader
Treść blokady: autoodświeżanie
Nick SGO, który nałożył bana: protektor
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Piszę już drugi raz bo mi się usunęło, co za dzień. W nocy zdjąłem około 15-20 moonów sojuszowi Iluminati, pod ostatnim moonem MrWhite kryła się flota. Pofalangowałem go trochę w międzyczasie farmiąc do ok 5-6 rano. Później wszedłem po paru h i zacząłem falangować od nowa, w międzyczasie wpłacając co jakiś czas surki z planet. White w pewnym momencie zaczął zapychać slotami akcjami transportuj i stacjonuj z moona na planete i odwrotnie. Widząc, co się dzieje, a chcąc widzieć TĘ KONKRETNĄ AKCJE FLOTY ZMINIMALIZOWAŁEM CZCIONKE do minimum czytelności tak żeby widzieć co się dzieje i która akcja jest która. Falangując już tak dłuższy czas dodatkowo po nie przespanej nocce człowiek wykonuje już takie ruchy mechanicznie. Po chwili nagle mi wszystko znika, daje jeszcze kilka razy szybko odśwież, mysląc że się net przyciął albo serwer i wyskakuje okno o nałożonym banie. To jest bezsens, że Deus przy robieniu tego protektora nie wziął pod uwagę, że ktoś może zminimalizować sobie w takim przypadku czcionke na potrzeby danej akcji i nie widzieć tego ustrojstwa. 

A teraz pół przytomny, nie czytając już co napisałem (bo robie to 2x) mam nadzieje na zdjęcie mi tego cholernego bana, przez którego zapewne White mi ucieknie.
Odwołania niezastosowane do wzoru nie będą rozpatrywane.

Edited by cascaader

Deus przy robieniu tego protektora nie wziął pod uwagę, że ktoś może zminimalizować sobie w takim przypadku czcionke na potrzeby danej akcji i nie widzieć tego ustrojstwa.

Jeżeli widziałeś flotę, to również widziałeś antybota i DUŻY CZERWONY NAPIS. Jeżeli tego nie widziałeś, floty również widzieć nie mogłeś.

Ponadto człowiek nie jest w stanie odtworzyć ruchów do bana, gracze to sprawdzali uruchamiając nawet BOTY, większości nawet bot nie załączył antybota.

Minimalizacja czcionki ? Nowość, gratuluję pomysłu, ale nie to zwalnia od uczciwego grania.

A co w tym dziwnego, że trzeba sobie jakoś radzić jak ktoś ci wywala 50-60 slotów jak nie lepiej (MrWhite mógłby się wypowiedzieć i powiedzieć mniej więcej ile slotów było zajętych bo blokowała mu 2/3 sojuszu jak nie cały sojusz). I to chyba normalne, że mając tyle slotów nie widziałbym tam gdzie jest flota, a żeby widzieć czas, bo tylko to wystarczyło trzeba było to zminimalizować. No to widocznie jestem wyjątkiem od Twojego wspaniałego bota (chociaż nie koniecznie, bo też jestem GRACZEM i mi się bot wyświetlił) który niby się nie załącza. No ale czego mogłem się spodziewać, brak argumentu, a tylko tyle, że bot się wyświetlił i tyle. Co tu było nie uczciwego? nie dość że siedziałem dwie noce z rzędu żeby moony pozdejmować kilku osobom, czas poświęciłem, pół przytomny to jeszcze to jest nieuczciwe. Pożal się boże wszechwiedzący Deus przecież wie lepiej, że jestem botem. Z resztą szkoda gadać, kłócić się o swoją uczciwość nie będę, jest sporo innych serwerów, gdzie administracja nie uważa każdego gracza za oszusta, gdzie się nie kończy sesja co godzinę. PS. BUGG Z POWRACAJĄCĄ FLOTĄ Z ACSA DALEJ JEST, no ale skoro Ty twierdzisz, że nie ma, to spoko - Twój serwer, Twoje zabawki. Ja już za tą zabawe podziękuję , nie nabawiłem się specjalnie tylko straciłem czas i nerwy, no ale człowiek się uczy na błędach i wiem gdzie już nie wrócę. Pozdrawiam mój wspaniały sojusz, który zrobił dla mnie dużo, dzięki za rozmowy, za wsparcie, za pomoc, za wiarę, że nie jestem żadnym oszustem tak jak twierdzą niektórzy. No i pozdrawiam przeciwników, którzy pewno odetchnęli w spokoju przez to i pewno się cieszą z obrotu sytuacji :).

Nawet przez chwilę się nikt nie pochyli nad tą sytuacją  - NAWET PRZEZ MOMENT NIKT NIE SPOROBUJE PRZYJĄĆ JEGO TŁUMACZENIA.
NAWET NIKT TEGO NIE ROZWAŻY. Nie dość ,że trzeba czekać na odpowiedź "x czasu" to jeszcze nawet nikt tego nie sprawdzi.
Najlepiej nałożyć Bana i mieć z głowy. Przecież każdy jest oszustem i każdy za wszelką cene chce oszukać.

Jakie są dowody tego,że Cascader oszukiwał - jakie oprócz tego "antybota" z pewnośćią można to jakoś sprawdzić.

DOWODY proszę je to dać!

p.s i nie pisać mi tutaj,że prawo głosu ma tylko osoba zainteresowana - jestem założycielem sojuszu i to jest mój gracz,a ja jestem z nimi od początku do końca. Wiec podkreślam jeszcze raz uszanujcie czas Cascadera i pochylcie się nad tą sprawa i przedstawcie dowody bądź uznajcie ich brak - ta gra ma masę błędów bierzcie na to poprawkę.

Boski a co mamy napisać, nie ważne czy był winny czy nie, nie wpisanie kodu do antybota = ban to wiadomo nie od dziś i większość osób pilnuje tego bardziej niż floty.

Co do całej sytuacji... ja mam na to wszystko inne zdanie, ale kogo to obchodzi...natomiast fakt jest jeden kolejnego gracza mniej i nie jest to powód do radości...

Deus prawda jest taka że nie masz juz wystarczająco czasu lub ochoty na ten serwer, antybot kuleje, nie można normalnie farmić 6 ataków i trzeba wpisywać, po następnych 4 atakach ponownie i znów mamy spokój na 4-6 fal :cojest: , toż to bzdura odechciewa sie grać. Co do ASC to faktycznie błąd pojawił się ponownie, więc kolejny + na rzecz aby nie grać flotą... a może czas rzucić to wszystko w diabły ;/

Edited by MrWhite