Jump to content

Odwołanie Paulo_HB i mt07

mt07
 Share

Recommended Posts

nick: Paulo_HB mt07
Treść blokady: multi 1/2 multi 2/2
Nick SGO, który nałożył bana: Marco
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:
na uni 6 gram od dawna braciak patrzac na mnie zlapal bakcyla ogam i wykupil konto z nieaktywnych, zreszta byla odrazu po zakupie zgloszona gra z 1 IP

Witam to bardzo dziwne ponieważ Paulo_HB(vel Pan?) ewidentnie w zgłoszeniu gry z 1 IP podał, że "mam dużo czasu więc będę grał na 2 kontach ale spokojnie nie będzie powiązań" czym przyznał się do posiadania multikonta stąd moja blokada.

Witam to bardzo dziwne ponieważ Paulo_HB(vel Pan?) ewidentnie w zgłoszeniu gry z 1 IP podał, że "mam dużo czasu więc będę grał na 2 kontach ale spokojnie nie będzie powiązań" czym przyznał się do posiadania multikonta stąd moja blokada

powiedzialem mu co ma zrobic bo nie mialem czasu ja tego zglosic, od dawna gram na uni 6 i dobrze wiem jakie sa zasady i jak chcialem multi to moglem od razu je zrobic. a nie po ponad roku albo dluzej bledem bylo powierzyc mu zgloszenie gry z jednego ip, to co napisal mi tlumaczyl tym ze nie wiedzial o co chodzi dokladnie z tym zgloszeniem a piszac to mial na mysli konto ktore ma na uni4/5 bo myslal ze zgloszenie tyczy jego kont z uni 4 i 6 ktore oby dwa wykupil.

jesli uznaci to jako blef trudno ale wierzcie mi ze tysiace godzin ktore spedzilem na grze tutaj nie zostaly by zmarnowane w tak glupi sposob, ukarajcie jego zablokujcie mu konto za cokolwiek bo on i tak je zmarnuje :P ale jesli chodzi o mnie to prosze o anulowanie kary i mozliwosc dalszej gry z gory dziekuje