Skocz do zawartości

Harmonogram prac i zmian styczeń


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Ogłaszam harmonogram zmian i prac, który zostanie realizowany zgodnie z poniższymi datami:

 

14.01 - Mistrz zgadywania vol 3., inny system przejmowania kont nieaktywnych, usunięcie depozytu sojuszniczego, elektrowni fuzyjnej

14.01 - Rozpoczęta procedura łączenia uniwersum 4 i 5 (dostępna przez 21 dni), zmiana ochrony słabego gracza

15.01 - wewnętrzne prace nad symulatorem dla Neriela, dzięki czemu niebawem pojawią się nowe jednostki bojowe lub/i obronne

16.01 - historia banku nagród z zadań i innych uznań

17.01 - przygotowanie speed uni / uruchomienie systemu poradników

18.01 - speed uni (1 dzień, sobota) 

20.01 - Resorty (wydobycia i dla zwiększenia obrony [jonowa,laserowa,plazmowa] - do omówienia jeszcze)

21.01 - Nagrody za aktywność,

22.01 - Więcej pakietów / zmiana za tryt (jakie - to omówimy)

 

 

 

 

Jeżeli nie ma tutaj zatwierdzonej modyfikacji / pomysłu proszę o podanie linku w tym temacie, postaram się to dopisać w w/w harmonogram. Niestety w wyniku awari systemu operacyjnego straciłem folder z zapisanymi danymi (wracam do papierowego notesu :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie napisac , w kolejnych aktualizaciach dodał bym wizualną zmiane w wiadomosciach , tak by było widac czy ktoś odczytał wiadomośc czy też nie , poprostu zrobił bym historie wiadomosci i oznaczył przeczytane na zielono , nieodczytane na czerwono . Drobiazg ale niektórym by ułatwił sprawe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.ogam.online/topic/16847-ma%C5%82a-modyfikacja-nawigacji-po-galaktyce/

 

napisałeś, tu cytuję :

"Zapytam się dokładnie jak to zrobić i wprowadzę opcję  :)"

 

i dalej czekamy na odpowiedź czy da się zrobić , czy nie da ...

 

swoją drogą fajnie że parę zmian się szykuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !

 

Ogłaszam harmonogram zmian i prac, który zostanie realizowany zgodnie z poniższymi datami:

 

14.01 - Mistrz zgadywania vol 3., inny system przejmowania kont nieaktywnych, usunięcie depozytu sojuszniczego, elektrowni fuzyjnej

14.01 - Rozpoczęta procedura łączenia uniwersum 4 i 5 (dostępna przez 21 dni), zmiana ochrony słabego gracza

15.01 - wewnętrzne prace nad symulatorem dla Neriela, dzięki czemu niebawem pojawią się nowe jednostki bojowe lub/i obronne

16.01 - historia banku nagród z zadań i innych uznań

17.01 - przygotowanie speed uni / uruchomienie systemu poradników

18.01 - speed uni (1 dzień, sobota) 

20.01 - Resorty (wydobycia i dla zwiększenia obrony [jonowa,laserowa,plazmowa] - do omówienia jeszcze)

21.01 - Nagrody za aktywność,

22.01 - Więcej pakietów / zmiana za tryt (jakie - to omówimy)

 

 

 

jest 29 stycznia, i żadnego z wyżej wymienionych zmian nie zostały wprowadzone, administracja zajmuje się mistrzem zgadywania i nie odpowiada na pytania graczy

rozumiem że prowadzenie gry internetowej pozwala na dużo luzu, ale jeżeli ktoś daje jakieś obietnice a potem sprawy nie ma przy jasno wyznaczonym terminie, wygląda to lekko mówiąc niehonorowo w stosunku do graczy

wystarczyło by dać znać na jakim etapie są prace, choć zapewne na zerowym,  a tu jak widzę mimo pytań graczy rekcji nie ma

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez DarkPassenger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, więłem na siebie zbyt dużo obowiązków.

W niedziele (wieczorem) pojawią się niektóre opcje, w poniedziałek zostanie dodane reszta + mała niespodzianka oraz rekompensata dla każdego za cierpliwe czekanie.

Speed uni nie zostało uruchomione, bo po prostu nie było o nim reklamy wcześniej (nie pomyślałem o tak banalnej rzeczy).

 

Za chwilkę wstawiam reklamę speed uni i w poniedziałek będzie ustanowiony nowy harmonogram z innymi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo obiecywanie po 10x że jutro będzie i jutro przynosi (tradycyjnie) futro to nie najlepszy pomysł...

To wskakuj w czerwony mundurek admina i rób... Osoba mająca chodź trochę świadomości jakie problemy sprawia programowanie czeka cierpliwie.

Szkoda, że się tak na forum sejmu nie wypowiadasz o temacie drug i autostrad. Obiecał to zrobi nie ważne, że z opóznieniem nawet niech to bedzie 20 luty, fajnie mi sie podoba bede sie cieszył wtedy że jest. Bez tego gra działała, wiec to poprawi tylko gre a nie uniemożliwa dalsze granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wskakuj w czerwony mundurek admina i rób... Osoba mająca chodź trochę świadomości jakie problemy sprawia programowanie czeka cierpliwie.

Szkoda, że się tak na forum sejmu nie wypowiadasz o temacie drug i autostrad. Obiecał to zrobi nie ważne, że z opóznieniem nawet niech to bedzie 20 luty, fajnie mi sie podoba bede sie cieszył wtedy że jest. Bez tego gra działała, wiec to poprawi tylko gre a nie uniemożliwa dalsze granie.

 

Misiu drogi...

Deus jest usługodawcą. My jesteśmy jego klientami. Gdyby firma w której pracuję miała takie podejście do swoich klientów to umowy szybko zostały by rozwiązane. Tutaj usługodawcy nie zmienimy (chyba, że porzucimy dobytek) i to jest jedyny powód, dla którego gra tutaj połowa z Nas - bo szkoda porzucić konta... A niestety Deus ma taki charakter (podejście do klienta), że tylko zraża do siebie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie misiuj mi tu ;]

 

Jaki klient ? Wszystkie konta należą do właściciela w tym wypadku do Deusx'a i z dobrego serca daje Ci możliwość grania za darmo na koncie.

Nie akceptuj regulaminu jak go nie czytasz... Ja osobiście za czasów SGO przeczytałem go około 30 razy. Masz jakąś umowe kliencie bo ja jej nie dostałem ;]

Wiele razy się zraziłem do ludzi oraz Ci sami mi pomogli... wiesz jak sie to nazywa ? Życie

 

 

Skończyłem rozmowę z Tobą.

Edytowane przez Tryt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beke mam z Ciebie...

Deus nie z dobrego serca to robi, tylko dlatego, że ma z tego kasę. To się nazywa prowadzenie firmy. I gram nie za darmo a za pieniążki, takie coś co dostajesz na początku miesiąca na konto. Może nie przelewam tyle co Soprano czy NN, ale za darmo na pewno nie gram.

Regulamin to ja czytałem, nawet go zrozumiałem w przeciwieństwie do Ciebie. Jest tam taki zapis jak "3. Właściciel zobowiązuje się do należytego świadczenia usług dla użytkownika." i ten punkt Deus regularnie łamie.

 

"Masz jakąś umowe kliencie bo ja jej nie dostałem  ;]"

 

Znaczy co? Listonosz miałby ją przynieść, że jej nie dostałeś? Z tego samego regulaminu, który podobno czytałeś, ale najwyraźniej nie zrozumiałeś:

"1. Zawarcie umowy ogólnej o świadczenie dostępu do serwisu ogam.online następuje po zarejestrowaniu bezpłatnego konta.". No ale Ty dalej nie masz żadnej umowy..

 

Masz racje - zakończ te rozmowe bo pośmiewisko z siebie robisz.

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100% Alwego ;) gram tutaj juz dlugo moze nie jakos intensywnie ale gram:P  astaty kupuje raz na 2-3 miesiace co by nie bylo prowizji +geolog;) gram po prostu zeby zabic nude, jak by Deus serio wzial sie za robote i nie zniechecal do siebie graczy robiac przynajmniej to co obiecuje mialby 5x wiecej ludzi na kaznym uni a co za tym idzie 5x wiecej takich jak ja ktorzy daja mu 20zl/miesiac, ale jak jemu pasuje to co ma to nam nie pozostaje nic tylko grac i cieszyc sie ze wgl jest taka mozliwosc

 

widocznie wszystko zostalo przekalkulowane i bardziej sie oplaca zarabiac na kilku osobach placacych po 100zl++ miesiecznie niz na kilkudziesieciu ktorzy daja po 10 ;)

Edytowane przez parapecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wskakuj w czerwony mundurek admina i rób... Osoba mająca chodź trochę świadomości jakie problemy sprawia programowanie czeka cierpliwie.

 

no właśnie pisze to osoba co mogło by się wydawać ze ma pojecie o programowaniu i jak pisze takie bzdurne daty to chyba jest świadoma swoich możliwości i że da rade to ogarnąć w tym czasie co podała... co innego obiecywać i bezpardonowo lecieć w kulki a co innego starać się i nie podawać konkretnych dat z których sobie nic nie robi... jeśli by te zmiany wchodziły jedna na miesiąc to i tak byłby cud!! znając możliwości admina to teraz myśli jaką niekończącą się promocje nam zafundować...

Edytowane przez micks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś super jak grasz za pieniądze. Ja też i tak sie nie napinam jak ty.

 

Ok już nie bede sie na ten tematy wypowiadać bo wiem i tak że cały ogam jest przeciw temu co mowie bo kto by sie godził na cos jak może nie godzić.

Edytowane przez Tryt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.