Skocz do zawartości

Literkia D i S - wprowadzenie graczy w błąd


-Boski-

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem graczem uni7 - przed kilkoma dniami zostałem zaatakowany przez gracza, który miał dla mnie literę D, więc zakładam, że ja dla niego miałem literę S.

Ten gracz mnie zezłomował. Wartość mojej floty i obrony nie stanowiła 5 % jego wartości. Więc ataku zupełnie z jego strony się nie spodziewałem. Napisałem do admina z pytaniem jak to jest możliwe?
Otrzymałem odpowiedź, że "te" literki nie dotyczą graczy z top 120 (zakładam,że takie "top" jest dopasowane do każdego uniwersum indywidualnie) Moje pytanie brzmi skąd ja niby o tym miałem wiedzieć? Skąd Nowy Gracz na Uniwersum ma to wiedzieć ?

Pytając admina o miejsce  gdzie te zasada się znajduję dostałem następującą odpowiedź, cytuje : " (...) ochrona ulega zmianom ciągłym, dlatego jeszcze nie ma żadnych oficjalnych informacji. "

Skoro jestem w top 120 i nie obowiązuje mnie zasada D i S to uważam, że w tym wypadku te litery nie powinny mi się wyświetlać. Jest to ewidentne wprowadzanie gracza w błąd.

Nie chce słuchać o tym, że nie zrobiłem Fs czy coś w stylu 'pilnuj swojej floty' bo to nie o to w tym chodzi.

Pytam jeszcze raz SKĄD NOWY GRACZ MOŻE WIEDZIEĆ O JAKIEJŚ ZASADZIE TOP 120 - skoro ja przez 40 minut szukałem na forum i w regulaminie i nigdzie tego nie znalazłem.

Proszę o ustosunkowanie się.

Edytowane przez -Boski-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoinformowanie dokładnie gracza w zakresie gry nie zwalnia go, do przestrzegania podstawowych zasad ochrony swojej floty.

 

Zostawienie floty samopas wiąże się z ryzykiem ataku każdego innego gracza, nie tylko tych w obrębie. I ochrona jak i jej zasady nie mają z tym nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoinformowanie dokładnie gracza w zakresie gry nie zwalnia go, do przestrzegania podstawowych zasad ochrony swojej floty.

 

Zostawienie floty samopas wiąże się z ryzykiem ataku każdego innego gracza, nie tylko tych w obrębie. I ochrona jak i jej zasady nie mają z tym nic wspólnego.

Nie zaatakował mnie gracz jakiś tam tylko gracz, który miał literkę D - JESZCZE RAZ POWTARZAM NAPISZĘ TO DUŻYMI LITERAMI NIE CHODZI O FS'a CZY JEGO BRAK. Ciężko mówić o jakimś niedoinformowaniu jak tego NIGDZIE NIE MA - podkreślam NIE MA. Nie ma żadnej wzmianki w grze o TOP 120

Edytowane przez -Boski-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym top 120 to ja też nie wiedziałem, a w sumie jakoś tematy forum mnie nie mijają

trzeba przyznać deu że ty po za informowaniem ludzi o promocjach to masz poważny problem z informowaniem ludzi o tym jakie tu zasady panują (tą powyższą propozycje też pewnie zastosujesz i cisza nikomu nic nie powiesz

 

może idąc drogą kierunkowego myślenia utwórz temat w informacjach o aktualnościach i tam wszystkie wprowadzone zmiany wpisuj - bo trzeba naprawdę czasu i chęci oraz wyczucia aby doszukać się waszych ....innowacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.