Jump to content

Odwołanie Sarius

Sarius
 Share

Recommended Posts

Nasz nick:   Sarius 

Treść blokady:     Multikonto 1/2 + Push przez atak (do wyjaśnienia)

Nick SGO, który nałożył bana:  Dagger157

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:  Multikonto to jakaś pomyłka, zbieżność nicków to tylko żart kolegi który otrzymał po mnie konto.

A co do ataku. To nikt nie chciał na mnie łaskawie poleciec, wiec poprosiłem kolege któremu oddałem konto żeby zaatakował mnie i żeby zaliczyło zadanie 11 z floty. (Uzyskaj 50.000.000% z PZ w starciu jako zwycięski obrońca.) A ja mu potem oddam wartość floty. No wiec kolega wszedł na konto i rzucił całą flote (mimo że mu mówiłem że to za dużo i że szkoda floty) na mnie. No to ja dobudowałem LM (bo w symulatorze wychodziło ze bedzie remis), obroniłem sie i zebrałem złom. Nastepnie kolega stwierdził ze nie chce mu sie grać w tą gre i że odda konto innemu koledze. Tyle że nie spieszy im się z oddawaniem i dawaniem kont bo sie nie potrafią zorganizować jakoś konkretnie. Ale w każdej chwili moge oddać równowartośc floty jak tylko ktos wejdzie na to konto. 

Mam nadzieje że napisałem to zrozumiale.

A co do ataku. To nikt nie chciał na mnie łaskawie poleciec, wiec poprosiłem kolege któremu oddałem konto żeby zaatakował mnie i żeby zaliczyło zadanie 11 z floty. (Uzyskaj 50.000.000% z PZ w starciu jako zwycięski obrońca.) A ja mu potem oddam wartość floty. No wiec kolega wszedł na konto i rzucił całą flote (mimo że mu mówiłem że to za dużo i że szkoda floty) na mnie. No to ja dobudowałem LM (bo w symulatorze wychodziło ze bedzie remis), obroniłem sie i zebrałem złom. Nastepnie kolega stwierdził ze nie chce mu sie grać w tą gre i że odda konto innemu koledze. Tyle że nie spieszy im się z oddawaniem i dawaniem kont bo sie nie potrafią zorganizować jakoś konkretnie. Ale w każdej chwili moge oddać równowartośc floty jak tylko ktos wejdzie na to konto. 

Nie oddałeś surowców, a napisałeś, że to zrobisz. Podaj datę, gdy ostatni raz logowałeś się na konto NapewnoNieSarius, albo chociaż bardzo przybliżoną.

Oddam jak ktoś bedzie na koncie, nie wysle ich od tak zeby ktos zabrał. Dostałem nowe konto chyba coś około 16 listopada (bo wtedy pierwsze SJ jest na forum z tego konta) wiec i ostatni raz wtedy sie logowałem na to drugie konto.

Nowy właściciel może się szybko nie pojawić, mimo to regulamin, to regulamin, surowce trzeba natychmiast odesłać, a co koledze szkodziło wejść na chwilę i wpłacić do banku? 05.12.13r. był push z udziałem kont aktualnie zbanowanych, na korzyść konta "Sarius", blokada minęła ale surowce zostały.  Po za tym piszesz, że ostatnio logowałeś się na stare konto 16 listopada, a ja widzę jak logowania się przeplatają dużo później i akurat w czasie tych incydentów. Ban pozostanie.

To już wiem o co chodzi. Wtedy jestem w szkole i mamy zajecia typu informatyka. Siedzimy na komputerach obok siebie. Wiec jeśli już to powinno to być jako "niezgłoszona gra z jednego IP" a nie multikonto.

Jestem w stanie się z tym zgodzić, gdyż przypadki wspólnego IP pojawiają się w określonych dniach i porze. Zmienię treść bana na "Niezgłoszona gra z jednego IP ze złamaniem zasad + Push - nieoddanie surowców" i łączny czas będzie wynosił 21 dni (7+14). Czas będę liczył od 28 grudnia (data nadania bana), więc pozostanie jeszcze 13 dni. Surowce należy oddać w ciągu 7 dni od zejścia z bana i mają zostać wpłacone do banku. Nie będę tolerował przypadku, gdy pozostaną one na planecie/moonie i ktoś sobie je "zabierze". Proszę pamiętać, że logowanie się w miejscach publicznych (kafejki, szkoła) oraz sieciach osiedlowych, wymusza na nas zgłoszenie gry z jednego IP i podanie nicku naszego konta z informacją, że inni też mogą logować się z podobnego IP.