Jump to content

Pytanie dot. regulaminu

Neriel
 Share

Recommended Posts

Nie wiem gdzie powinienem to napisac ale potrzebuje wyjasnienia.

2.1. Zarzadzanie wiecej niz jednym kontem na Universum jest niedozwolone.

A wiec zarzadzanie oznacza STAlE uzywanie konta, a nie wejscie, zabranie surki i wyjscie?

3.1. - Wszelkie formy pushingu sa zabronione, za wyjatkiem sytuacji opisanych w pkt 3.7 oraz 3.8.

Wszelkie to wszelkie, i TYLKO pkt. 3.7 i 3.8 sa wyjatkami

3.5. - Wykorzystuje dodatkowe sposoby i mozliwosci, by jedno konto otrzymywalo surowce bez wysylania czegos w zamian (handel) lub stosuje przeliczniki /ceny dumpingowe.

Czyz nie tak jest? Wykorzystal dodatkowy sposob na przekazanie surki bez wysylania czegos w zamian

4. Bank sojuszowy

a) zabrania sie zbiorki surowcow dla gracza, tylko po to, aby pozyskal punkty w statystykach.

Zbiorki powinny byc dla celcow krytycznych(np wojna); dla zezlomowanych graczy.

b) zabrania sie, aby silniejszy gracz po przez bank dawal surowce slabszemu graczowi (zezwolone to jest, tylko gdy gracz jest zezlomowany oraz laczna suma surowca nie moze przekraczac 5.000.000.000.

Oraz wszelkie inne zasady pushingu obejmuja wszystkie dodatki w grze (typy bank sojuszowy)

Wyplacono surowce i nie w celu pomocy komus zezlomowanemu, przekroczono 5kkkk surowcow

Czy fakt, ze Lorak mial haslo jest az tak przewazajacy, zeby zignorowac te wszystkie punkty?

Wiec chcialbym wiedziec czego tutaj nie rozumiem w regulaminie. M.in. zeby nie byc nazywanym przez Pocikole "dzieciakiem" czy "frajerem".

Nie chodzi mi o bana dla Loraka tylko o moja niewiedze czy moze niezrozumienie

I z laski swojej Pocka nie zamykaj tematu - kulturalnie sie pytam i oczekuje normalniej odp., a nie "bla bla bla dzieciaku"

I dla mnie to wydaje sie dziwne ...

Na chlopski rozum - jak ukradniesz pieniadze to niewazne co z nimi zrobisz - jestes zlodziejem i odpowiadasz jak zlodziej. Mozesz nawet wydac je na cele charytatywne - ukradles je i tylko na to sie patrzy.

Rozumiem, ze tutaj jest ten limit paru bln, na ktore sie przymyka oko, ale jak sie bierze wiecej, to juz powinno podchodzic pod kradziez/zlamanie regulaminu ...

Pytania dotyczace regulaminu sa smieszne. Zarzadzanie czyli uzywanie (wiecej w slowniku wyrazow bliskoznacznych).

za wyjatkiem sytuacji opisanych w pkt 3.7 oraz 3.8.

Skoro tak pisze, to tak jest i tylko 3.7 i 3.8.

Co do loraka - patrz pregierz.