Skocz do zawartości

Tworzenie moona a jego średnica.


adrosx

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, jak to jest drodzy koledzy ? Czy wielkość PZ ma znaczenie o jakiej średnicy powstanie moon?

Zrobiłem próby na 2 planetach z 1337 LM czyli równe 20% i wyszły mi moony 3000 średnicy stąd pytam.

W poradniku widziałem że niby to jest losowe, ale szukając na forum natrafilem na plany sprzed jakiegoś  czasu o wprowadzeniu nowego wzora na moona?

 

No i mam 2 pytanko - jak zniszczyć własnego moona? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak to jest drodzy koledzy ? Czy wielkość PZ ma znaczenie o jakiej średnicy powstanie moon?

Zrobiłem próby na 2 planetach z 1337 LM czyli równe 20% i wyszły mi moony 3000 średnicy stąd pytam.

W poradniku widziałem że niby to jest losowe, ale szukając na forum natrafilem na plany sprzed jakiegoś  czasu o wprowadzeniu nowego wzora na moona?

 

No i mam 2 pytanko - jak zniszczyć własnego moona? ;-)

 

Musisz poprosić kogoś by zniszczył Ci moona :) no chyba, że kasujesz planetę to i moon zostanie zniszczony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuć okiem w ten link http://forum.ogam.online/topic/11574-planety-wielkosctemperatura/

 

a Moona nie mozna zniszczyc... samemu chyba ze zniszczysz rowniez planete... na ktorej znajduje sie Moon

Hej kolego, ale w tym linku co podałeś, nie ma nic o średnicy moona, chodzi mi o to czy generalnie robiąc próby moonowe robiąc wiekszy PZ czy mam większa szanse na większy moon, bo już sam nie wiem czy na to jest jakikolwiek wzor, czy jest to zupelnie random.

 

http://www.iv.pl/images/68566946116089359360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość księżyca zależy od tego, jakie PZ powstanie w wyniku starcia na planecie.

Księżyc można spokojnie powiększyć bez niszczenia go, wystarczy wysłać odpowiednią il. okrętów na planete, gdzie chcemy stworzyć/powiększyć księżyc.

 

Jaki powstanie księżyc możemy wyliczyć w symulatorze, (nawigacja => zakładka symulatory => Symuluj niszczenie lub tworzenie ksieżyca.)

 

Próby moonowe można wytworzyć samemu, wysyłając okręty z innej planety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.