Skocz do zawartości

Obrona.


Aro366

Rekomendowane odpowiedzi

A wlecialbys w bunkier, w ktorym stracilbys cala flote, a 70% bunkra sie i tak odbuduje? ;]

 

Na chwile obecna (bez SD) chocby zebrac na ACS cala flote z uni2 to i tak bunkra za 10x mniej surki nie rozwalisz, a 7 bld mety to az tak duzo nie jest

 

Liczac sam bunkier, a z flote ktorej by bronil to uuuu :>

 

 

No ale juz z doswiadczenia wiem, ze zawsze ktos cos wymysli, zeby wroga pojechac... to powiedzonko chyba kazdy zna - nic nie jest wieczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 mld chyba mialo byc :P

200 bln WR to tak nie bardzo (200.000.000.000.000)

 

Prawda mozna by w taki bunkierek wleciec, ale to juz amatorszczyzna robic taki bunkier.. przed czym cos takiego mialoby mnie obronic :P

Jak robic to cos wielkiego, co bedzie powodem do dumy itp. :)

 

Wiadomo, ze z takim bunkrem zawsze jest tych 3-5 graczy, ktorzy i tak rozwala go nam 1/5 swojej floty, wiec to jest pewna porazka i marnowanie surki..

 

Mi bardziej chodzi, ze nie warto wlatywac w wielkie bunkry, bo niewiele sie zniszczy, a wiele sie straci (chociaz nie zawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pocikola

Fs- to wysylanie floty na czas twojej nieobecnosci z misja stacjonuj z jednego moona na drugi.

 

Pozwala to utrzymac twoja flote kolejne kilka godzin dluzej. Niz stacjonowala by na planecie i czekala na atak. Ktory na 60 % by nastapil.

 

Sam sobie odpowiedz po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.