Skocz do zawartości

deusx

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Ilu graczy twoim zdaniem nie zrezygnuje jeśli po roku rozbudowy moona postawią flotę a ty wlecisz GSami i go zniszczysz?

 

Także na u3 swego czasu miałem pare "wypasionych moonów". Falanga 20, teleport 14, fabryka 27, mogłem się z niego chwalić, że rekord mam itd... przyleciał DarkPassenger i go zdjął. I co? To powód żeby się załamywać ? Żeby kończyć grę ?

Z Twojego opisu tak właśnie wynika. Gra flotą jest ryzykowna i z tego chyba każdy sobie zdaje sprawę. Obecnie w rekordach dot. moonów powiedziałbym jest balans, zrobienie odpowiedniego poziomu falangi (15), żeby coś tam widziała i teleportu w miarę nie ograniczającego nas (5) nie jest wcale taki długi jak mówisz. Pare dni i jest.

 

Na rekord w tej kategorii wymagany jest czas i szczęście, że nikt nam tego moona nie zdejmie.

 

Skoro ma być łatwiej, to możemy dodać:

-bibliotekę, skracającą nasze badanie o 1/2 czasu na każdy poziom budynku,

-niewidzialną flotę nawet na falandze, moony przynajmniej spadać nie będą,

-kopalnie na moonach, labolatoria

-zamiast FS na stacjonuj zrobić opcje rozproszenia floty w układzie, mniej spalimy, a flota wróci dopiero jak sobie tego zażyczymy, a nie zaplanujemy...

 

tak, dokładnie. To wszystko co wyżej wymieniłem to totalne absurdy i osobiście uważam, iż nanity + moon = błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz, że rok jest potrzebny na budowę to widzę, że rzeczywiście dużo używasz moona :)

 

Fabryka robotów na poziom 25 - 93d 04h 57m 43s

Teleporter na poziom 12 - 131d 06h 46m 09s

Falanga czujników na poziom 18 - 43d 16h 34m 33s

 

OK 268 dni czyli 3/4 roku budowy non-stop bez przerw, mało graczy w dzisiejszych grach jest tak cierpliwych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryka robotów na poziom 25 - 93d 04h 57m 43s

Teleporter na poziom 12 - 131d 06h 46m 09s

Falanga czujników na poziom 18 - 43d 16h 34m 33s

 

OK 268 dni czyli 3/4 roku budowy non-stop bez przerw, mało graczy w dzisiejszych grach jest tak cierpliwych :)

 

Dodaj do tego konstruktor -30% i wyjdzie niecałe Ci pół roku :) poza tym zwróć uwagę, że falange czujników 18 lvl możesz budować na innej planecie równolegle więc licz tylko FR 25 lvl i TP 12 lvl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już więcej nic nie będę dopisywał, niech inni się wypowiedzą. To o czym paciorek i karol wspomnieliście dotyczy przede wszystkim tych którzy kupują astaty a ja już wspominałem wcześniej że stoję za tymi którzy ich nie kupują.

 

Zastanawia mnie jedno, dlaczego tak stanowczo przeciwni są tylko ci którzy latają flotą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już więcej nic nie będę dopisywał, niech inni się wypowiedzą. To o czym paciorek i karol wspomnieliście dotyczy przede wszystkim tych którzy kupują astaty a ja już wspominałem wcześniej że stoję za tymi którzy ich nie kupują.

 

Zastanawia mnie jedno, dlaczego tak stanowczo przeciwni są tylko ci którzy latają flotą?

 

Ja nie latam flotą i jestem przeciwny. A konstruktora możesz znaleźć na ekspedycjach bądź go kupić za astaty znalezione na ekspedycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy to ze skrajności w skrajność
ja wam opisałem jak podchodzą do tego flociarze i jak do tego podchodzą ekowcy w moim sojuszu i co tu więcej pisać
fala to naprawdę nie jest problem, dzwonisz, prosisz i fala jest, ale telepek?

MIG nie pisz że planeta obok planety będzie i już się zmieni bilans planet w gali... przecież wy zmieniliście jakieś 1,5 roku temu sposób zbijania monów i co wtedy tak było? że planety stały obok siebie? nie stały, a teraz mony lecą szybciej a roboty jak zostały tak zostały

obrona na monie? a po co obrona na monie? to wogule zbędna zakładka ale i tak tam nic nie postawisz, ogranicz obrone do 100 szt i już będzie git


ale czemu te nanity tak wam nie pasują to nie wiem? stanie się wam coś że będą na innych np nowych uniwersach?

KAROLWDR widać że nie latasz, i widać że nigdy nie chciałeś latać

pacior może i jest pół roku, może i 5 miesięcy, z tym że chyba jedynie wtedy jak sie jest takim flociarzem jak ty na u7? .... żartuje oczywiście, ale falanga i telepek nie jest dla EKOWCÓW, także po co wam one?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oczywiście posumowałes wszystko , odejmnij teraz falange dodaj oficera , na jednej planecie nie musisz mieć wszystkiego naraz , falange do zadania na innej planecie np. plus tryt i w 180 dni na 100% się mieścisz

może niekumaty jestem ale może mi ktoś wytłumaczyć jak tryt wpływa na skracanie budowania się rzeczy na moonie ?

bo z tego co widze to skracać można badania, koszty latania i limit budowy obrony na moonie. i nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.